Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - WandaVision (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

WandaVision (2020)

WandaVision

WandaVision (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, komedija, akcija, ljubavni, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Autor:

Jac Schaeffer

Glavne uloge:

Paul Bettany
  >  Vision
Amos Glick
  >  Dennis the Mailman
Elizabeth Olsen
  >  Scarlet Witch
Kat Dennings
  >  Darcy Lewis
David Lengel
  >  Phil Jones
Ithamar Enriquez
  >  Commercial Man
Teyonah Parris
  >  Monica Rambeau
Asif Ali
  >  Norm
Victoria Blade
  >  Commercial Woman
Randall Park
  >  Jimmy Woo
Selena Anduze
  >  Agent Rodriguez
David Payton
  >  Herb
Shane Berengue
  >  Tactical S.W.O.R.D. Agent
Jolene Purdy
  >  Beverly
Elizabeth Olsen
  >  Wanda Maximoff

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ndj92 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ndj92 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: WandaVision (2020)
    Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 18:08
čekamo prevode... :)
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2021 u 19:24
Ja ne čekam. Transkript je vani, meni je to dovoljno.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2021 u 01:26
Prvu sezonu prevodi Osgiliath 👍
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2021 u 23:46
Prijevode za 1 sezonu najavio je nebojsa66 👍
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2021 u 21:01
Ima ovdje neke misterije i volim to, ali vrlo sporo se odmotava dok je sve ostalo nezanimljivo. Dakle serija je dosadna, a nakon tri epizode dosade ne očekujem da će se nešto drastično promijeniti. Imam osjećaš da neki reveal ili plot twist koji slijedi na kraju serije neće biti vrijedan gledanja.
Na vrh
ssaajjkkoo View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ssaajjkkoo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2021 u 20:29
Pa ono jesu čudne prve epizode, ali ja ne sumnjam u genijalni scenario, možda je i do toga što prosto volim sve što Kevin Feige naredi da se snimi za MCU...
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2021 u 21:51
U četvrtoj epizodi su se stvari drastično promijenile i od tad stvarno uživam. Kasnije su mi i imitacije serija više odgovarala, poput Modern Family.

Još nisam odgledao osmu epizodu. Osmu i devetu gledam zajedno, teško mi pada čekanje zadnje epizode :)
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2021 u 23:40

Ja čekam da izađe i 9. epizoda pa da gledam kao čovek sve odjednom Tongue

Inače sam planirala da je gledam, ali mi je dodatni podstrek dao Neša koji uvek ima fenomenalne prevode i mišljenja u pogledu fimova/serija su nam uglavnom slična, pa kontam biće super LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2021 u 23:53
Ma s Marvelom nema greške in my book. LOLLOLLOL

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2021 u 17:27
Gotova serija :)

Početak je bio podosadan, ali s četvrtom epizodom su stvari postale puno bolje, tako da je većina sezone bila dobra.

Što se tiče finiša, i to je bilo solidno ali imam zamjerki. Borbe su bile sjajne, očekivano, ali dobili smo više pitanja nego odgovora. je**m ga ja, dvije post-credits scene ima zadnja epizoda. Čak i ako pretpostavim da je zlikovac iz ove serije gotov, opet imamo četiri superjunaka koji idu svi svojim putem, za samo dva junaka smo dobili te teaser scene. Puno se granaju, svakako se ne sjećam u kojem filmu sam vidio one zelene iz prve post-credits scene.

Najveća greška: Jedan vrlo važan lik prosto napusti borbu, i to je to, ni riječi više o njemu...

Druga post-credits scena je KUUUUL, Wanda će biti prejaka :)

Od mene 7/10
Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2021 u 17:46
Originalno postovano od strane memich memich piše:

Puno se granaju, svakako se ne sjećam u kojem filmu sam vidio one zelene iz prve post-credits scene.

Captain Marvel. Wink Ona i Rambeou su povezane preko majke. Tako da u tom smjeru će vjerojatno ići daljnja priča.

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2021 u 18:43
Tako je, sad se sjećam, hvala :)
Na vrh
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2021 u 13:44
odlicna serija
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2021 u 17:17

Interesantna serija, baš nesvakidašnja... Verujem da je većina gledalaca odustala nakon prve ili druge epizode od daljeg gledanja jer su navikli na standardni Marvel akcioni format, ali serija se kasnije pretvara u ono što se zapravo očekuje od nje.

Ja sam morala malo po YouTube-u da gledam snimke da se podsetim šta se beše desilo u filmovima, a verujem da sam mnogo detalja propustila jer nisam toliki fan Marvel univerzuma, pa većinu stvari zaboravim kad odgledam.

Koliko razumem, radnja bi trebalo dalje da se nastavi u filmovima Doctor Strange in the Multiverse of Madness i Captain Marvel 2...

Nešini prevodi kao i uvek na nivou Clap

P.S. Nešo, nadam se da Sparki nije gledao s tobom seriju LOL

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Travanj/Apr.2021 u 17:48
Originalno postovano od strane memich memich piše:

...ali vrlo sporo se odmotava dok je sve ostalo nezanimljivo. Dakle serija je dosadna, a nakon tri epizode dosade ne očekujem da će se nešto drastično promijeniti...

Vidim da ti je potom sve ipak profunkcionisalo, no meni ni posle te tri epke ništa bitnije nije držalo pažnju, odustah na šestoj. Nije to moj broj, Marvel mi ionako ne leži mahom, seriju sam dobio pa hajde da je probam tek zbog neuobičajenog koncepta, standardno bez predrasuda joj priđoh ali zbilja mi išta tu nije blisko (pa, slatka mi je ona, no pun Beograd slatkih milica). Daredevil i Punisher su meni bliži, pogledaću radije DD treću sez, gde sam već stao.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.