Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Nepodnošljiva težina golemog talenta

Godina:

2022

Žanr:

kriminalistički, komedija, akcija

Trajanje:

107 min

Režija:

Tom Gormican

Scenarij:

Kevin Etten
, Tom Gormican

Glavne uloge:

Nicolas Cage
  >  Nic Cage
Demi Moore
  >  Movie Actress Olivia
Pedro Pascal
  >  Javi
David Gordon Green
  >  Director
Enrique Martínez
  >  Majorcan Guy #1
Manuel Tallafé
  >  Majorcan Guy #2
Joanna Bobin
  >  Cheryl
Nicolas Kim Coppola
  >  Nicky
Caroline Boulton
  >  News Anchor
Tiffany Haddish
  >  Vivan
Mario Perez
  >  Guard
Lily Mo Sheen
  >  Addy
Eli Jane
  >  Chateau Marmont Waitress
Anna MacDonald
  >  Movie Actress Daughter
Nick Wittman
  >  Nicky
Christine Grace Szarko
  >  Reporter
Ricard Balada
  >  Fernando
Luke McQueen
  >  Allan
Björn Freiberg
  >  Waiter
Katrin Vankova
  >  Maria

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
robi75 View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robi75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)
    Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2022 u 20:59
Opet lupetas, pa lupetas. Kako mozes za jednog oskarovca reci da je ikona filmova c produkcije????? Leaving Las Vegas, The Rock, Con Air, Face/Off, City of Angels, Red Rock West, Wild at Heart, It Could Happen to You, Snake Eyes, 8 milimetara, Mandolina kapetana Korelija, Adaptacija, National Treasure, to je c produkcija? To sto snima sve i svasta, ne znaci da je ikona b ili c produkcije, Covek je dobio oskara i bio jos jednom nominovan, Covek je ikona filma uopste, ikona svih produkcija.
Na vrh
drakic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj drakic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Travanj/Apr.2022 u 23:36
Covek je ikona filma uopste, ikona svih produkcija.

Potpisujem.
Ako je Bog stvorio coveka, onda ga je AK-47 ucinio istim!
Visit me!!!
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2022 u 01:35
Ma pustite Nicolas Coppola-u , nek je žnj ili omikron produkcije svideli su mi se neki pomenuti filmovi kao i još neki koji nisu pomenuti, čovek je u fazonu` Vivre sa Vie`, da ne grešim dušu dao sam negativne kritike novijim filmovima, ali ne sporim njegov pređašnji rad,  ko neće ne mora da gleda, Nesson-a pamtimo i komentarišemo  samo iz relativno novijih filmova pomenite (ja sam ih komentariso u nekoj temi za neki film) i druge koji su ga proslavili, možda mu prijaju nove uloge, dobro mu lično stoje i sviđaju mu se iz različitih razloga, eto ja preskačem njegove novije filmove ne sviđaju mi se, pogledao jedan i rekoh to je nije moj ukus i ne sviđa mi se,  isto i za Willis-a zna se šta se dešavalo sa njim. Tako je npr. i Kubrick 1981. nominovan za Zlatnu malinu za The Shining i Brian de Palma za Dressed to Kill a znamo kakvi su filmovi.

Ažurirao AlexDeLarge - 29.Travanj/Apr.2022 u 12:17
Na vrh
vedran-klemen View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vedran-klemen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2022 u 13:04
Pig je odličan.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2022 u 23:09
Prevode su uradili Bambula i payutti ✨
Na vrh
dovedimolopove-navla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dovedimolopove-navla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2022 u 07:05
film je totalni šut. sve je o tome kako je sve manje filmova koji će te baš voziti kad ih gledaš. kejdž kao i vilis u zadnjih da kažem 20 godina nemaju dobar film, kao i mnogi glumci i glumice ispucaju ih i gotovo.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2022 u 11:37
Uspeo skoro sat filma da odgledam (manjak vremena), voleo bih da je više meta, mrvu ozbiljniji (ovakav mi svakako nije dovoljno funny), čitava ta pozadinska priča mi je bez veze ali volim bezmalo svaki kadar sa Kejdžom. Završiću ga, verovatno nekada, mada otkud znam šta će biti, ne znam precizno ni šta se trenutno dešava, kakva budućnost. Tek, drago mi je da Kejdž u poslednje vreme surfuje u nešto čak i raznovrsnijim filmovima negoli inače (ako je to moguće uopšte). 
Na vrh
Boxter7 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boxter7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2022 u 22:15
Film, prica je klasicno holivudsko sra nj e. Tako da ne treba ocekivati nista sem ubijanja vremena. Ali ko voli Kejdz to je to, pravi kejdzovski smek.
Na vrh
dzems0 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzems0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2022 u 21:10
Konačno i Kejdž nešto dobro da snimi! Odličan
Na vrh
ProtivuNeukusa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ProtivuNeukusa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2022 u 22:55
Presto da gledam kad je Kejdž poljubio Kejdža i uhvatio ga za dupe.
Političkoj korektnosti niko neće pobeći sem mene.
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2022 u 21:53
Film je onako , nije loš nije ni dobar.
Na vrh
Munzeland View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Munzeland Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2022 u 13:18
Odgledao. Da ne bih prekinuo, krenuo sam da ubrzavam posle sat vremena gledanja i mogu vam reći da ništa nisam propustio. Sve mi je bilo jasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.