Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Silent Sea (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Silent Sea (2021)

The Silent Sea

The Silent Sea (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

More tišine

Godina:

2021

Žanr:

drama, misterij, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

45 min

Glavne uloge:

Bae Doona
  >  Doctor Song Ji-an
Daniel C Kennedy
  >  American News Anchor
Feodor Chin
  >  Kim Hee-sun
Gong Yoo
  >  Han Yoon-jae
Joon Lee
  >  Captain Ryoo Tae-seok
Harrison Xu
  >  Lee Gi-Su
Heo Sung-tae
  >  Kim Jae-sun

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Silent Sea (2021)
    Objavljeno: 30.Prosinac/Dec.2021 u 10:58
Još jedna odlična, južno korejska serija!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2022 u 08:46

Sumorna sutrašnjica, suše, rasulo zbog nedostatka pijaće vode na Zemlji, stroge mere vlada sa sve klasnim razlikama u rasporedu za svoju dnevnu dozu vode...i raznovrsni tim naučnika, astronauta koji se šalju na mesečevu bazu na kojoj je stotinjak ljudi u kakvom misterioznom istraživačkom radu mrtvo. Novopridošli tim, jasno, mora naći i vratiti na Zemlju rezultat tog rada, usput ne znajući precizno ni šta, ni zašto traže, uz, pokazaće se, ni malo lak zadatak ostati uopšte živ u tim pustim, mračnim i misterioznim koridorima baze.

Ima svoj deo mana, kao i vrlina, sveukupno mi se mahom dopala serija. Sjajno izgleda, likovi nisu kartonski, svako ima svoju priču, ambijent zna biti dobar, sav u klaustrofobičnosti i misterijama, možda i uz flert sa hororom ponegde a sve to u rešavanju problema kako koji iskrsava pred naš tim. Ok koncept. Doduše, The Silent Sea zna zaličiti na koješta što smo već gledali, nekako uspeva da ostane dobrim delom svoja. Produkcija, zajedno sa glumcima, biva na prilično visokom nivou, što pomaže. 
Ono što mi nije pomoglo je to što mi uprkos svom svedenom trajanju od osam epki, serija ipak traje duže nego što bi mi prijalo. Svi ti hodnici i razdvojeni tim, svako malo neko ide na neku pa petu stranu, meni je pa mrsko da crtam vražiju mapu, nemam blagog pojma gde je i kada ko, ponekada ni zašto a to traje iz epizodu u epizodu. Naravno da ne mogu svi sesti u miru za jedan sto i ćaskati dok se serija ne privede kraju, no eto, meni nije prijalo to "idemo levo-desno" ponavljanje. 

Iznadprosečno u svakom slučaju. Koliko...pa, kako za koga. Meni u dovoljnoj meri da mi u celini bude više zanimljiva no ponavljajuća. 
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 10:51
Papete, majstore, pa kad ti stigneš da odgledaš sve živo? LOL
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 10:57
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Papete, majstore, pa kad ti stigneš da odgledaš sve živo? LOL

Slazem se, i ja sam hteo da postavim isto pitanje, u stilu Stole Haringa ( posto sam aktivan na forumu oko godinu dana, ali vidim da clan vise nije aktivan), a jos i da se napise toliko reci :)
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 11:01
Nemam vremena, što je najbizarnije od svega. LOL Ustanem pre zore i kod kuće budem uveče tek. No, kradem od sna.

Ovaj period je ništavan, nije vredan pomena, npr u februaru 2019. sam bio teže bolestan, otrovan, iscrpljen, sa gotovo nepostojećim imunitetom, morao sam da ležim skoro sve vreme...u to ionako malo februarskih dana sam pogledao preko 200 filmova. (giallo, politziotteschi, italo horori itd iz tamošnje ekspolatacije, dakle jesu nešto kraći u trajanju, mnogi vrlo svedeni, te mi fokus i psiha nisu ispaštali). LOL 

Bio sam svojevremeno plaćen da gledam mnogo filmova u kratkom vremenu LOLLOL U eri videoteka, moralo se za vikend pogledati po 10ak filmova da bih znao šta je šta, kome šta da preporučim, za koga šta da stavim sa strane itd. Vreme se lakše ukrade od fokusa, to je bilo muka naučiti (a zadržati istu onu dečiju strast prema filmu). LOL
Na vrh
nibiru2012 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nibiru2012 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 17:55
U zadnje vrijeme najrađe gledam južno korejske serije. Ne očekujem previše i uvijek dobijem više od očekivanog.
Na vrh
darko-zivkovic View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darko-zivkovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2022 u 18:21
Mene serija zabavila a i prijatno iznenandila produkcija iste.
Na vrh
Boxter7 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boxter7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2022 u 19:57
Plitko, puno propusta i nelogicnosti. Ipak je to netflix. Moze da se gleda a bez problema i da se obidje...
Na vrh
robi75 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robi75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2022 u 23:29
Osrednje. Vise kvalitetna nego losa.
Na vrh
spacens View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj spacens Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2022 u 03:53
Dobra serija, ima dobru atmosferu, a ova recenzija je puna spojlera!
Na vrh
niko011 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj niko011 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2022 u 17:05
Serija je dobra, recenziju čitaš naravno tek kad odgledaš, a do tada samo prvi pasus. Imaš uvek link ka trejleru i to je dovoljno za gledam ili ne gledam.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.