Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dog (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dog (2022)

Dog

Dog (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

komedija

Trajanje:

101 min

Režija:

Channing Tatum
, Reid Carolin

Scenarij:

Reid Carolin
, Brett Rodriguez

Glavne uloge:

Jane Adams
  >  Tamara
Bill Burr
  >  Police Officer
Q'orianka Kilcher
  >  Niki
Kevin Nash
  >  Gus
Ethan Suplee
  >  Noah
Tom Beyer
  >  Inmate #4
Cayden Boyd
  >  Corporal Levitz
Trent Buxton
  >  Mercenary
Ronnie Gene Blevins
  >  Keith
Amanda Booth
  >  Tiffany
Channing Tatum
  >  Briggs
JoAnne McGrath
  >  Wealthy Woman
Mike Vaughn
  >  Additional Voices
Patricia Isaac
  >  Tara
Nicole LaLiberte
  >  Zoe
Eric Urbiztondo
  >  Riley Rodriguez
Luke Forbes
  >  Jones
Aqueela Zoll
  >  Callan
Neraida Bega
  >  Al-Farid Friend
Skyler Joy
  >  Natalie
Emmy Raver-Lampman
  >  Bella
Darren Keilan
  >  Ranger Lucas
Ryder McLaughlin
  >  Deli Teenager

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dog (2022)
    Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2022 u 14:27
IgaBiva, ovaj put si pogodio recenziju. Mnogo bre dosadaaan film, previše nepotrebnih gluposti i previše teksta. Ovaj film je trebao da bude komedija a ustvari je smorna drametina.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2022 u 15:09
 Tesko da je ovo moglo i da bude komedija. I jeste drama prozeta komikom (nebi trebala biti u celini , i samo treba biti majstor pa je dobro upotrebiti),  ako gledamo osnovu na kojem pociva scenario i radnja, i toj vezi izmedju coveka i psa koji su ... i tokom... i na kraju...

Ažurirao AlexDeLarge - 24.Ožujak/Mar.2022 u 08:36
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2022 u 19:37
Dobro de, većina ovih filmova sa psima liče jedni na druge, govore o toj posebnoj vezi ljudi i životinjice, mahom su sentimentalni, topli, zabavni, filmovi za čitavu porodicu. "Dog" nije drugačiji, pomalo podseća na relativno noviji "Megan Leavey" iako mi je ovaj bliži, efektniji, jasniji, neka i prolazi kroz svaki kliše.

Priča je ovo o zapravo dva rendžera povučena sa ratišta, svakoga sa svojom dozom posttraumatskog stresa. Jedan je Briggs (Channing Tatum), napet, izgubljen nazad kod kuće u miru, sa porodicom koju ne viđa, otpušten iz službe zbog zdravstvenog stanja, sa jedinom željom da se vrati svetu u kojem se snalazi, ratu, još jednom roku. Drugi rendžer je pas Lulu koja je godinama bila deo sve te krvi i stradanja, sada agresivna, neposlušna, sva i ona, sirota, u traumi, koju na kraju službe ne čeka američka zastava i plotun u nebo, već inekcija za uspavljivanje. Briggs, naravno, dobija zadatak da odvede Lulu na drugi kraj Amerike, kako bi prisustvovali sahrani njegog prethodnog vodiča, Briggsovog saborca, i kako bi bila suočena sa tom vražijom inekcijom...

Meni, eto, lep film, topao, ljudski, road filmić pre negoli kakvo preterano potonuće u sentimentalnu dramu ili pa prelaganu komediju, ne i bez lutanja u akcentovanju ali ipak zabavan, kuconi je mio, Tatum uvek šarmantan (iako balvan), njihov odnos interesantan. Ne doseže kakve visine ali isporučuje ono što se može očekivati od ovakvog jednog filma. Meni prijatno jutro svakako. 
Na vrh
Solex7474 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Solex7474 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2022 u 23:28
Boli koliko je glupo!
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2022 u 17:52
Jedva cekam da izadje prevod
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2022 u 18:10
A do tada cu odgledati Rescued by Ruby
Na vrh
termitv View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj termitv Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2022 u 19:34
Objavio sam Vam titl, možete pogledati.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2022 u 09:57
Meni je ovo bilo, i više nego dobro!
Na vrh
blentonius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj blentonius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2022 u 13:44
Odlična recenzija.Nadao sam se opet donekle nekakvom filmu ali još jedno razočarenje je u pitanju.Svi putevi vode polako u idiocracy (postoji i film istog imena pa koga zanima....)
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Ožujak/Mar.2022 u 20:09
Obožavam pse i obično mi se filmovi o njima dopadaju, ali mi se ovaj nije nešto baš svideo. Možda je to samo subjektivno pošto me nerviraju filmovi o ratnim veteranima američke vojske sa posttraumatskim sindromima. Uglavnom, nije totalni promašaj, ali ima daleko boljih filmova u kojima su tema psi.
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2022 u 15:06
Prilično tanak film. Doduše nisam ni očekivao ništa spektakularno. Zapravo stvar i jeste u očekivanjima i ako potencijalni gledalac u startu postavi stvari na svoje mesto, onda je manje prostora za razočarenje.

Volim pse, posledično i filmove o psima, pa sam tako i ovaj stavio na meni uprkos ne baš sjajnim kritikama. Isključio sam mozak pre gledanja i prepustio se radnji ne očekujući ništa veliko, pa je tako film i iscurio bez da me je posebno razočarao.

U suštini previše klišea, predvidivosti, naivnosti i prosečnosti na svim poljima, a premalo mašte i originalnosti koje bi ovaj naslov izdigle iznad proseka i uporedivih prethodnika. Apsolutno mi nije zasmetalo što sam ga odgledao u trenucima relaksacije i odmaranja napregnutih vijuga, ali isto tako ne bih baš ništa propustio da sam ga preskočio i umesto njega pogledao nešto drugo (recimo reprizno nekog uspešnijeg prethodnika sa životinjama u glavnim ulogama).

Čist prosek - nategnutih 5/10
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2022 u 16:50
Odlican film
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2022 u 17:22
Glup film. Ima milion bolja filma sa psima.  2/10
Tejtum ovde glumi retardiranog vojnika kome je IQ -100. 
Bolje gledajte filmove o bernandincu Betovenu ili Lesi nego ovo sranje od filma. 
Nikako ne pustajte ovaj film svojoj deci.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.