Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Alpha (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Alpha (2018)

Alpha

Alpha (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

drama, akcija, triler

Režija:

Albert Hughes

Scenarij:

Albert Hughes
, Daniele Sebastian Wiedenhaupt

Glavne uloge:

Leonor Varela
  >  Shaman
Jens Hultén
  >  Xi
Natassia Malthe
  >  Rho
Mercedes de la Zerda
  >  Nu
Nestor de la Zerda
  >  Solutrean Hunter #1
Jóhannes Haukur Jóhannesson
  >  Tau
Kodi Smit-McPhee
  >  Keda
Patrick Flanagan
  >  Neanderthal #3
Priya Rajaratnam
  >  Huntress
Marcin Kowalczyk
  >  Sigma
Spencer Bogaert
  >  Kappa
Louis Lay
  >  Solutrean Hunter #2
Taran Kootenhayoo
  >  Solutrean Hunter #6
Michael Kruse-Dahl
  >  Lion Tribe #4
Kyle Glenn Sutherland
  >  Lion Tribe #9 (as Thomas Kyle)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Alpha (2018)
    Objavljeno: 27.Listopad/Oct.2018 u 01:12
Prijevod je uradio VaLeRy1st 👍
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Listopad/Oct.2018 u 11:49
Ugodno sam iznenađen, odličan film! Od mene 8,5/10
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Listopad/Oct.2018 u 12:29
Meni je pak jedan od lošijih blockbusteraConfusedNe volim previše blockbustere, ovaj ko da je dijete napisalo za zadaću u školi..Patetičan i skroman filmić za teense..Uglavnom gledao sam puno bolje crtiće na tu temu.
Na vrh
Master Yoda View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Master Yoda Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Listopad/Oct.2018 u 15:02
Nije lose - za obrazovne svrhe. Pod tim podrazumevam stvaranje slike u decijim glavama kako je to otprilike bilo. Za sve ostale namene ovaj film od mene dobija ocenu 3. Previse propusta i neozbiljnosti uz veoma retko podizanje tenzije i kvaliteta.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Listopad/Oct.2018 u 23:15
Ja sam od filma dobio mnogo više nego što sam očekivao, tako da je utisak pozitivan. Priča je lepa, film je zabavan i to je to. Isti nikad nije ni bio namenjen u edukativne svrhe.

Ažurirao bgvracar - 29.Listopad/Oct.2018 u 09:00
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2018 u 03:06

Ovi što jure mamute pre 20.000 godina imaju bolje zube od mene :( :P
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2018 u 09:00
Originalno postovano od strane LesaRad LesaRad piše:

Ovi što jure mamute pre 20.000 godina imaju bolje zube od mene :( :P

Pa kad nije bilo šećera, gaziranih pića i cigara. Smile
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Listopad/Oct.2018 u 15:14

Ali ni četkica, paste, i gela za beljenje :) Biserno. 
Al mora tako, da su realno predstavljeni, film bi u startu pogubio polovinu publike.
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2018 u 20:26
jako mi se svidio film, moglo bi se reći da je u neku ruku i poučan, al je ispričan na meni, jako zanimljiv način
Na vrh
dojcilo View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dojcilo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2018 u 20:33
Vizuelno sjajno odrađen film, lepa priča o preživljavanju i prijateljstvu. Meni je baš legao, preporuka.  
Na vrh
deda vlada View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj deda vlada Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Listopad/Oct.2018 u 21:19
Dobar film, kao što su rekli neki prethodnici poučan. Oduševio me je pas kako je dobro dresiran. Primetio sam odmah na početku kada mu je dao vodu. Vukovi ne lapću nego srču vodu. Preporučujem za gledanje.
Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 00:49

Naterali ste me da kupim film.

Uporediću ga sa gore navedenim filmom. Bio je prvi film koji sam skinuo sa neta i odgledao ga bez prevoda. Ovo poslednje uopšte nije teško. Znaće to onaj ko je gledao film. Rat za vatru jeste bio i ostao poučan film. Za ovaj još ne znam.

Na vrh
zvonko3333 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonko3333 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 06:37
ocena 7/10
Na vrh
Josme View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Josme Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 06:38
Pogledao,sviđa mi se,vizualno predivno,tema interesantna,greškice zanemarive,preporučam gledanje..
Na vrh
PPR007 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PPR007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 11:59
Odlican film,za svaku preporuku...
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 13:30
Predivan film. Preporuka, ocena 8/10
Na vrh
DuxX View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DuxX Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2018 u 13:55
Jako lep film. Opušten, poridični. Odgledali sa uživanjem. Priča izuzetno dopadljiva. Tim se jako potrudio oko animacija i specijalnih efekata koje ruku na srce nisu na nivou holivudkih blokbastera ali su dobri. Preporuka!
Na vrh
ikos View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ikos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2018 u 17:58
Odlični film za opuštanje. Preporuka za pogledati.
Na vrh
jankorad View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jankorad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Studeni/Nov.2018 u 18:52
Lepo urađen film sa jednostavnom radnjom, bez nepotrebnih zapleta. Preporuka.
Na vrh
nanny6665 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nanny6665 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 2 sati 11 minuta , u 20:29
odličan film....baš me oduševio..9/10
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.