Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Wanted (2008)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Wanted (2008)

Wanted

Wanted (2008)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2008

Žanr:

kriminalistički, akcija, fantazija, triler

Trajanje:

110 min

Režija:

Timur Bekmambetov

Scenarij:

Michael Brandt
, Derek Haas
, Chris Morgan
, J.G. Jones
, Mark Millar

Glavne uloge:

Morgan Freeman
  >  Sloan
Terence Stamp
  >  Pekwarsky
Angelina Jolie
  >  Fox
Dato Bakhtadze
  >  The Butcher
Sophiya Haque
  >  Puja
Konstantin Khabenskiy
  >  The Exterminator
Thomas Kretschmann
  >  Cross
James McAvoy
  >  Wesley
David O'Hara
  >  Mr. X
Chris Pratt
  >  Barry
Lorna Scott
  >  Janice
Marc Warren
  >  The Repairman
Common
  >  The Gunsmith
Brian Caspe
  >  The Pharmacist
Kristen Hager
  >  Cathy

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Wanted (2008)
    Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 12:23

WANTED, 2008.
(SAD)

Choose your destiny.

Žanr: Akcija
Trajanje: 110 min

Glavne uloge:
James McAvoy
Morgan Freeman
Angelina Jolie
Thomas Kretschmann
Common

Scenario: Michael Brandt (3:10 to Yuma, 2007.), Derek Haas (3:10 to Yuma, 2007.), Chris Morgan (Cellular, 2004.), Mark Millar (strip), J.G. Jones (strip)
Režija: Timur Bekmambetov (Dnevnoy Dozor / Night Watch, 2006.)

Sinopsis:
Wes (James McAvoy) je bio najnespretniji 25-godišnjak koji je planeta ikad videla, sve dok nije upoznao ženu po imenu Fox (Angelina Jolie). Nakon ubistva njegovog otuđenog oca, smrtonosno seksi Fox regrutuje Wesa u Očinstvo, tajno društvo koje trenira Wesa da osveti očevu smrt. Dok ga podučava kako da razvije munjevite reflekse i fenomenalnu pokretljivost, Wes otkriva da ovaj tim živi po starom kodu: izvršiti smrtne naredbe koje daje sama sudbina. Sa brilijantnim tutorima - uključujući i enigmatičnog vođu Očinstva Sloana (Morgan Freeman) - Wes počinje da uživa u snazi koju je ikad želeo. Ali, polako, on počinje da shvata da postoji nešto više u vezi njegovih opasnih saradnika. Wes će uskoro naučiti nešto što niko nikad nije mogao: da sam kontroliše svoju sudbinu.

Lokacije snimanja:
Berwyn, Illinois, USA
Broadview, Illinois, USA
Budapest, Hungary
Charles Bridge, Prague, Czech Republic
Chicago, Illinois, USA
Krivoklát Castle, Czech Republic
Prague, Czech Republic
The Loop, Downtown, Chicago, Illinois, USA

I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 13:49
Da li treba nešto JA da kažem ili već znate? Angelina Jolie; kakav, nego odličan film!!! LOL
Hvala AcaN-e na ovome!!!!!
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 15:26
Nema na cemu

Ovo ne moze da bude promasaj.
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
renata View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj renata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 15:39
Svidja mi se film
ja volim ovakve filmove sa ovim matrix forama :)
Na vrh
SandroCro View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SandroCro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 16:41
Jebga, ona ima sve filmove sa malo matrix fora :P
Nema veze, kako god glumi, dobra je...
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2008 u 17:01
Jel mi to ovde osnivamo Angelina Jolie fan club? Imenujem sebe za predsednika. Pretenciozno, zar ne? LOL
Na vrh
Bobi93 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bobi93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Kolovoz/Aug.2008 u 15:50
Meni je film bio sasvim dobar, vise nego ono sto sam ocekiva.
Na vrh
sole12 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sole12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2009 u 03:16
po meni totalna glupost al sve je stvar ukusa opet
Na vrh
aleksandar23 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksandar23 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2009 u 19:43
film je los, previse fantastike a premalo realnosti.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2009 u 22:40
Meni je film sasvim solidna akcijaThumbs Up
Na vrh
N.B.G. View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Sick Boy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj N.B.G. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2009 u 22:51
Odlican film!!!
Jeste mozda vidjeno ali to je njen fazon jos od:
"Tomb Raider" faze, od mene cista desetka!!!
I ne samo ona nego i ostala ekipa iz filma..
da ih ne nabrajam, svi ih znamo..
E sad sto se muva i trazi u drugim stilovima koji joj
bas i nisu legli poput "Changeling" i to je ok.
svi se oni traze u razlicitim dimenzijama vremena
pa se opet vrate onome sto im najvise lezi,
a ona je rodjena upravo za ovakve uloge.
Takvu smo je i prihvatili na kraju krajeva..

Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2009 u 23:41
Jest, takve uloge joj najbolje leže, mada meni se dopala i u Changeling, izvrstan film usput rečeno...Wink

Ažurirao bubba ho-tep - 11.Veljaca/Feb.2009 u 23:42
Na vrh
N.B.G. View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Sick Boy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj N.B.G. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2009 u 23:50
Jeste, ne kazem nista, skinuh cak dve verzije..
Ja je gotivim i ovako i onako
i pridruzujem se darijevom fan club-u!

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 01:40
Brate, ti si mi počasni član No.1  Wink

Na vrh
blackpearl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj blackpearl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 01:47
Meni je ovo bas veliko sranjce. Ok malo nerealnosti ne skodi akcionom filmu al ovde su ga bas preterali. I slag na tortu ona zadnja scena u krugu kad ....

Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 01:48

Meni je ovaj film bio jako dobar, istina možda ima par scena koje su jako nerealne i nestvarne ali to je takav film a i priča je jako dobra, tako da ovom filmu dajem visoku ocjenu.

P.S. I da pridružujem se fan clubu!Wink

Na vrh
N.B.G. View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Sick Boy

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj N.B.G. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 01:50
Pa dobro Vedder necemo valjda da otvaramo Fan club Wall-E?!

Na vrh
Bebinjo View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
[email protected]

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bebinjo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 01:51
Originalno postovano od strane Vedder Vedder piše:

Meni je ovo bas veliko sranjce. Ok malo nerealnosti ne skodi akcionom filmu al ovde su ga bas preterali. I slag na tortu ona zadnja scena u krugu kad ....

bravo carice ClapClap

Već po prvim minutama se vidi kako je film nabrijan specijalnim efektima kako bi nadopunio prejadnu priču.Osim toga film je jako pridvidljiv,glumačka postava je dobra Morgan Freeman,Angelina Jolie i James McAvoy,no unatoč tome ni njih troje nije uspjelo napraviti nešto dobro.
Ovo kad stavite gledat mozak na pašu i ne očekujte ništa previše dobrog jer u ovome može uživati samo onaj kojem je film pucnjava,specijalni efekti i preseravanje važniji od same radnje filme

4.5/10 zbog glumaca i efekata..sve ostalo 0 (makar je i ovo previše)
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 01:53
Originalno postovano od strane N.B.G. N.B.G. piše:

necemo valjda da otvaramo Fan club Wall-E?!

Nedaj Bože, molim te nemoj se više vraćati na Wall-ELOL
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2009 u 02:01
Originalno postovano od strane Bebinjo Bebinjo piše:

Originalno postovano od strane Vedder Vedder piše:

bravo carice ClapClap

Već po prvim minutama se vidi kako je film nabrijan specijalnim efektima kako bi nadopunio prejadnu priču.Osim toga film je jako pridvidljiv,glumačka postava je dobra Morgan Freeman,Angelina Jolie i James McAvoy,no unatoč tome ni njih troje nije uspjelo napraviti nešto dobro.
Ovo kad stavite gledat mozak na pašu i ne očekujte ništa previše dobrog jer u ovome može uživati samo onaj kojem je film pucnjava,specijalni efekti i preseravanje važniji od same radnje filme

4.5/10 zbog glumaca i efekata..sve ostalo 0 (makar je i ovo previše)
Meni je jos prvi pucanj snajpera(kao iz drugog grada da pucaLOL) bio previse, pa sam jedva izdrzao da dogledam do kraj, cisto da vidim dokle ce da ga zaseruDead, ocena je minus 1000/10

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.