Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Coco (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Coco (2017)

Coco

Coco (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Coco i velika tajna

Godina:

2017

Žanr:

misterij, animirani, obiteljski, komedija, fantazija, avantura, horor, glazbeni

Trajanje:

105 min

Režija:

Lee Unkrich
, Adrian Molina

Scenarij:

Lee Unkrich
, Adrian Molina

Glavne uloge:

Alfonso Arau
  >  Papa Julio (voice)
Benjamin Bratt
  >  Ernesto de la Cruz
Cheech Marin
  >  Corrections Officer (voice)
Edward James Olmos
  >  Chicharron (voice)
Alanna Ubach
  >  Mama Imelda (voice)
Lombardo Boyar
  >  Mariachi (voice)
Jaime Camil
  >  Papa (voice)
Gael García Bernal
  >  Hector
Gabriel Iglesias
  >  Head Clerk (voice)
Selene Luna
  >  Tia Rosita (voice)
Herbert Siguenza
  >  Tio Felipe (voice)
Herbert Siguenza
  >  Tio Oscar
Luis Valdez
  >  Tio Berto (voice)
Renee Victor
  >  Abuelita
Sofía Espinosa
  >  Mama (voice)
Anthony Gonzalez
  >  Miguel

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Coco (2017)
    Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2018 u 19:04
Ekstra crtic.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 08:50
Zabavan, tu je standardno sijaset emocija, porodičnih vrednosti, ovde konkretno i fine meksičke kulture, duha, meni sjajna mjuza koju ne prestajem da slušam danima, sve u svemu-fino. Smile
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 18:51
Znači opravdava naziv "favorit za Oskara 2018"? Ok. Pogledaću ga uskoro. Tnx   
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 22:46
Moguće, ne znam jer nisam još video koji su sve nominovani crtaći pa ne znam ni kakva mu je konkurencija Smile 
Na vrh
boron View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj boron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 19:06
Napokon jedan fenomenalni crtani film za kompletnu porodicu!Zasluzuje Oskara!Obavezno pogledati!!!!
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2018 u 22:33
Oskara sigurno uzima ove godine !
Na vrh
amir.mira View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj amir.mira Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2018 u 18:08
filmofil sam, nisam filmski kritičar, doživljaj filma je stvar ukusa, 58 mi je godina, ovakvu filmsku lepotu skoro nisam susreo. za kratko vreme sam ga dva puta odgledao. divan crtać - emotivna bomba. preporuka za sve uzraste. OSKAR - nego šta!
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:38
Vrhunska animacija, odlična priča, preporuka i od mene.    

* nisam još odgledao ostale noninovane za Oskara animirane filmove ali Koko, dobitnik Oskara 2018 - što da ne?    

** i nije predvidljiv kako se čini na prvi pogled.   
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 14:24
U Pixar kreativni tim je vrlo, vrlo teško dospeti, reputacija je ništa za njih, karakter je sve. Gledajući njihov serijal Pixar in a Box i neke intervjue pre toga na Youtube poput TedX i sličnih izlaganjauverio sam se koliko pažljivo i sa ljubavlju pristupaju stvaranju likova, svetova i tokova svojih priča. Skup odrasle "dečurlije" čija je mašta po sopstvenim priznanjima u ranijim periodima životnih doba raznim spletovima okolnosti bila žestoko potisnuta, dobivši ponude da se pridruže Pixar timu doživeli su preporod i šansuda žive živote  za koje osećaju da su stvoreni, a ne kao priliku da zgrnu milione radeći u prestižnoj produkciji. Svi njihovi filmovi su konceptualno vrlo kreativni i vezani za korene ljudskog bića/emocija. Zato su i opšte prihvaćeni i voljeni u svim uzrastima. 

Nisam gledao Coco (danas ću) ali od trenutka kada sam video trejler nisam imao trunke sumnje da je izvanredan kao i maltene svi njihovi filmovi. 
Na vrh
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 22:27
Dobar scenario + pouka priče = odličan film.     

* cenim da će odlično proći u Meksiku pre svega i kod Latinoamerikanaca.      

** u zadnjih par godina samo animirane Oskarovce vredi pogledati. Ferdinand ili Koko - to je samo pitanje za Oskara 2018. Prednost za Koka od mene jer nije rimejk.     
Na vrh
monsep1234 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj monsep1234 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2018 u 10:03
odlićan film,super animacija obavezno pogledati
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2018 u 14:26
Originalno postovano od strane Danilo-Naissus Danilo-Naissus piše:

Ferdinand ili Koko - to je samo pitanje za Oskara 2018. Prednost za Koka od mene jer nije rimejk.     

Pixar dominira godinama unazad. 

Među ovim nominovanim ne bi me iznenadilo ako nagrade Loving Vincent zbog revolucionarne tehnike snimanja i uloženog truda. 
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2018 u 10:24
Odličan je. Vrhunska animacija, sjajna muzika, lepa priča... Sve u svemu zabavan je i duhovit. Dobio je Oskara, ali moj favorit je bio i ostao Loving Vincent, zbog originalnosti tehnike, predanosti, ideje... Mislim da je u izboru za Oskara presudila produkcija za Coco, koja je kudikamo bliskija američkom tržištu od Vinsenta.
Na vrh
dusica-lazic-ex-pavl View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dusica-lazic-ex-pavl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2018 u 11:56
Jedini film koji je zasluzio Oscara.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.