Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dodeljene BAFTA nagrade (11.02.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dodeljene BAFTA nagrade (11.02.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dodeljene BAFTA nagrade (11.02.2019.)
    Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 12:39
U vezi filma "Roma" slažem se za:
- Reditelj: Alfonso Cuarón, Roma,
- Fotografija: Roma Alfonso Cuarón.

Ne slažem se za:
- Film.
- Film van engleskog govornog područja.
(sasvim prosečna životna drama, uobičajna).
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2019 u 17:55
Ukusi ukusi... ;) Ali što bi ti stavio umjesto njega za "van eng"? Daj neki naslov. Jel može Shoplifters npr.?
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 00:07
Čini mi se da je Cold War (2018) na prvi trailer odličan film. Odlična priča, fotografija, režija, scena.

Ne znam da li je nominovan za Oskara ali me ne bi iznenadilo. Tako je, nominovan je. Sada videh. Film koji vredi pogledati, siguran sam.    

"Congratulations to Cold War, Oscar nominee for Best Foreign Language film, Pawel Pawlikowski for Best Director, and Lucasz Zal for Best Cinematography."     

* film po ukusu Zapada, već viđena tema, možda i politička propaganda jedne strane u hladnom ratu. Videćemo... na kom nivou je ovaj film.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,158 sekundi.