Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Den skyldige (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Den skyldige (2018)

Den skyldige

Den skyldige (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

triler

Trajanje:

85 min

Režija:

Gustav Möller

Scenarij:

Emil Nygaard Albertsen
, Gustav Möller

Glavne uloge:

Laura Bro
  >  Journalist
Jakob Cedergren
  >  Asger Holm
Morten Suurballe
  >  Mand på Skælbækgade
Morten Thunbo
  >  Alarmoperatør #1
Jacob Lohmann
  >  Bo (as Jacob Hauberg Lohmann)
Omar Shargawi
  >  Rashid
Peter Christoffersen
  >  Politiassistent i hus
Nicolai Wendelboe
  >  Politiassistent i bil
Jeanette Lindbæk
  >  Vagtleder Nordsjælland
Simon Bennebjerg
  >  Junkie
Johan Olsen
  >  Michael
Jessica Dinnage
  >  Iben
Katinka Evers-Jahnsen
  >  Mathilde
Guuled Abdi Youssef
  >  Mand ved natklub
Caroline Løppke
  >  Fuld kvinde

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
vito-belucci View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vito-belucci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Den skyldige (2018)
    Objavljeno: 03.Listopad/Oct.2018 u 12:47
Standardno dobri skandinavski krimiči.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2018 u 21:27
Prevod je najavio Dartanjan ✨
Na vrh
Dartanjan View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Dartanjan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Studeni/Nov.2018 u 00:57
Odličan. Bilo je zadovoljstvo prevoditi ga.Smile
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vito-belucci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Studeni/Nov.2018 u 05:50
Hvala  na  prijevodu.
Na vrh
marina-budimir View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Studeni/Nov.2018 u 23:50
Film za pamćenje. Oduševio me. Jedan čovjek i jedna prostorija a toliko napetosti. Pravo malo remek djelo.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 20:46
Nažalost, nisam baš oduševljen ovim filmom. Mislim, da su režiser i scenarista uradili solidan posao uzevši u obzir limitirane resurse korišćene u filmu (1 enterijer + 1 glumac) ali ipak mi je priča nekako suviše ravna, bez nekog iznenađujućeg raspleta karakterističnog za trilere. Jednostavno je u jednom trenutku saopšteno da nije ono što smo mislili da jeste, već nešto drugo (da ne otkrivam rasplet) i to je bilo to. Previše, običan, jednostavan kraj filma što nije odlika gore pomenutog žanra. Ocena od 7.8 na IMdB-u je abnormalno visoka i nerealna za ovo ostvarenje. Po meni, neka jaka šestica ali ne više od toga. Samo moje mišljenje, naravno.

Ako volite filmove sa minimalističkim pristupom u glumi, režiji i scenariju, preporučujem španski triler The Glass Coffin (2016).
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 22:16
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Nažalost, nisam baš oduševljen ovim filmom. Mislim, da su režiser i scenarista uradili solidan posao uzevši u obzir limitirane resurse korišćene u filmu (1 enterijer + 1 glumac) ali ipak mi je priča nekako suviše ravna, bez nekog iznenađujućeg raspleta karakterističnog za trilere. Jednostavno je u jednom trenutku saopšteno da nije ono što smo mislili da jeste, već nešto drugo (da ne otkrivam rasplet) i to je bilo to. Previše, običan, jednostavan kraj filma što nije odlika gore pomenutog žanra. Ocena od 7.8 na IMdB-u je abnormalno visoka i nerealna za ovo ostvarenje. Po meni, neka jaka šestica ali ne više od toga. Samo moje mišljenje, naravno.

Ako volite filmove sa minimalističkim pristupom u glumi, režiji i scenariju, preporučujem španski triler The Glass Coffin (2016).
Ne bih se složila. Da te citiram : " bez nekog iznenađujućeg raspleta karakterističnog za trilere. Jednostavno je u jednom trenutku saopšteno da nije ono što smo mislili da jeste, već nešto drugo " Mislim kako se to zove iznenađujući preokret u radnji. Izuzetno je teško u jednom interijeru i sa jednim glumcem postići to da te radnja drži do kraja. A ocjena na IMDB-u , s obzirom da je film prikazan prije samo mjesec dana, govori sama za sebe. 
marina
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vito-belucci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 22:19
Originalno postovano od strane marina-budimir marina-budimir piše:

Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Ne bih se složila. Da te citiram : " bez nekog iznenađujućeg raspleta karakterističnog za trilere. Jednostavno je u jednom trenutku saopšteno da nije ono što smo mislili da jeste, već nešto drugo " Mislim kako se to zove iznenađujući preokret u radnji. Izuzetno je teško u jednom interijeru i sa jednim glumcem postići to da te radnja drži do kraja. A ocjena na IMDB-u , s obzirom da je film prikazan prije samo mjesec dana, govori sama za sebe. 
Marina-Budimir  potpisujem  sve  navedeno,  film je više  nego  dobar , moja  preporuka  je  pogledati  ovu  pravu   filmsku  poslasticu.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 23:53
Ono što sam hteo da kažem, jeste da me uopšte nije iznenadio taj deo filma kad je saopšteno ko je zapravo počinilac zločina. Nekako sam potpuno ravnodušno propratio tu informaciju kao i veći deo filma. A onda se film jednostavno završio i ja sam ostao u fazonu "šta, već se završilo?". To je onaj osećaj kada kažete da je film dobar ali da tu nešto nedostaje. I kao što sam već naveo, ovde se radi o samo mom ličnom osećaju u vezi filma i ničemu drugom.

Kad smo već kod Danaca, pogledajte filmove iz serijala Department Q (ekranizacija 3 romana Jusi Adler-Olsena), pa to je sasvim druga dimenzija u odnosu na ovaj film.
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj marina-budimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2018 u 00:43
Ajmo reći onu staru : o ukusima se ne raspravlja. A što se tiče J.A. Olsena, sve sam romane čitala i gledala sve što je dosad ekranizirano i slažem se da su to jako dobri filmovi/knjige.
marina
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2018 u 22:40
Odličan film! Od mene 8,5/10
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2018 u 10:28
osrednje 5.5/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,152 sekundi.