Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 90. Otpisani u Titlovcima
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

90. Otpisani u Titlovcima

Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
Poruka
Subtitle fan View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 90. Otpisani u Titlovcima
    Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 22:13
Godina je 1944. II svetski rat je u jeku. Iako su Titlovce okupirali nacisti, ti nije bio najveći problem, već vukodlak u gradu. U početku je ubijao samo Nemce, ali kasnije je krenuo da ubija koga je stigao. Grad se vremenom ispraznio i ostali su samo malobrojni predstavnici nacita i pokreta otpora.
U jednoj od partizanskih baza preostali pobunjenici su čekali MariAnu, njihovog agenta, inače daktilografkinju, da im javi šta su otkrili Nemci. 
Nemački general Iro fon Miler saopštavao je svojim saradnicima šta su specijalni agenti otkrili:
Meine Herren, sumnja se na sledeće pripadnike naših redova da su Vukodlak:

- Major Eden Kriger - načelnik Gestapoa
- Upravnik specijlane policije Kleno Mišić
- Upravnik poliicje Titlograda Stole Bešević

Miler je naredio hitno zatvaranje zgrade i proveru ovih tvrdnji. Ali MariAna se odmah iskrala kako bi otišla da javi momcima šta je otkrila.

U stanu su je čekali Dajan poštar, stručnjak za radio-komunikaciju i Milorad Bahović Prle, najveći zajebant i ženskaroš među Partizanima i matematičar/planer/statističar Ališa Berček Mrki.

Kada im je MariAna isrpičala šta je čula, Dajan je odmah krenuo da javi štabu, ali je u baš tad na vrata ušao Ljubomir Tatić Tihi, i sa njim je bila Bonislavka Vidić, specijalac za međunarodne odnose Štaba komunista.

- Došla sam ovamo da bih vas obavestila da su neki nemački specijalni agenti zamenjeni Savezničkim špijunima i da možda šire lažne informacije.

Da li se sada vukodlak zaista krije među Nemcima ili je možda baš neko od njih ta gnusna zver - to je svima u tom trenutku poršlo kroz glavu. Otišli su na počinak, jer je jutro pametnije od večeri.

Ali ujutro ih je dočekala vest da je genrela Iro fon Miler ubijen. Da li je to uradio neko od njegovih ljudi da bi zaustavio istragu ili je neko od Partizana rešio da oslabi Nemačke redove?

1 vidovnjak,1  vukodlak, 7 seljana

Roka za glasanje: SREDA 11.7.2018. do 23:00

Vidovnjak se može odmah javiti

Ažurirao Subtitle fan - 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:16
Na vrh
AlienThe8th View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:07
Ovu partiju ćemo najpre morati detaljno proračunati a svaki glas ovog puta mora biti matematički precizan! LOL
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:15
A ja bih (u skladu s likom) odmah udario po Švabama, ali nekako logično da se u partizanskim redovima krije izdajnik, a onda valjda i vukodlak... Ili je vuk tamo, a izdajnik kod nas? Hm...?

E, da... Subi... nije "načelnik policije Beograda", nego valjda Titlovgrada ili Titlograda... Smile
Na vrh
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:16
Na vrh
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:17
Originalno postovano od strane baho baho piše:

E, da... Subi... nije "načelnik policije Beograda", nego valjda Titlovgrada ili Titlograda... Smile

Malo me iznervirao g. Osman pa sam pogrešio. Ispravljeno. HvalaSmile

E da, i nema izdajnika u ovoj partiji.
Samo vukodlak i vidovnjak.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:19
PičCensorede izdajničke! A taman sam pomislio da sam preživio prvi udar. LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:22

Ma taj Beograd je samo izmišljen grad zbog priče Approve ali se slažem da ipak treba koristiti nazive pravih gradova poput Titlovgrada, Novog Titla, Titlajeva, Titlgorice, Titlovski Brod itd. da bi bilo realističnije. LOL
Na vrh
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:25
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 piše:

Da si se prijavio ostao bi živ, ovako moram da poštujem tradicijuLOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:28
Originalno postovano od strane Subtitle fan Subtitle fan piše:

happy2happy2 LOL LOL

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:35
Originalno postovano od strane iromafia111 iromafia111 piše:

Selo se dramatično približilo kavani poslednjih godina tako da ćeš teško imati mira u skorije vreme. Approve

bubba2

p.s. Pičcerseiprica.gifo okupatorska! LOL
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:38
Originalno postovano od strane Subtitle fan Subtitle fan piše:

Malo me iznervirao g. Osman pa sam pogrešio. Ispravljeno. HvalaSmile

Tako je bolje... Big smile

Onda p..da ko izda... Tongue
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:39
LOLLOLLOL

p.s. Ne sečam se da smo skorije ovoliko citirali Cersei već na prvoj strani Sela. Cool
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:43
Čekaj, a gde je Prle?!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member
Seoski Istražitelj

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlienThe8th Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:46
Originalno postovano od strane LjubicaSP LjubicaSP piše:

Čekaj, a gde je Prle?!
Pa evo ga ovde pored mene. Ovo je Milorad Bahović Prle. Baš mi je drago da imam priliku da vas upoznam. Approve
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Approval team
Approval team
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2018 u 23:50
Sad mi je lakše Big smile

Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 00:25

Gde je Mikula, pandurska legenda ?

Vučko, izdajnik ?

Ne pravim  pitanje kad je neko prvi na listi. Znam za koga da glasam ukoliko se ne javi vidovnjak.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 01:35
Da li mi se čini da ... Tihi igra Tihog u ovoj Epizodi Sela ?     
Ili mi se samo pričinjava, na žalost.     

Odlična priča.      
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 02:01
Ako sam dobro skontao, Ljubica je Tihi (možda je moglo Tiha)...
Mada sam i ja prvo pomislio...
Al' šta bi da se ti ne prijaviš...

Btw. Je li ikad bio Valter? Valter brani Titlojevo ili nešto tako?
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden AKA Zeleni AKA Seoski Šon Bin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 12:36
Ja ću iskoristiti ovu priliku da glasam za Tihog.
Znam da nije on i da ne igra, ali bar jednom da vidim i njegovo ime podvučeno.
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
baho View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2018 u 12:46
A Danilo je mogao taman biti Pajo da se prijavio. Jbg. fali nam taj lik...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.