| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Cold Skin (2017) |
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Korisnik | |
Wida
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Uploader
Pridružen: 06.Prosinac/Dec.2008 Lokacija: River Styx Status: Offline Points: 459 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Tema: Cold Skin (2017)Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 21:46 |
|
Moram priznati da mi se ovo jako svidlo.8/10.
|
|
![]() |
|
bokidante
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 05.Rujan/Sep.2011 Status: Online Points: 64 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2018 u 17:23 |
|
Također, iznenađujuće zanimljiv film! 7,5/10
|
|
![]() |
|
bokidante
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 05.Rujan/Sep.2011 Status: Online Points: 64 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 20:00 |
|
Mene je film pozitivno iznenadio, svakako ga preporučujem!
|
|
![]() |
|
Marac Data
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 26.Rujan/Sep.2014 Status: Offline Points: 12 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 20:39 |
|
Drago mi je da sam ovo pročitao. Film još nisam gledao, ali sam pročitao tu knjigu, prema kojoj je film i snimljen. Knjiga je sjajna bila.
|
|
![]() |
|
papiko
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 01.Ožujak/Mar.2009 Lokacija: Serbia Status: Offline Points: 215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 22:50 |
|
Ko ce docekati i ovo je dobro isto .
|
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2018 u 16:37 |
|
Ne vidim krucijalnu razliku između ovog i del Torovog uratka (obadva spora i dosadna u srednjem dijelu).
Očito je ljudska rasa (i muško i žensko) sklona spolnom općenju s gmazovima ![]() ![]() ![]() |
|
![]() |
|
salemanija
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 17.Ožujak/Mar.2013 Lokacija: Milano, Italy Status: Offline Points: 29 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2018 u 17:11 |
|
Odgledao sam sinoc film i dobar je, dobra atmosfera, muzika i gluma.
Sa druge strane nije bolji od The Shape of Water jer boluje od plot holes (pored jos nekih stvari) mozda i vise nego ovaj drugi. (spojleri u nastavku) Zasto ljudi-ribe (da ih nazovem tako) napadaju samo nocu kad smo videli da glavna "protagonistkinja" (a kasnije i ostali) sasvim lepo funkcionise i danju? To je bas velika rupa u prici. Drugo, zasto su uopste i napadali svetionik? Njihovo staniste je voda te ne vidim razlog da ginu u onolikom broju zarad... cega? Da li ih je Aneris zvala? Da je oslobode? No logic at all. Zasto je Gruner rekao da se plase svetla/vatre kad je ocigledno da se ne plase? I na kraju zasto bi Gruner dozvolio da ga raskomadaju ako je toliko bio odlucan u tome da ih istrebi? Film je pozurio sa krajem, trud oko moralne strane je besmislen a jedino je izolacija ono cega je trebao da se drzi. Uprkos svemu, i ja ga preporucujem ljubiteljima filma, horor drame pogotovo, jer nije ni u jednom trenutku dosadan i ima sjajnu atmosferu. I naravno odlicnog Ray Stevenson-a. (Black Sails, Blackbeard|). 6.5/10 |
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2018 u 17:30 |
Napadaju iz obzira prema autoru scenarija, neugodno im reći, glup si, frende ![]() ![]() No šalu na stranu, i ovaj i del Torov film preporučam svim za ubit vrijeme, zabavit se s prijateljima i sl. Ovaj fil ima dobru atmosferu, del Torov prelijepu fotografiju i tak...srednje žalosno, no dade se pogledat.
|
|
![]() |
|
salemanija
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 17.Ožujak/Mar.2013 Lokacija: Milano, Italy Status: Offline Points: 29 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 01:51 |
|
Tacno tako, oba filma imaju po nesto dobro, nisu dosadni i sasvim lepo ce popuniti dva sata nasih zivota...
|
|
![]() |
|
Vladika
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
>> Virus Guru << Pridružen: 25.Veljaca/Feb.2005 Lokacija: UZICE/SRBIJA Status: Offline Points: 1944 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 03:05 |
|
Nisam jos gledao THE SHAPE OF WATER, pa ne mogu da ih uporedim, ali ovaj COLD SKIN, kao sto neko rece, boluje or veeeelikih rupa u scenariju. Sve vreme sam misio da zele da povrate pripadnika svoje vrste ili bar da se da neko objasnjenje, ali ostadoh bez odgovora... i nekako... da li je to samo moj utisak ili... ali zar onolika "poplava" onih bica nije uspela da dokrajci onog meteorologa kad je ostao sam da se taba sa njima??? Sve u svemu gledljivo, fina atmosfera... ali moglo je bar da se malo izbrusi.
|
|
|
Vladika
|
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 03:08 |
|
Do kraja ostaje nejasno zašto se tabaju. Mislim, čemu?
Zar ne može biti nekog mirnog suživota...? Bzvz.
|
|
![]() |
|
IgaBiva
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 29.Studeni/Nov.2016 Status: Offline Points: 665 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 07:49 |
|
E, Subrianca, ko da je razlog za tabanje nerazumljiv samo ovde...
|
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:18 |
|
U krivu si, IgaBiva.
Ovo nije standardni akcić/krimić s obaveznim fajtom za nabijanje minutaže tijekom kojeg ću otić po kavu sigurna da ništa bitno neću ispustit. Ovdje nema auta, cura, droge, mirovnih snaga, serijskih ubojica, narko kartela, banaka, detektiva kojima se osobni život raspada, nema ničeg osim tog fajta i prirodno se tu i tamo tijekom filma zapitaš - zašto, ujme Isusovo? Čemu? Što ne sjede s mirom na tom jebenom otoku na kojem nema razloga za fajt?!
|
|
![]() |
|
Stole Haringa
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 187781 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:38 |
|
Nisam gledao film i ne znam ništa o tabačini. Znam zašto sam voleo stripove sa Teks Vilerom ili filmove sa Brus Lijem, Bronsonom, Istvudom...
Tabačina i još ponešto prodaje film. Bežim sa teme. |
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:42 |
|
Ne bježi s teme, Haringo.
Ovo nije tabačina u filmu, ovo je film-tabačina. Pogledaj ga (gledao si i gluplje i lošije).
|
|
![]() |
|
Stole Haringa
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 187781 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 11:24 |
|
Pa sad, ako je baš neophodno, žrtvovaću se za kolektiv.
![]() Teks mi je omiljen lik jer je jedna tabačina uz fantastične i cinične komentare bila obavezna. Kiseichuu: kiraa pusshii (Video 2004)Ne verujem da ima gori i gluplji od ovog koji se gleda na vlastitu odgovornost. Uostalom, gledaću ovo čudo pa ću uporediti sa svim trešerajem kojeg se sećam. Ispravka. Ako neko zna nešto gore neka prijavi slučaj. Unapred sam zahvalan. |
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 11:30 |
|
Ma nije na tu foru, nego se razumno pitaš zašto se borite... ??? Čemu sve to?
A usput dobro dizajniran, sivkasta depresivna atmosfera i tak.
|
|
![]() |
|
Stole Haringa
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 187781 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 11:45 |
|
Ja sam gluplje i gore shvario bukvalno.
Danas skidam ovo čudo, gledam u toku nedelje. |
|
![]() |
|
vesx
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 27.Listopad/Oct.2016 Status: Offline Points: 3 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2018 u 17:01 |
|
Dok Shape of Water djeluju kao del Torovi hir, odnosno snimanje filma samo po njegovom vlastitom ukusu i pitam se koja je ciljana skupina za te filmove, negdje između family, dječjih filmova, te kao sapunica za kućanice, Cold Skin je površno ispričana priča s nejasnim ciljem. Iako je relativno dobro snimljen, prilično je plitak. Poruke jednog i drugog filma su slične - ljubav nadilazi razlike bez obzira na rasu, te nekad nalazimo zajedničke sklonosti s potpunim strancem, u ovim slučajevima s vodenim bićima, iako smo na margini vlastitog društva, u Cold Skin vodena žena, a u SoW nijema žena. Uzrok napadanja vodenih bića je potpuno nejasan. Jedino šta mi pada na pamet je da žele spasiti svoju članicu zatočenu od starog svetioničara... Međutim, koliko god su filmovi bajkoviti, toliko su i površni. Ažurirao vesx - 21.Veljaca/Feb.2018 u 17:10 |
|
![]() |
|
robin12345
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
precednik Titlovačke republike Pridružen: 03.Travanj/Apr.2013 Lokacija: Winterfell Status: Offline Points: 11392 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2018 u 18:16 |
|
Meni je film kao i drugima očito: mozak na pašu i gledaj. Nema tu nikakvih poruka, već prihvataš stvari koje su zadane. Malo me podsjetilo na Carpeneterov Napad na policijsku stanicu. Ono dođe noć, pa ko termiti navaljuju, bezlični, tako i umiru- bezlično i bez ikakvoga suvisloga razloga. Mislim, oni su u vodi a ova dva bokca na komadiću ničega. Pa zašto ginu a imaju razvijenu empatiju? Zbog družice ne, jer ona može kada hoće nazad u more. Da je bar drži u lancima, lakše bih svario bezumlje kojim napadaju maleni otočić. Dakle film pati od nedostatka suvisloga "objašnjenja", jer mi je stvarno išlo na živce, što ribožabe jurišaju bez razloga u smrt. Još samo jedno: čemu oni kolci oko bedema? Nisu slijepi ni glupi da se napiknu na njih
Da su bar prema gore, pa ajde, možda neki padnu sa kule pa se nabodu.. |
|
![]() |
|
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |