Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskoro Cloverfield 4 (11.02.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Uskoro Cloverfield 4 (11.02.2018.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uskoro Cloverfield 4 (11.02.2018.)
    Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 11:18
To zvuči fino. Krenuli ljudi lepo u rat da se ubijaju, mašu zastavama i gledaju stradanja, kad tamo ogrmona čudovišta iz druge dimenzije koja bljuju bube iz guzice, kvare čitav rat, ne zna se ko je gori, dal Nemci ili čudovištanca, dok su i Švabe ionako uvek sjajni kao negativci. Na neviđeno, zabavno i pitko, još ako ubace makar malo interesantnije likove...meni je praznik.
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 11:59
[QUOTE...]A, takođe, postoje i priče da će, zbog dobrog prijema na tim projekcijama, veoma brzo uslediti i snimanje Cloverfield 5, s u glavnoj ulozi. [/QUOTE]

S kim u glavnoj ulozi??
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 12:44
Valjda sin Kurt Russella i Goldie Hawn, Wyatt Russell, simpa lik iz Everybody wants some Smile

http://www.slashfilm.com/cloverfield-4/

www.imdb.com/title/tt4530422/
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 13:38
ne znam baš. ova odiseja u svemiru i alternativnom univerzumu sa dovođenjem čudovišta (godzila) mi je baš traljavo odrađena. za razliku od izolovane priče u bunkeru sa genijalnim Džonom Gudmanom, koji je od filma napravio pravu jezivu psiho-dramu.
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 13:58
Sorry Subrianca, ispravljeno!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 14:04
Ups, nisam čitao tekst čitav (ovde) Embarrassed, tako da nisam znao na šta se pitanje odnosi uopšte, ja preneo podatak za četvrti, jok za peti deo Smile  (valjalo bi da pričitam i taj quote zapravo, ja video samo pitanje LOL)

Ažurirao puppet_master - 13.Veljaca/Feb.2018 u 14:09
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:19
Hm, kako nisam gledala Ratove zvijezda nisam ni čula za Daisy Ridley, no sad je i to korigirano. 
Lijepa je i mlada, bude li nekad igrala u normalnim ne-zombi fimovima budem ju gledala Smile
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:20
Koji zombi film je ona snimila? Shocked Meni bi tako nešto leglo, slabo mi se gledaju ti novi Star Wars filmovi, zombiji uvek mogu LOL
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:35
Pa snimit će peti dio Cloverfielda, čitaj što kaže IgaBiva u uvodnom članku LOLLOL
S esesovcima i raznom gamadi...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:38
Pa kako da provalim da je tekst i o petom delu kada je naslov "Uskoro Cloverfield 4" LOL onda ga preskočim jer sam to već video online. Smile (ni taj nisam čitav pročitao, nije ovo na adresu IgaBive, već ne volim da mi previše kažu unapred o filmu, danas malo šta iznenadi i bez toga)
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:46
Čekaj, samo čekaj, gdje četvrti bit će i petog!  LOLLOL

Za koga cijeniš da će duže trajati, 50 nijansi ili Cloverfield?
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:50
Mrtva trka LOL no to je sve sitna boranija, Marvel jede malu decu (pa, sadržinu novčanika njihovih roditelja), to će nekim čudom da se nastavi sa snimanjem dugo pošto ljudi više ne bude bilo na planeti, Disney sa malih Kineza prelazi na robote koji će da štancuju automatski sve te franšize unedogled. (kakvo rudarenje po asteroidima, roboti će da snimaju filmove o superherojima, tu je para LOL
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 15:54
I Transformers, Star Wars, naravno, nema kraja tome sada. Sve uz šta ide igračka, šolja, kačket, puzzle, igrica, toster...

Cloverfield i S/M romanse nemaju šansi tu Smile
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 16:52
Ta dva još mogu pogledati, za drugo nabrojano nema šanse Dead
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 17:14
Star Wars i Transformerse zbilja ne mogu gledati dok mi Cloverfield odgovara, volim S.F., zanimljiva je (meni) ideja, bilo kaiju deo, bilo taj blesavi žanrovski flert kao u drugom delu, treći je tu sve iskomplikovao na meni dalek način, no kako je svaki za sebe, ko zna koliko različite mogu biti putanje svakog sledećeg dela. Smile

Dok sam obećao drugarici da ćemo gledati maraton tih "Nijansa" filmova. Ne smeta meni ako su bangavi, pa to tek može biti zabavno. LOL

Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 17:24
Ne treba treći dio Cloverfielda, prvi je sjajan, drugi čisto OK, dovoljno.

No ako se tu natječemo ili zajebavamo, mogu gledati skoro sve šta ljudi snime i koliko god dijelova toga snimili. Osim zombija Dead
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 17:30
Svakom svoje Smile, ja bome ne mogu sve gledati. Ne znam zbilja ništa o takmičenju a ja se svakako nisam ni šalio, nadovezivao se samo na razgovor, zbilja ne mogu gledati Transformerse i Star Wars, probao početkom devedesetih da ponovim prvu trilogiju, nije mi išlo, potom im se nisam više vraćao, na silu gledao one prequele, tek to mi je bilo daleko a tek su mi takmičenja predaleka, ne razumem ih prosto.  Dead
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 17:33
Ni transformerse ni slična smeća, ali držim da mogu pogledat sve što poželim, osim zombija; takvi sadržaji me zagnjave i uspavaju...Dead
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 17:37
Žanrovski mi sve može biti zanimljivo, zavisi mi od raspoloženja, naravno i od interesovanja, itekako od autora/pristupa/kvaliteta, gnjave me špijunski i mahom većina onih "bazirano na istinitom događaju" filmova (pa onda biram radije dokumentarce o toj temi), no nema pravila ni kod mene. Usled nesanice, malo me toga uspava. LOL
Na vrh
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 17:42
Najmanje ovisi o kvaliteti. 
No da, istiniti događaji, bljuje mi se otog (osim kad se Koeni zajebavaju s istim).
Horori, slasheri, motorne pile uspavljuju poput valerijane.
Špijunski, biografski moćno gnjave.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.