Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Yong-eui-ja X (2012)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Yong-eui-ja X (2012)

Yong-eui-ja X

Yong-eui-ja X (2012)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Yong-eui-ja X

Godina:

2012

Žanr:

drama, triler

Trajanje:

119 min

Režija:

Pang Eun-jin

Scenarij:

Keigo Higashino
, Tae-Yun Kim
, Gong-ju Lee
, Jung-hwa Lee

Glavne uloge:

Seung-beom Ryu
  >  Suk-Go (as Seung-beom Ryu)
Yo-won Lee
  >  Hwa-Sun
Julia Lim
  >  Jung-sook
Hae-hyo Kwon
  >  Team Leader
Seok-jun Lee
  >  Nam Tae-woo
Cho Jin-woong
  >  Detective Min-Bum
Bo-ra Kim
  >  Yoon-ah
Yoon-Seong Kim
  >  Sang-joon
Moon-cheol Nam
  >  Section Chief
Min-ho Kwak
  >  Cheol-min
Jung-pyo Park
  >  Doctor

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Yong-eui-ja X (2012)
    Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2017 u 16:53
Prijevod je najavio Bulvay ⚡️
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 19:15

Ovo je  rimejk Japanskog filma iz 2008. Uradili su ga , po meni danas, najjaci majstori trilera Juznokorejanci. Ovo mi je prioritet u gledanju....

Javicu utiske i ocenu
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Kolovoz/Aug.2017 u 15:30
Odlican triler. Uvek ako naletim na 2-3 americka filma koji mi ne ostave neki utisak, znam da ce odmah izvuci prosek neki korejski, japanski, spanski, francuski, svedski, danski, turski, islandski, argentinski... film. Preporucujem.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2017 u 20:57

Ovo , je najinteligentniji film triler, koji sam gledao u poslednjih godinu dana. Rasplet filma, zasluzuje diskusiju. Mislim da je trebao da duze traje , ovako , imamo malo cudnu situaciju kao u filmu Contratiempo.....Mogli , bi spekulisemo na ovu temu.

Zasluzuje, svaku dalju preporuku. Ocena veoma jaka 7.5
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2017 u 20:59

Prevod je odlicno uradjen, ali ima tehnicku gresku,, koju cudim se niko nije primetio!

U nekim recima, ima visak neko cudno slovo, lici na stilizovano veliko T.
Na vrh
Tetragramatonski kle View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tetragramatonski kle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2021 u 13:27
@aleksayu Ispravljeno.
Na vrh
Tetragramatonski kle View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tetragramatonski kle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2021 u 13:29
A film je zaista dobar.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2021 u 23:33
Nebitno ali ovaj film po adaptaciji romana ima pored ovog jos sigurno tri rimejka, skinuo japanski ga davno ali nisam hteo da gledam sa engleskim titlom, i zaboravio do skora. Prvo naslov mi nije adekvatan treba da bude po imenu knjige, ne one iz ...to je jedna od stvari koja me je mucila da povezem. Dakle vrhunska drama, i navlakusa sto se tice ... i to sam povezivao i nisam verovao u naivnost, ali onda preokret. Jedino me interesuje sta bi bilo da npr nije bila udata, ali da odgovor ne bude ne bi bil o ni filma.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2021 u 23:47
Ne znam koliko opterecuje sajt, ali cesto zafali da spoiler, cesto kod serije, npr bude sakriven kao na slicnom za serije. I kod ovog filma, mada i kod jos nekih, zbog karaktera moze da bude u stili what if?Ali je odlican, svakako preporuka.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2021 u 00:03

Koloiko znam ne postoje tri rimejka.

Postoji jaopanski original i ovbaj korejski rimejk.

Ako znas  za jos koji, napisi , radoznao sam.

Japanski film nisam gledao, ali cu pogledati.

U svako slucaju ovaj film je ovde na sajtu podcenjen ne znam iz kog razloga.Malo ljudi ga je gledalo ...
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2021 u 02:07
Postoji kineski rimejk.

Problem je taj što je korejski film tek treći roman is serije knjiga:

Međutim tu priču, a i ostale, japanci su snimili kao kombinaciju serije i filmova, a redom je išla ovako:
Galileo (2007) - prva sezona, 10 epizoda
Suspect X (2008)
Galileo Episode Zero (2008) - imdb i brdo drugih sajtova su ovo prikeljili kao epizodu prve sezone iako je emitirana godinu kasnije, prequel je prve sezone i treba ga gledati iza nje
Galileo (2013) - druga sezona, 11 epizoda
Galileo XX (2013)
Silent Parade (2022) - izlazi dogodine, da

Gdje sve to pronaći i šta je od toga prevedeno ako išta jest nemam pojma niti me briga.
Gornji rimejk me naravno ne zanima.
Da su rimejkali sve, pa ajde možda bih se mašio, ali samo jednu epizodu?
Od mene = zbogom.

Ažurirao JoxerTM - 19.Studeni/Nov.2021 u 02:21
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2021 u 08:25

Joxer ti si car!

Nisam znao ovo. Ako nesto nadjem od ovoga na netu javinu ti na p.m.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2021 u 09:44
Poceo da pisem za nesto drugo da ima vise rimejkova otvorene mi dve kartice, MOJA GRESKA. Da ima kineski rimejk Xiányírén X de Xiànshēn (2017) i ima neki indijski Kolaigaran (2019) koji je inspirisan ovim, I onda sam poceo da trazim sve i vidim da je JoxerTM sve napomenuo , i onda gledao za prevode kao i komentare po blogovima, i bibliografiju Keigo Higashino, stavio da skidam Midsummer's Equation ali slabo ide, i bas sam hteo da postavim pitanje da li je neko gledao nesto od navedenog i koja je dostupnost, ali sam se do tada vec umorio i uzeo da gledam Ha-roo (2017). Za rimejkove jos jednom MOJA GRESKA.

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2021 u 14:05
Nemojte mi slati pp.
Znam da se prvu sezonu može naći vugdje, čak i na anime sajtovima.
Međutim ovo ostalo nisam istraživao jer titlova za bilo što od toga - njet. Naših titlova. Engleskih ima, ali ne da mi se.
Tako mi ostaje za nadati se da će Netflix možda nekad otkupiti prava za EU tržište.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,250 sekundi.