Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Assassin's Creed (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Assassin's Creed (2016)

Assassin's Creed

Assassin's Creed (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Assassin's Creed

Godina:

2016

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

115 min

Režija:

Justin Kurzel
, Justin Kurzel

Scenarij:

Bill Collage
, Adam Cooper
, Corey May
, Jade Raymond
, Michael Lesslie
, Patrice Désilets
, Patrick Désilets

Glavne uloge:

Jeremy Irons
  >  Rikkin
Charlotte Rampling
  >  Ellen Kaye
Carlos Bardem
  >  Benedicto
Marion Cotillard
  >  Sofia
Essie Davis
  >  Mary Lynch
Brendan Gleeson
  >  Joseph Lynch
Javier Gutiérrez
  >  Tomas de Torquemada
Matias Varela
  >  Emir
Michael Kenneth Williams
  >  Moussa
Michael Fassbender
  >  Aguilar
Michael Fassbender
  >  Cal Lynch
Denis Ménochet
  >  McGowen (as Denis Menochet)
Khalid Abdalla
  >  Sultan Muhammad XII
Brian Gleeson
  >  Young Joseph
Hovik Keuchkerian
  >  Ojeda
Ariane Labed
  >  Maria
Callum Turner
  >  Nathan
Crystal Clarke
  >  Samia
Michelle H. Lin
  >  Lin

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Assassin's Creed (2016)
    Objavljeno: 25.Svibanj/May.2016 u 21:18
Assassin's Creed

Režija: Justin Kurzel
Scenarij:   Bill Collage, Adam Cooper
Žanr: Akcija, avantura, fantasy

Jezik: Engleski
Država: SAD

Uloge:

Michael Fassbender
Marion Cotillard
Jeremy Irons

Kriminalca Calluma Lyncha od pogubljenja spašava Abstergo Industries, današnja inkarnacija Reda Templara. Prisiljen je sudjelovati u projektu Animus i proživjeti sjećanja svog pretka Aguilara de Nerhe, asasina u doba Španjolske inkvizicije. Dok Lynch nastavlja proživljavati Aguilarova sjećanja, počinje stjecati znanja i vještine neophodne za suprotstavljanje Templarima, drevnim neprijateljima asasina, u današnjem vremenu.

Trailer s HR titlom:

http://www.traileri-s-hr-titlovima.com/pages/detail/film-detail/21-movies/action/310-assassin-s-creed

Na vrh
Subtitle fan View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2016 u 13:52
Trejler sa srpskim titlom:
Na vrh
Markos84 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Markos84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2016 u 20:26
Ako bude kao i igrica bice odlicno.
Drzim palceve do decembra.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2016 u 16:54

Prevod je najavio Bambula Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2017 u 20:16

Bambula hvala za prevod prijatelmkd

Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2017 u 17:15
Nije baš nešto posebno, tipični amero guilty pleasure. Šora, šora, trčanje po krovovima, salto u bezdan, pa kao da ništa nije bilo trči dalje.
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Ožujak/Mar.2017 u 21:39
pegla
Vladika
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2017 u 10:21
Dalje od Asasina, da sad ne izvedem "skok vere" i potamani vas sve skrivenim bodežom. LOLLOLLOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2017 u 01:09
Bolje da cutim.Ocena 5
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Ožujak/Mar.2017 u 22:45
Meni se dopao. 8/10...
Na vrh
Vojvoda79 View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojvoda79 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 15:34
Onaj ko je igrao igru zna da je film malo promašio ali nema veze nije loš
Na vrh
Nenad1982 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nenad1982 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 20:30
I meni je dobar film a igrao sam igru,naravno da ne moze biti isto ko u igri ali ok.Jedina stvar koja je lose je kraj filma,ali racunam na to da su ga tako uradili da bi ostavili prostora za nastavak.
Na vrh
LordMilan View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LordMilan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 00:11
Odabir glumačke ekipe je pun pogodak što se tiče ovog filma, i po meni mislim da će biti nastavaka, jer ostavljeno je dosta prostora za tako nešto. Film drži pažnju sve vreme tako da za ljubitelje SF žanrova ovo će biti pravi melem za oči.
Na vrh
adihan View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adihan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 09:23
Također sam ljubitelj igrice,i kad imaš očekivanja na osnovu igrice,naravno da ne mogu biti ispunjena,ali da je film u suštini dobar i da se može pogledati,može,ekipa je ok
Na vrh
dekao View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dekao Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 12:19
Odgledao sam ovaj film pre par dana. Krš. Odmah kad sam video kako su napravili animus, bilo mi je jasno da to neće valjati. Svaka regresija je seckana sa njegovim vitlanjem na onoj njihovoj spravi. Sama priča je donekle dobro zamišljena ali nije do kraja razrađena. Nerazjašnjen je taj sukob templara i asasina, nerazjašnjeno je ubistvo majke, nerazjašnjene su namere templara sa onom jabukom. Ne sviđa mi se ni to što su uzeli jabuku greha kao artefakt. To čak nije ni jabuka, nego nešto okruglo čije poreklo nije objašnjeno. Zagubili su se u efektima, koji su zaista sjajni, ali nemaju smisla. Borbe su preduge, jurnjave su preduge. Svako ko je igrao igricu, skapirao je još na početku da su asasini uhode, špijuni, tihi atentatori a ne samuraji koji mlate oružjem na sve strane. Ok, treba i toga da bude, ali ne samo to. Da se izmeri vreme, verujem da je više od pola filma prošlo u jurcanju i borbama.
Na vrh
Montella View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Montella Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Ožujak/Mar.2017 u 19:15
Meni se sviđa, dobra priča, glumačla ekipa solidna.
Ocena 8/10.
Na vrh
dabomba View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dabomba Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2017 u 19:24
Jedva ,jedva gledljivo,ako imate višak vremena ali nešto više od toga ovaj film ipak to nije
Na vrh
JDs Revenge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Čovek sa "Raskršća"

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JDs Revenge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 21:37
Koliko god voleo serijal igrica...ne znam sta da kazem....od 1 do 10,moja ocena je jedva 5.Stvarno mi je zao,ali retko koji film je dobro uradjen "po"igri.
Na vrh
jejaigor View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jejaigor Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Travanj/Apr.2017 u 00:09
Uprkos lošim kritikama i neuspehu na BOX OFFICE-u, film je prilično dobro urađen i zabavan.
Na vrh
invmb View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj invmb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 22:41
Vredi pogledati, dobar vrlo dobar.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.