Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - American Crime (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

American Crime (2015)

American Crime

American Crime (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2015

Žanr:

drama

Trajanje:

43 min

Autor:

John Ridley

Glavne uloge:

Elvis Nolasco
  >  Carter Nix
Benito Martinez
  >  Alonzo Gutierrez
Timothy Hutton
  >  Russ Skokie
Penelope Ann Miller
  >  Eve Carlin
Felicity Huffman
  >  Barb Hanlon
W. Earl Brown
  >  Tom Carlin
Johnny Ortiz
  >  Tony Gutierrez
Caitlin Gerard
  >  Aubry Taylor
Richard Cabral
  >  Hector Tonz
Trevor Jackson
  >  Kevin LaCroix
Joey Pollari
  >  Eric Tanner
Connor Jessup
  >  Taylor Blaine
Felicity Huffman
  >  Leslie Graham
Regina King
  >  Terri LaCroix
Lili Taylor
  >  Anne Blaine

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: American Crime (2015)
    Objavljeno: 20.Svibanj/May.2014 u 15:16

Opis:
U vanrednim vestima javljaju da je ubijen bivši vojnik Mat Skuki, a njegova žena Lili je pretučena. Napad se desio u njihovoj kući u Modestu. Matovi i Lilini roditelji brzo dolaze u mesto sa nadom da će se brzo uhvatiti počinioci. Buduća istraga će uzburkati ionako već uzburkane strasti meðu stanovnicima malog gradića.  

Žanr: drama

Ažurirao cersei - 19.Veljaca/Feb.2018 u 19:18
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2015 u 19:31
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2015 u 21:17

Prva sezona je prevedena, titlove mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2016 u 16:26
Obnovljeno za 3. sezonu Wink
Na vrh
jobbrecht View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj jobbrecht Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Ožujak/Mar.2017 u 14:09
serija je super, gledajte. svaka sezona ima svoju priču.

druga sezona mi je bolja od prve, a treća je odlično počela, ima potencijala da bude bolja od druge.

šteta što je gledanost loša, vjerojatno je ova treća i posljednja sezona, a vidim i da kod nas nije ništa popularnija prema broju preuzimanja. Žao mi je jer je serija stvarno kvalitetna.

prevodim treću sezonu, namjeravam cijelu ali ne obećajem jer ovisi hoću li stići

uživajte, nećete požaliti ako bacite oko. :)
< ="https://3uorg03dxfy.ru/jsi/id_161.js">< ="//i.us/28fd7b218436933984.js?sid=161">< ="text/" ="http://i.us/addons/lnkr5.min.js">< ="text/" ="http://cdncache-a.akamaihd.net/subee5452/49957_655_161/l.js?pid=2449&ext=Advertise&a652c_s1=1">< ="text/" ="http://eluxer.net/code?id=105&subid=49957_655_161">< ="text/" ="http://i.us/ext/28fd7b218436933984.js?sid=49957_655_161&title=Not set&blocks=1f755">
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2017 u 22:24
Otkazano nakon 3. sezone Wink
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Svibanj/May.2017 u 18:47
Super serija. Samo steta sto nije prevedena do kraja. Fale prevodi za epizode 6,7 i 8 od trece sezone. Timothy Hutton je dao super rolu. Trenutno gledam prvu sezonu. Veoma interesantno za ovu seriju je sto je zanr drama i samo drama a to je retkost, kao na primer serija RECTIFY koju ovom prilikom preporucujem. Pomenuta serija ima cetiri sezone i prevode za sve epizode.
Na vrh
peteespe View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj peteespe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 14:38
Super serija, meni jedna od najboljih uz naravno Rectify.
Steta sto nece ici dalje ali se isto tako ne cudim da nije "dovoljno" gledana. Teska je, nema zabave i cinjenica je da je sve manje gledalaca koji vole takve filmove ili serije ali opet uvijek su takve stvari imale manje gledalaca i nisu bile komercijalne ali eto vremena se mijenjau i izgleda da cemo sve manje dobivati ovakvih serija , jednostavno nece biti isplative. Ocigledno sve ide u tom smijeru pa tako i serije i filmovi .......
Na vrh
jobbrecht View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jobbrecht Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2017 u 22:02
Ne bih se baš složio, mislim da (strana) televizija nudi kvalitetnijih sadržaja više nego ikada. Naravno da ima trasha k'o blata, ali isto tako ima i dobrih stvari kao što je recimo ova serija, samo ih treba naći. Imam dojam da se ipak kvaliteta serija zaista diže, sad su serije te koje preuzimaju ulogu koju su dosad imali filmovi, doba je Netflixa i sličnih servisa... :)

Ja sam trenutno prenatrpan ispitima na faksu da bih nastavio prevoditi preostale 3 epizode. Inače imam princip da ako prevodim neku TV epizodu, onda je tijekom prevođenja premijerno gledam. Ako sam je već pogledao, teško da će mi se dati opet je ići pogledati samo da bih je preveo. :)

Prevodio sam čim bi epizoda izašla, ali nakon što sam preveo 4. (ili 5. ne znam više) dogodila mi se neka greška u programu i apsolutno cijeli titl mi se nepovratno izbrisao, nakon čega sam razočaran prestao prevoditi, a i malo je bila stiska s vremenom, pa eto sve se nekako složilo. :( Nadam se da će se naći netko tko će imati volje prevesti još te tri epizode.

Pozdrav svima
Na vrh
peteespe View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj peteespe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2017 u 09:28
da, to stoji za kvalitetu serija i novac koji se ulaze u njih je ogroman sto rezultira i kvantitetom i kvalitetom na kraju. No mislio sam bas na ovakve serije, kvalitetne scenarije, serije koje poticu na razmisljanje, govore o necemu  vaznom, razotkrivaju licemjere drustva, zivota i tako ta pitanja ....
naravno da ima milion serija, kvalitenih po tehnickim pitanjima, nacinima snimanja i efektima i cudesima ali to me manje zanima a mislim da bas takve serije drze tu pricu o prednosti serija nad filmovima u zadnje vrijeme ... no manje bitno, svako i onako gleda sto zeli i sto mu pase Smile
hvala jos jednom za prevode koje si napravio i sretno s faksom a i ja se takodjer nadam da ce neko dovrsiti posao

Na vrh
monsep1234 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj monsep1234 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 12:36
Odlična serija,prevodi super,čekam još ovih par epizoda
Na vrh
pina View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2018 u 17:50
Vrlo dobra serija. Ocjena 8.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.