Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vesper (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Vesper (2022)

Vesper

Vesper (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

drama, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

114 min

Režija:

Bruno Samper
, Kristina Buozyte

Scenarij:

Brian Clark
, Bruno Samper
, Kristina Buozyte

Glavne uloge:

Richard Brake
  >  Darius
Eddie Marsan
  >  Jonas
Edmund Dehn
  >  Elias
Rosy McEwen
  >  Camellia
Titas Rukas
  >  Beck
Markas Eimontas
  >  Mo
Marijus Demiskis
  >  Oed
Markas Sagaitis
  >  Fitz
Matvej Buravkov
  >  Boz
Melanie Gaydos
  >  Jug
Raffiella Chapman
  >  Vesper

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
klass View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vesper (2022)
    Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2022 u 11:30
Film je predugacak. Nije da je bas dosadan ali mogao je biti kraci. Nedorecen je. Nista se ne zna o citadelama, o tom drustvu koje tamo zivi...Nekako, ovaj film bi bio dobar uvod u neki bolji, ozbiljniji... Makar sa boljim scenarijom od ovoga. Jer...devojcica od 13. godina, koja ima jednu knjigu o njoj nepoznatim zivotinjama, je u stvari neki genijalni naucnik koji se bavi genetskim inzenjeringom...Malo su preterali... Depresivna atmosfera i muzika su najbolji deo filma. Moze da se pogleda. Ocena jaka 6.
Na vrh
dzabaludin View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzabaludin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2022 u 19:24
Nije za depresivne! Ostalo manje-više gledljivo, iako ima puuno rupa, no meni je bilo zanimljivo, jer nešto slično nisam (ili se ne sjećam) gledao.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Listopad/Oct.2022 u 19:32
Slično i kod mene, suštinski, osim to nešto zanimljivog i neuobičajenog sveta o kojem nam film govori, koji (svet dakle) mi se svideo idejno i estetski, Vesper mi zapravo i nije ponudio nešto što bih pamtio ali mi je držao pažnju. 
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Studeni/Nov.2022 u 15:32
Sf, horor, drama, misterija, bla bla.Naletis i bez posebnih ocekivanja dobijes film, koji se skoro lagano odgleda.Na momente i sa povecanom paznjom.Pokusati svakako.Hvala na prevodu
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.