Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Triangle of Sadness (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Triangle of Sadness (2022)

Triangle of Sadness

Triangle of Sadness (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

drama, komedija

Trajanje:

147 min

Režija:

Ruben Östlund

Scenarij:

Ruben Östlund

Glavne uloge:

Ralph Schicha
  >  Uli
Amanda Walker
  >  Clementine
Alicia Eriksson
  >  Alicia
Timoleon Gketsos
  >  Handsome crewman
Vicki Berlin
  >  Chief Stew Paula
Jiannis Moustos
  >  Driver
Carolina Gynning
  >  Ludmilla
Alex Schulman
  >  Self
Camilla Läckberg
  >  Self
Charlbi Dean
  >  Yaya (as Charlbi Dean Kriek)
Harris Dickinson
  >  Carl
Malte Gårdinger
  >  Model
Thobias Thorwid
  >  Lewis
Beata Borelius
  >  Influencer
Linda Anborg
  >  Luxury wife
Shaniaz Hama Ali
  >  Sofia

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Triangle of Sadness (2022)
    Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2022 u 22:24
Prevod je uradio Bambula 👍
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Studeni/Nov.2022 u 12:08
Hvala za prevod! Filmovi koji su dobili `Zlatnu palmu` su mi uglavnom uvek bili dobri i zanimljivi, mada Ostlund ima vec dve nagrade na datom festivalu , koliko sam bar upucen, za The Square (2017)  i za Turist (2014) (Jury Prize). Mislim da ce se i ovde voditi polemika, videcemo.

Ažurirao AlexDeLarge - 25.Studeni/Nov.2022 u 12:13
Na vrh
banatski-bata View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banatski-bata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2022 u 01:54
Nestrpljivo sam čekao prevod i zahvaljujem.
Film je potpuno evropski, ali sam ja razočaran.
Reći ću samo da je kraj za mene potpuno neočekivan.
Na vrh
dzabaludin View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzabaludin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2022 u 14:05
Mislio sam biće ovo topla preporuka, al ispala je 'ladna. Iskreno, najviše mi smeta nepotrebna dužina od skoro 2.5 sata. Ali kritika obijesnog kapitalzma je jasna k'o dan. Čak i sam, pomalo neočekivani kraj, ukazuje na to što i tko je homo sapiens.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2022 u 23:24
Iga, izgubio si me (sam film tj) već sa tim "Podseća na Bunjuela" LOL
Fascinantan je to čovek bio, usput bih preporučio knjigu "Moj poslednji uzdah", sjajno štivo, ali njegovi filmovi su zbilja predaleki od svega onoga što ja volim u filmovima, oko ponečega bi mi se sada, posle mnogo godina od gledanja svega toga, možda i promenilo mišljenje, mada im se radije ne bih vraćao. Nije to moj svet. Pa i sam plakat ovoga filma me već užasava. Luksuzna krstarenja, bogataši, koja god prava tema da pliva ispod površine, to nije, kažem, sam univerzum u kojem bih pa eto ja boravio da bih došao do koje god već poente. Ovaj ću dakle oh tako slatko preskočiti. Nekada je sasvim fino i živeti u neznanju. 
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2022 u 23:48
Iskvariše te korejci gdje je, kako je to normalno i realno, do jedan glavni lik švorc. Wink
Ajde evo kad već ti odustaješ, ja ću ovo pogledat' iako mi se ne da. Dead
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2022 u 23:48
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2022 u 00:04
Ovaj film nema blage veze kao ni reziser sa Bunjuelom. Daleko je on od nivoa Bunjela.
Na vrh
s.t.a.l.k.e.r. View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj s.t.a.l.k.e.r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 7 sati 41 minuta , u 20:36
Kakvo je ovo gubljenje vremena. Prevodiocu hvala ... ali film je totalni promašaj.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 6 sati 19 minuta , u 21:58

Sad mi je lakse kad nisam usamljen uj svome misljenju , film je totalno sranje...
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 sati 33 minuta , u 22:44
Aleksa sam protiv svih, salim se, mislio sam na kvizWink. Evo za Aleksu sad me podseti jedan film  Fukushû suru wa ware ni ari (1979), van teme je ali klasik, podsetila su me dva filma od Imamura-e.
Ili za druge od Bunuela na prvu jako simpatican, interesantan  i fin film El ángel exterminador (1962) a obradjuje temu ...

PS. Samo nemojte mnogo da kritikujete ako vam se ne svide navedena ostvarenjaWink

Ažurirao AlexDeLarge - 5 sati 18 minuta , u 22:59
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,142 sekundi.