Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)

Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever

Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2025

Žanr:

dokumentarni

Trajanje:

88 min

Režija:

Chris Smith


Glavne uloge:


Mac Davis
  >  Self

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)
    Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2025 u 00:04
Zanimljiv dokumentarac.. Sad sam zaboravio pravu reč, možda se i prisetim, ali jedno je kad je čovek na svoj način i da ima neka svoja uverenja i ciljeve, a drugo je ako to prelazi sve granice i prelazi u bolest. Tako je i sa ovim likom. Pa lako li je njemu da radi sve to i da pokušava nemoguće kad ima silne milione. Nisam uopšte ljubomoran, jer ljubomoran ne znam da budem ali pogledajte ovaj dokumentarac i vidite koliko je ovaj čovek zapravo bolestan. U jednom trenutku se postavio da je i iznad Isusa a mislim da sebe stavlja da je i iznad Boga. Pokušava nešto pto se ne može izbeći i što se ne može pobediti nikako, a to je priroda. Ima potporu sina i oca, a otac mu nije bio neki a sad se bukvalno čepi sinu i podržava ga. I što je strašno, ovaj čovek je pokrenuo i neki svoj kult, neki vid sekte koji prate taj njegov moto Don't Die, a svi mi znamo da je to nemoguće. I pogledajte ovaj dokumentarac kako se ono kaže para na paru ide, lik je pokrenuo nešto i dao u prodaju i našao je za svoj proizvod kupce, a to je za neke ljude koji se plaše smrti. Ljudi kao ljudi se kai često mole Bogu a boje se smrti. Šta to zapravo govori ? Da ljudi zapravo i nisu pravi vernici i pitanje je da li je njihovo verovanje u Boga odistinski. Smrt je sastavni deo života. Kad se rodimo, moramo samo jedno, da umremo. Nije to morbidno. Realnonost je to. A ovog lika iz dokumentarca bi trebalo zatvoriti.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2025 u 11:52
Ali, ali, ali... Ne mogu da napadam ovog lika po jednom drugom pitanju, a to je kako se obogatio. Nije nasledno i tu mu skidam kapu dole. I čestitam kako se snašao i stekao bogatsvo. Nije to s kolena na koleno, lik nije bio rođen bogat, nego se obogatio. Tu mu svaka čast, Mozak mu je radio. I cenim ambiciju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.