Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Selo nadomak Irine kavane
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 164. Let iznad vučje jazbine
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

164. Let iznad vučje jazbine

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (4) Thanks(4)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 164. Let iznad vučje jazbine
    Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2021 u 21:38
-          Dooobrooo… Mislim da možemo početi sad kad smo svi sjeli u krug. Neki od vas već znaju kako ovo ide, no, za nove, ja sam dr. Boni Jung-Freud Burekzadžabadze i ravnateljica sam i glavna psihijatrica ove lud-… khm… mentalne institucije. Ako kome zatreba voda ili bilo što, tu je naša sestra Iso Mrkonjić…

-          Ja sam muško. – promrmljao je Iso.

-          Sestro Iso, brate! Pa što ti ja mogu kad radiš tu kao medicinska sestra! Ministarstvo zdravstva nema drugačiju klasifikaciju za tvoje radno mjesto. Stoga, Iso, brate, ostaješ sestra. – ukorila ga je Boni pogledom ispod obrva – Nego, da krenemo s predstavljanjem jer, kako rekoh, imamo i novih među nama.

Tu je uputila pogled mladiću pored sebe koji je gledao u pod. On je osjetio pogled, nervozno se nakašljao i podigao ruku u zrak.

-          Poz-pozdrav! Ja sam Sabin Sajberhodžić. Tu sam zbog ovisnosti o video-igrama. Sve je počelo sa Solitaireom kojeg sam igrao čim bih došao iz škole, a onda me prijatelj navukao na Barbie World, pa Barbie World: Killer Barbie from the Outer Space… Sate sam trošio na to, ali najgore je tek stiglo prošle godine. My Little Pony MMO pa onda My Little Pony: Fast and Fluffiest… Nisam izlazio iz sobe danima. Sada sam ovdje već šest mjeseci i puno mi je bolje. Čak više nemam vlažne snove o Kenu, hoću reći, Barbie. – tu se malo zacrvenio pred kraj pa ušutio, što je bio znak ženi do njega da počne.

-          Zdravo svima! Ja sam Kristen Stewart i tu sam poslovno. Stigla sam jučer kako bih se pripremila za ulogu u svom novom filmu „Sumrak Švargla 11: Noći punog kulena“. – širokog smiješka i puna energije objašnjavala je ova razloge svog prisustva.

-          To je nova pacijentica. – šapnuo je Iso – Ana Girica, umislila je da je glumica Kristen Stewart. Dovedena ovamo nakon što je seksualno napala lokalnog poštara Robina P., vjerujući kako je ovaj Robert Pattinson.

-          U redu, gospođice Ano. – prekinula ju je Boni.

-          Kristen! Ne Ana!

-          OK, OK… Kristen. Još ćemo vam se vratiti. Danilo? – Boni je uputila pogled muškarcu pokraj Ane.

-          Pozdrav, ja sam Danilo Grinpisović. Tu sam zbog obrane prava na život povrća. Nepojmljivo mi je da ljudi i životinje jedu kupus ili krumpir, mrkvu, kukuruz… Biljke su žive i imaju pravo ostati žive! Jedite meso, ubojice zelenila!

-          Vidim da netko nije dobio danas svoje tabletice. – tu Boni opet pogleda Isu koji je već prilazio Danilu sa čašom vode i šakom pilula koje je ovaj progutao sve odjednom.

-          Zdravo svima, ja sam Eden Kompleksanović. Tu sam jer često imam osjećaj kao da me ljudi niti ne primjećuju, kao da ne postojim. Stoga že-…

-          Što smo se ušutjeli? Eden opet nije došao. Iso, vidi što mu je kasnije. – obratila se Boni Isi pa kimnula idućoj pacijentici da počne dok je Eden ostao otvorenih usta i u šoku.

-          Zdravo svima. Ja sam Ranka Ajskjubić i ako ne uzimam tablete, mislim da sam frižider. Što i nije loše ljeti, ali zime me ubijaju. Da i ne govorim o tome da sam C razred pa su mi računi za struju ogromni. Tu sam već mjesec dana i puno sam bolje. Samo mi ponekad moraju promijeniti lampicu u meni jer mi brzo pregori.

-          Zdravo ljudi, ja sam Klen Partiš. Ne obraćajte pozornost na mene. Ja sam tu čistač i čekam da završite. – javio se čovjek naslonjen na metlu koji je stajao u kutu.

-          Eto, vidite! Sad i nešto sa stropa kapka. – podigao je pogled Klen i ugledao ogromnu mrlju na stropu iz koje je kapala smeđa tekućina.

-          Nedostaje još jedan pacijent. – šapnula je Boni Isi.

Taman u tom trenu, tamni dio stropa se odlomio i pao usred prostorije, srećom bez da je ikoga ozlijedio, a tu su bili i dijelovi tijela.

-          To je pacijent koji nedostaje. – prvi se sabrao Iso.

-          Da, Tihomir Putnik. Patio je od kroničnog sloma živaca za svaki vikend. Učestali poremećaj za većinu navijača Tottenhama. No, mislim da nije od toga umro. – zaključila je Boni nagnuta nad tijelo.

1 vukodlak, 1 vidovnjak

Ažurirao silent_passenger - 11.Rujan/Sep.2021 u 21:57
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2021 u 21:44
Vidovnjak se može javiti. Glasanje do sutra do 22:00 + akademska četvrt.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2021 u 23:57
Super priča Tihi

I ❤ SPAM
https://youtu.be/jxYtpv6UMmE
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Administrator
Administrator
Eden/Zeleni/Šon Bin/Bogomoljka/Mutivoda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 02:29
Je li ovo prvi put da je Tihi uvodna žrtva?

I nemojte mi reći da me niste čuli, tu sam ja.
Na vrh
runawaySB View Drop Down
Translator
Translator

Kada si tužan, dodaj u košaricu. 🛒

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj runawaySB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 08:23
E, lijepo sam se nasmijala, hvala Tihi!
You'll never walk alone (12.5.1991.) (11.5.2013.)
Na vrh
Ana Thishpetana View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Poglavica Sela

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ana Thishpetana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 12:07
Ovog Edena nikad nema...
Ah,di je moj Robi sad....
Nema veze, gricnit ću ja nekoga,gladna sam
Raaaankaaaaa dođi,neću ti ništa
    I ❤ SPAM
https://youtu.be/jxYtpv6UMmE
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 12:46
Dakle, za koga god da glasam neće se ljutiti jer me neće čuti?

Ja bih doktorku Boni.
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 13:04
Da počnem ja sa poslom, čišćenje je teška rabota, Eden

Priča je na nivou
Jest' il' nije!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 13:41
Konačno me neko primetio.
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 13:58
Ana misli da je vampir. Ili je stvarno vampir?
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 14:25
Originalno postovano od strane NaEdenCovekBratMu NaEdenCovekBratMu piše:

Ne zameći trag, Zeleni, ja sam čistač, a ne ti!
Jest' il' nije!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 14:34
Originalno postovano od strane klen klen piše:

Čekaj, ti mene stvarno čuješ?
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 15:07

Originalno postovano od strane klen klen piše:

Čekaj, ti mene stvarno čuješ?

Nisi džaba lud!
Jest' il' nije!
Na vrh
klen View Drop Down
Translator
Translator
Drvodelja

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 15:28
Ajmo, glasajte pa da znam trebam li da spremam džoger!
Jest' il' nije!
Na vrh
Subtitle fan View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Subtitle fan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 15:29
Moj glas za Danila. Mislim, ko normalan se bori za prava povrća?
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 15:40
Ja kažem da mi pobegnemo dok nema doktoricu i sestru.
Na vrh
runawaySB View Drop Down
Translator
Translator

Kada si tužan, dodaj u košaricu. 🛒

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj runawaySB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 16:53
Ana, kakva je to ženska solidarnost??
Bar bi se mi žene trebale držati skupa... I još mi jučer bio rođendan.. Ccc
Al dobro, pamti pa vrati.. ANA
You'll never walk alone (12.5.1991.) (11.5.2013.)
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 17:28
Originalno postovano od strane runawaySB runawaySB piše:

Ana, kakva je to ženska solidarnost??
Bar bi se mi žene trebale držati skupa... I još mi jučer bio rođendan.. Ccc
Al dobro, pamti pa vrati.. ANA

Zeznuo te Tihomir što nije juče počeo partiju da te ne glasaju na rođendan, pa si ga zato smazala?
Na vrh
Boni View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Brat Boni xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 18:33
Odlična priča, Tihi!

Kud mene za upravnika ove divne ustanove...kuku

Vidim da malo kasnim sa igrom, ali ni ovi sto su na vreme došli nisu nešto puno odmakli.

Vidi ove Kirsten sto se raspojasala sa slovima!!

Nego i Sabika nam je tu, taman frišak...

Odoh još jednom pročitati, i prikupiti malo više podataka..
Bitno da za mene još niko nije glasao!
If they stand behind you - give them PROTECTION, if they stand beside you - give them RESPECT, if they stand against you - SHOW NO MERCY!
Na vrh
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 19:58
Dakle, Klen još nije glasao.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.