Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bron/Broen aka The Bridge (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Bron/Broen aka The Bridge (2011)

Bron/Broen

Bron/Broen (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Most

Godina:

2011

Žanr:

kriminalistički, misterij, triler

Trajanje:

60 min

Glavne uloge:

Rafael Pettersson
  >  John
Sofia Helin
  >  Saga
Dag Malmberg
  >  Hans
Sarah Boberg
  >  Lillian
Kim Bodnia
  >  Martin
Puk Scharbau
  >  Mette
Henrik Lundström
  >  Rasmus
Anette Lindbäck
  >  Gry
Thure Lindhardt
  >  Henrik
Lars Simonsen
  >  Jens
Emil Birk Hartmann
  >  August
Vickie Bak Laursen
  >  Pernille
William Legue
  >  Navid
Daniel Adolfsson
  >  Jakob
Maria Kulle
  >  Linn

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bron/Broen aka The Bridge (2011)
    Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2013 u 23:14

Bron/Broen
aka
The Bridge (2011)

Žanr:
kriminalistička, misterija, triler

Uloge: Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg, Puk Scharbau, Emil Birk Hartmann, Rafael Pettersson

Jezik: švedski, danski

Radnja:
Na mostu Oresund, koji spaja metropolitanska područja Kopenhagena i Malmöa, pronađeno je tijelo sastavljeno od dvije osobe, švedske političarke i danske prostitutke. Budući da je tijelo pronađeno na granici Švedske i Danske, detektivi obje strane angažirani su kako bi pokušali riješiti ovaj neobičan zločin.

Izvor: http://www.online.hr

IMDB

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2013 u 21:38
Američka verzija, tzv. remake ove serije: The Bridge (2013)

2. sezona originalne švedske serije počinje sa emitovanjem 22. septembra 2013. godine.

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2013 u 22:10
Nema se vremena toliko da sve pratimLOL, inace citao sam negde da su i ova i americka verzija odlicne serije.

Na vrh
ghostwheel View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2013 u 00:32
Lepo si čitao LOL
Come on, you apes. You want to live forever?
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2013 u 18:15
Odgledah i drugu sezonu, čekala sam da emituju sve epizode, pa da gledam odjednom Tongue Mračnija je od prve i ima više dramskih elemenata, ali je radnja predvidljiva jer prenaglašavaju neke scene, na osnovu kojih gledalac sve skonta unapred... Glavna priča mi je bila zanimljiva, a i sporedne (životi glavnih glumaca) nisu bile loše... Uglavnom, ozbiljna i tmurna serija koja je meni bila na nivou i definitivno ću gledati i treću sezonu...

Ažurirao CSInvestigator - 20.Prosinac/Dec.2013 u 18:15
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2014 u 14:07
Počeo danas (iz prve epizode, naravno LOL) i nastavljam gledanjem. Smile

Samo jedno pitanje: Saga priča na švedskom, a Martin na danskom,
ili obrnuto, ili oboje pričaju na švedskom, ili oboje pričaju na danskom? Confused LOLLOLLOL
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
Pera Kojot View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Pera Kojot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2014 u 15:27
Koliko se ja secam Martin govori i zna oba jezika, a Saga samo svedski.
Inace za mene ova serija spada u prvih pet serija na mojoj rang listi. Americku verziju nisam gledao, a i nemam nameru da je gledam.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2015 u 09:10
Oboje govore oba jezika. Wink

Odgledala sam obe sezone. Serija je odlična. Tek u drugoj sezoni sam otkrila da je pesma u uvodnoj špici na engleskom jeziku, LOL koja mi je sjajna.
Prva sezona me oduševila razradom slučaja, likova, prikazom života i rada. Bila je malo napetija i brža, bar mi se tako čini. S druge strane, druga sezona je, meni, delovala sporije, ali je imala neku zrelost koja mi se dopala.
Videćemo šta nas čeka u trećoj sezoni.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2015 u 21:41
Promo za treću sezonu:

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2015 u 08:31
Muž mi svakodnevno ispira mozak muzikom iz uvodne špice LOL Ko će dočekati septembar, da se malo smiri. LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2015 u 16:47
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2015 u 00:07
Zanimljiv početak 3. sezone. Interesantan slučaj i zaplet. Gledaće se. Smile
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2015 u 18:53
Malo je sprorije krenula 3. sezona, ali kako su lepo uvezali likove... I kako lep prikaz ličnosti imaju u toj sumornoj atmosferi, ekstra Clap

P.S. Ako neko hoće da ga usmerim ka verziji koja nema hardcoded titlove, neka se javi na PP. Wink

Ažurirao CSInvestigator - 17.Studeni/Nov.2015 u 18:54
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2015 u 19:57
Ako se ne varam (da sad ne guglam), poslednja epizoda je 29. novembra? Ako je tako, izdržaću još malo, pa ću gledati, pošto su mi prethodne sezone bile super.
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2015 u 20:48
U nedelju je emitovana 8. epizoda. Znači, još dve nedelje i finish. Wink
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2015 u 22:51
I ja jedva čekam da se kompletira sezona. Prva serija koja ima više sezona i koju sam odlučio skidati i gledati. Ova je kriva i što skidam Game of Thrones.

Hvala ljudima što prevode Mosta.
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2015 u 00:16
Fenomenalna 3. sezona! Clap

Opet zanimljiv slučaj, a plus psihološki prikaz Sage odličan Thumbs Up
Iako nema Martina, mogu reći da je lik koji mu je zamena lepo popunio prazninu...
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2015 u 01:18

Prevedena je 3 sezona,  debelino hvala za prevode uzdravlje

Titlove mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2015 u 08:55
Uzela sam godišnji od 14.12. i nameravam da odgledam sve zašta trenutno nemam vremena. Most je na prvom mestu. Smile

Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2016 u 12:48

Da li je ova serija bolja od svedske serije Walander?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,094 sekundi.