Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Valhalla Murders (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Valhalla Murders (2019)

The Valhalla Murders

The Valhalla Murders (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler

Autor:

Thordur Palsson

Režija:

Davíd Óskar Ólafsson
, Thordur Palsson
, Thora Hilmarsdottir

Scenarij:

Kristinn Thordarson
, Ottar Nordfjord
, Mikael Torfason
, Margrét Örnólfsdóttir
, Davíd Óskar Ólafsson
, Ottó Geir Borg
, Thordur Palsson

Glavne uloge:

Julia McIlvaine
  >  Kata
Don McManus
  >  Additional Voices
Frank Todaro
  >  Magnus
Gunnar Bersi Björnsson
  >  Police officer
Sigurður Skúlason
  >  Magnús
Björn Thors
  >  Arnar
Will Collyer
  >  Erlingur
Nína Dögg Filippusdóttir
  >  Kata
Víkingur Kristjánsson
  >  Hákon lögreglumaður
Arndís Hrönn Egilsdóttir
  >  Hugrún
Valur Freyr Einarsson
  >  Egill
Tinna Hrafnsdóttir
  >  Helga
Anna Gunndís Guðmundsdóttir
  >  Selma
Ottó Gunnarsson
  >  Tóti
Bergur Ebbi Benediktsson
  >  Erlingur
Abby Trott
  >  Additional Voices
Aldís Amah Hamilton
  >  Dísa
Kristín Þóra Haraldsdóttir
  >  Laufey

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Valhalla Murders (2019)
    Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2020 u 00:42
Seriju prevodi calimero 👍
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Prosinac/Dec.2020 u 10:40
Nije Ófærð iz 2015-e, ali nije ni loše, od mene 6,5/10
Na vrh
Mitric View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mitric Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2021 u 10:00
....hvala calimero...
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2021 u 11:19
Svaka čast Islandu. Tako mala populacija a stignu da iznedre i serijskog ubicu LOL
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2021 u 12:28
@Robin

I sve su te (tri navedene) serije o istragama, pubovi/istražitelji u glavnim ulogama? Ne mogu se sada setiti naslova takođe skandinavske serije, skorašnje, ne znam da li baš Island, o nekoj varošici krcatoj osobenjacima, pisao si i o tome.

Btw, kupih si skoro fino "Znanje" izdanje, Crvendać, Jo Nesbø, nisam ga, ladno, čitao ranije, mada je i to kakva istraga, detektivska proza, što inače zbilja ne volim, no hajde da mi posle u biografiji ne piše baš "nije čitao skandinavske krimiće".

Ako i ne probam seriju iz teme, sigurno ću ovu drugu, kada prokljuvim naslov. 😊
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2021 u 13:29
Katla je mystery sf, dočim su Trapped i Valhalla krimići. Utmark je odlična, no norveška, a ne islandska serija. Utmark je crnjak, pa nije teško shvatiti što mi je dražeLOLInače nordic-thriller su mi već odavno na literarnom planu u- prvom planu. Niklas Natt och Dag: Čuvar i vuk, te drugi dio  Vatra i Minotaur su moji favoriti u zadnjih godinu dana. Pročitaj ovo Puppet na moju dušu. Ako sam te krivo naveo, slobodno me ispljuckaj na ovome istome postuLOL
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2021 u 13:33
Da dodam za šveda Niklasa: Jeste neka podvrsta thrillera, no dešava se sve u Stockholmu, tijekom 1790 - 1795. Gnoj, smrad i beznađe kasnoga srednjeg vijeka u punom sjaju.
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2021 u 13:38
Budem (čitao, jok pljuckao), ako ih iskopam, ne znam ima li ovde tih izdanja. Laguna radi Nordijce, koštaju ko kombi 😄, možda naletim na koje izdanje iz Cro. "Crvendać" ladno košta svega 40 kunoslava, ja dao jedva 30% i od te cene, dok je u ovdašnjem izdanju gotovo 10 evropljana...meki povez 🙄

Utmark it is then. 😊
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2021 u 16:14
Odlična serija. Dobra priča, odlična gluma i prelepi kadrovi ledenog Islanda. Jedino je možda malo predvidljiva u nekim trenucima, ali i pored toga velika preporuka za gledanje!
Na vrh
invalidnerada View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj invalidnerada Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2021 u 19:43
serija na svom mestu, .. što se tiče zataškavanja nasilja i zločina dosta podseća na Srbiju u proteklih sedamdesetak godina a naročito danas
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.