Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Daredevil (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Daredevil (2015)

Daredevil

Daredevil (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Daredevil

Godina:

2015

Žanr:

drama, kriminalistički, akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

54 min

Autor:

Drew Goddard

Glavne uloge:

Elden Henson
  >  Foggy Nelson
Charlie Cox
  >  Matt Murdock
Deborah Ann Woll
  >  Karen Page
Charlie Cox
  >  Daredevil
Vincent D'Onofrio
  >  Wilson Fisk
Royce Johnson
  >  Sgt. Brett Mahoney
Jon Bernthal
  >  Frank Castle
Elodie Yung
  >  Elektra Natchios
Geoffrey Cantor
  >  Mitchell Ellison
Vondie Curtis-Hall
  >  Ben Urich
Bob Gunton
  >  Leland Owlsley
Peter Shinkoda
  >  Nobu
Susan Varon
  >  Josie
Ayelet Zurer
  >  Vanessa Marianna
Toby Leonard Moore
  >  James Wesley

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Daredevil (2015)
    Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2015 u 19:44

Opis:
Slep od detinjstva ali sa izvanrednim čulima, Met Murdok (Charlie Cox) bori se protiv nepravde tokom dana kao advokat, a tokom noći kao super junak "Daredevil". 

Žanr: akcija, naučna fantastika
Kanal: Netflix
Premijera: 10. 4. 2015.
Glumci: Rosario Dawson, Vincent D’Onofrio, Deborah Ann Woll, Elden Henson.

Ažurirao Gor@n88 - 04.Veljaca/Feb.2015 u 18:37
Na vrh
Black_Ninja View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black_Ninja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2015 u 00:13
Film mi se svideo,videcemo nasta ce ovo da lici Tongue
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2015 u 13:41
Ekipa jel zna netko kako to da su izašle odjednom sve epizode i jel ova serija ima samo 1.sezonu ?
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2015 u 14:26
Zato što je Netflixova serija. Kod njih sve epizode izlaze odjednom. Ovo je prva sezona.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
sean12 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sean12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2015 u 17:11
Prve dvije epizode su prevedene. Čekam postavljanje treće epizode pa ću postavit 4 koju sam preveo. Razlog je što sam počeo prijevod 1 i 2 i svaki put je postavljen sr prijevod prije. Zato skočio na ep 4.
Na vrh
Niko7a View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Niko7a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2015 u 15:34
Sean, molim te nastavi da prevodis, ako budemo cekali onoga, ko zna kad cemo docekati. Gleda mi se serija, a ne mogu bez prevoda. Smile
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2015 u 15:39
I meni je previše da čekam čak tri dana, zato ću sačekam 10-ak dana da se sve prevede, pa ću onda da odgledam seriju... heheprst

Ažurirao NikolaJe - 17.Travanj/Apr.2015 u 16:08
Na vrh
DaNteTVRiper View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DaNteTVRiper Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2015 u 15:41
Trebate biti zahvalni na prevodu. Nije lako raditi prevod svaki dan, pored toga imam dosta drugih obaveza, biće danas novi prevod, i nadam se i svakog sledećeg dana, ako me obaveze ne budu sputale.
Na vrh
Niko7a View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Niko7a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2015 u 00:02
Dante, ja sam itekako zahvalan, i svjestan sam svega. Znam da si zauzet, mozda ucis, radis, ali ja ludim, odgledao sam prvih 6 epizoda i onda sam sav u iscekivanju sto ce biti. Inace, tvoji prevodi su extra i vec sam ti jednom to i napisao.Smile Nisam ovim komentarom nista lose mislio, vec samo zeljno iscekujem da odgledam narednu epizodu.
Na vrh
DaNteTVRiper View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DaNteTVRiper Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2015 u 11:10
U redu, razumem te, i ja sam nestrpljiv što se tiče prevoda serija koje pratim, međutim ne pišem takve komentare. Potrudiću se da izbacujem po jedan titl dnevno odsad, tako da možete svaki dan da pogledate po jednu epizodu, ili ko hoće može da sačeka pa da odgleda u komadu. ;)
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2015 u 11:35
Samo polako. Nema potrebe za žurbom. Samo prevodioci znaju kolika je to muka i koliko traje... Wink

Usput, izvanredno je da izađe prevod za celu sezonu za 20-ak dana... Clap Thumbs Up Smile
Na vrh
sean12 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sean12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Travanj/Apr.2015 u 14:34
Ma svaka čast za izbacivanje jednog prijevoda dnevno. Potrošiš vremena kao da svaki dan odeš na posao. A hoćeš li dobiti plaću to ćemo tek vidjeti. Wink
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2015 u 14:25
Trejler za 2. sezonu, gde možemo da vidimo Elektru i Panišera:

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
prevodilac View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prevodilac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2015 u 22:39
Kao veliki ljubitelj stripa serija me zamorila. Uglavnom iste scene koje se vrte u krug. Ne sviđa mi se što su ga, od superjunaka iz stripa, spustili na čoveka sa istančanim sluhom koji dobija batine. Puno naivnih detalja, posebno kada mogu ladno da ga ubiju vatrenim oružjem a svi se biju sa njim (sećate se indijane - tip izlazi i maše sabljama a on ga upuca pištoljem jer nema vremena za igranje). Ocena na imdb je preeeeterana 8.9 i mnogo za jednu prosečnu seriju (fanovi su čudo). Gledaću i drugi serijal i očekujem da ga poprave. Primećujem da polako naše junake spuštaju na ljudski nivo, počeli su sa Bondom koji je od superšpijuna postao samo emotivna ljuska sa mnogo mana. Ipak želim da su likovi iz stripova i knjiga baš to, nedodirljivi i iznad nas ili sam malo zastareo, sve se polako svodi na uravnilovku, svi smo isti jer društvu trebaju robovi koji će da ćute i rade.
.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2016 u 20:43
Premijera 2. sezone biće 18. marta Wink
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2016 u 01:53

Prevode za 2 sezonu najavio je Arbok Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2016 u 15:07

Prevode za 2 sezonu je najavio TheRival i Daredevil Team Clap

Na vrh
akoko1957 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj akoko1957 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2016 u 14:35
A gde je prevod za osmu epizodu druge sezone,pozdrav?
Na vrh
Gale View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Gale Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2016 u 12:59
Postavljen titl za S02E13 (2016).

Odgovara za:
720p.WEBRip.x264-SKGTV[ettv] (1.44 GB) / 720p.WEBRip.x264-SKGTV[rartv] (1.44 GB) / WEBRip.XviD.MP3-RARBG (495.25) / 480p.x264-mSD (188 MB) / 720p.WEBRip.400MB.MkvCage / 1080p.WEBRip x264-SKGTV[rartv] (3.96 GB) (oba pisma)
Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2016 u 17:13
Obnovljeno za 3. sezonu Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.