Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Watchers (2024)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Watchers (2024)

The Watchers

The Watchers (2024)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Promatrači

Godina:

2024

Žanr:

misterij, fantazija, horor

Trajanje:

102 min

Režija:

Ishana Shyamalan

Scenarij:

Ishana Shyamalan
, A.M. Shine

Glavne uloge:

John Lynch
  >  Kilmartin
Dakota Fanning
  >  Mina
Olwen Fouéré
  >  Madeline
Thabile Michelle Hlongwane
  >  Newscaster
Seán T. Ó Meallaigh
  >  Watcher 3
Eleanor Waldron
  >  Watcher Movement Artist
Kya Brame
  >  Georgia
Jacob Greenway
  >  Jordan
Siobhan Hewlett
  >  Mina's Mother
Charles Camrose
  >  Conor
Hannah Howland
  >  Chloe
Adam Ashford
  >  Watcher Movement Artist
Emily Dargan
  >  Young Lucy
Hannah Dargan
  >  Young Mina
Eabha Connolly
  >  Little Girl
Christian Bailey-Rocks
  >  Younger Boy
Anthony Morris
  >  Burke
Joel Figueroa
  >  Darwin
Cara Steele
  >  Millie
Alistair Brammer
  >  John
Zarima McDermott
  >  University Student
Joel Figueroa
  >  Darwin
Jim Tighe
  >  Bus Driver
Charlie Mann
  >  Romeo
Oliver Finnegan
  >  Daniel
Shane O'Regan
  >  Collin

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Watchers (2024)
    Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2024 u 09:43
Probaću svejedno, nemam odveć nade, nisam voleo te horore u sred irskog pejsaža kako kažeš. Propustih i onaj The Hole in the ground pre par godina, koji je radio inače talentovani Lee Cronin (Evil Dead Rise) upravo jer me uvek odbije baš taj okoliš, tj loša iskustva sa svim tim filmovima. Ovaj ću pa probati makar zbog Dakote Fanning
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2024 u 10:06
Naveo si na kraju razlog zbog kojeg ću ga ja propustiti.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2024 u 10:09
Bila je slatka kao talentovano detence glumičica, moram joj pružiti podršku LOL, ogromna većina te dece-glumaca izraste u izgubljene ljude, i grđe, ona se naizgled drži (mada, šta ja mogu znati o tome, ne živim sa njom) u najmanjem mogu probati vražiji film. 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2024 u 10:10
Ako je za utehu, neću pisati reč jednu o filmu pošto ga odgledam tj probam LOL
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2024 u 11:44
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Bila je slatka kao talentovano detence glumičica

Bila je netalentirana iritantna vrištavka, a s godinama je postala još gora.
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Ako je za utehu, neću pisati reč jednu o filmu pošto ga odgledam tj probam LOL

Fim možda i valja, ali neka, hvala, preskočit ću.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2024 u 13:30
Ovaj film nemam u planu da gledam ali inace Split sam prekinuo
Na vrh
Reigan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Reigan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2024 u 05:09
Ne znam sta je kontroverzno u vezi Shyamalan-ovih filmova. Jedino sto su hit or miss. Ili su odlicni, ili su tesko njesra.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2024 u 12:13
Ovo nije on nego mladunčad, ili da citiram Igu, "Elem, ispostaviće se da su bića iz šume potomci nekadašnjih vila i vilenjaka"
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2024 u 22:02
Šlajmalaman opet snima filmovi o demoni???
Na vrh
igrgic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj igrgic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2024 u 22:13
mogu se kladiti da će prije osvanuti prijevod za ovaj "ne trošite vreme" film od nekog sa puno boljim ocjenama
Na vrh
Debilius View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Debilius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2024 u 02:18
Slažem se. Ajmo popljuvati prvog koji to napravi. Tongue

Na vrh
igor-stojkovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj igor-stojkovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2024 u 11:17
Uopste nije negledljiv, naprotiv
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2024 u 12:52
Ni ja kod M. Night Shyamalan ne vidim neku kontroverzu, da svideli su mi se neki filmovi , neki nisu, neke sam preskočio. Puppet reče da ga uspava, mene ne uopšteno, npr. Pelle je uspeo jednom, i kod  Nope, od tri filma, ne ulazim u to.

Svidela mi se serija Servant , samo su mogli da je skrate iako je epizoda 30 minuta,  Ishana Shyamalan je radila malo oko scenaria , malo oko režije.

Ovo je ipak njeno debitansko ostvarenje, kao koscenaristkinje i  režiserke , mene trenutno nešto ne interesuje, samo jer ima više drugih koji me interesuju, pa kad budem pogledao izneću komentar .  

A svaki prevod je‚` dobrodošao`.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2024 u 13:04
Originalno postovano od strane AlexDeLarge AlexDeLarge piše:

Ni ja kod M. Night Shyamalan ne vidim neku kontroverzu, da svideli su mi se neki filmovi , neki nisu, neke sam preskočio. Puppet reče da ga uspava, mene ne uopšteno, npr.

Pa da, jedini reditelj koji tonom svojih filmova ne može da omane, bukvalno me uvek uspava.

Ma to Iga zaebava, kakva kontroverza. Shyamalan zna biti diletant ali voli te priče iz domena "Zone sumraka" za kojima raja vazda vapi. Nešto funkcioniše, nešto je urnebesno loše, lepo reče neko iznad hit & miss. Nije da je bitno sada, jer je ovo film njegove kćeri or something, no hajde kada već razmrdavamo temu. Unbreakable je jedan od najboljih superherojskih filmova, pa i da zanemarimo sve ostalo što je snimao tokom godina (mada nema razloga za to), vredi mu (Shyamalanu) skinuti kapu. Kao i upišati se od smeha šta priča u npr Signs, da ne ulazim sada u svaki film ponaosob, ionako je sve to kako se kome i šta već zalomi, sto ljudi, sto ćudi, niti je precenjen, niti je potcenjen, reditelj kao reditelj, ima svojih specifičnosti pa se može izdvojiti iz mase, no nije to ništa za filmsku istoriju i silne studije, kakve tek kontroverze. Jeste on vernik, ako je i to odveć bitno, pa se tu i tamo pogirava sa biblijskim temama, mitovima, ubaci onda gay par u poslednji film, možda to bude prst u oko (dupe?) puritancima i grđima, ali come on, nije on Pazolini, šta je tu kontroverzno, pa još danas i tamo. 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2024 u 09:06
Nije ovo toliko loše, podjednako bi mi bilo teško i da hvalim išta bitnije sa ovim filmom.

Upravo i deluje kao nešto što bi pisao/snimao otac rediteljke, ponovo je to priča poput neke od epizoda Zone sumraka, neujednačena bajka, ne sasvim za decu, bome ne i kakva koju bi pa odrasli tek tako mogli shvatiti odveć ozbiljno. Poigravanje starim mitovima, smeštenim u današnje vreme, izlolovanu irsku "začaranu" šumu. FIlm uspeva neko vreme održavati misteriju svoje priče, mene je držao uz ekran, poneki obrti se vide unapred, nešto likova su standardno karikature glupavog ponašanja, upitno smislenih motiva, nanovo tu imamo izlizani motiv "ludog naučnika", hajde što je zastareo, dosadan, nego još i u vreme kada ljudi ionako suludo i previše sumnjaju u nauku, vazda počnem kolutati očima na takvo pisanje. 

Uprkos svemu tome, nije mi ispodprosečan, nema ičega lošeg u bajkama, neka im se i priđe nespretno, uspeva donekle ostati svoj, da baš ne liči na toliko toga drugog, ne znamo šta nam donosi sledeća scena iako se nešto obrta da naslutiti, nije mi nevešto odrađen, da se koješta oprostiti Shyamalanki, ovo joj je prvi film ionako. Moglo je bez rukavica, tvrđeg rejtinga, obojiti bolje taj ambijent izolacije, okruženosti praiskonskim, magičnim, tuđinskim bićima, no ne maši svoje, kakve-takve mete, pa eto. Dovoljno je interesantan da mu se da šansa, teško da će iko biti obradovan onim što vidi ali možda se može naći neko parčence užitka i u ovakvom jednom filmu.
Na vrh
Boxter7 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boxter7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2024 u 17:58
Ko voli bajkovite tematike sa primesom misterije i bas blagog horora neka gleda. Nista ekstra ali drzi paznju i lako se gleda.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.