Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Protégé (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Protégé (2021)

The Protégé

The Protégé (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

109 min

Režija:

Martin Campbell

Scenarij:

Richard Wenk

Glavne uloge:

Samuel L. Jackson
  >  Moody
Michael Keaton
  >  Rembrandt
Robert Patrick
  >  Billy Boy
Velizar Binev
  >  Don Preda
Tudor Chirila
  >  Petru
Ray Fearon
  >  Ducet
Caroline Loncq
  >  Claudia
Patrick Malahide
  >  Vohl
Florin Piersic Jr.
  >  RAM
Maggie Q
  >  Anna
David Rintoul
  >  Edward Hayes
Ori Pfeffer
  >  Joe Athens
Alina Wang
  >  Young Anna
Jack Derges
  >  Randy
George Pistereanu
  >  Vali
Madalina Anea
  >  Jane
Taj Atwal
  >  Seema
Cosmin Dominte
  >  Anton
Tanja Keller
  >  Anna's Mother
Gamba Cole
  >  Benny
Lili Rich
  >  DOLL'S Friend
Ekaterina Baker
  >  Technician Lotta

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Protégé (2021)
    Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2021 u 01:29
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2021 u 18:18
Uvek je lepo videti Michael Keatona. Maggie Q je u redu, Samuel L. Jackson pa stari, to biva sve upadljivije, dok mu tekst koji izgovara ovde ne pomaže u svežini. Uopšte, sve je ovde kliše, ovakvi filmovi se stalno izbacuju, kao sa pokretne trake, zapravo se i ne trude biti originalni. Nije to strašno, nekome će smetati, drugima i ne previše, moj veći problem je taj što sam se dosađivao. Dobro de, te šatro vrcave dijaloge takođe nisam mogao podneti, kao ni monolog o vrstama ljudi i moralu u finalu, pa još i ta nepostojeća hemija između Keatona i Maggie... 😔

Film sa identičnim naslovom (Protege 2007) gde su Daniel Wu i Andy Lau, bio mi je mnogo bolji. 😊
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 20:37
Onoliko koliko si se ti dosađivao, toliko ja nisam. Tongue

Meni je ovo bilo prava osvježavajuća akcijska limunada.
Uvijek slična prethodnoj, nikad potpuno ista, a na vrućini dobro dođe.
Samo... Neće se upamtiti.

Slažem se da kemija na ekranu između Michaela i Q ne postoji, ali to mi se čak čini namjerno.
U stilu, i on i ona bi, pa s bilo kim šta ima veze.
Kao (neki) u stvarnom životu.

Ne znam koji film je istoimeni što je šteta jer nisi taj komentirao u njegovoj temi, pa ne znam jesam li ga već pogledao ili da dodam na listu za sljedeće.
Cry

Kako god, za film iz teme: ljubitelji akcijskih naprijed, ostali stoj.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 21:11
Gde si našao vrućine, danima već kakve kiše, pad temperature. 🌦️

Ta valjda i među takvim ljudima ima hemije, mada mi nisu ikada bili jasni (to kada je kao svejedno sa kim će se biti, ni sa 15, 16 god nisam mogao biti sa milicom ukoliko me ne radi opasno, no ja sam budaletina u drugoj krajnosti, za mene je svaki put bila ona prava a ako nisam zaljubljen, ne mogu nekakve turi-vadi gimnastike reda radi 😄, srećom pa sam zaljubljive prirode 😄). Kako bilo, ta mora biti hemije valjda i među asasinima sa duševnim ranama, pa ne znam koliko da su naopaki kao. Ma neka ima svega u životu, no u filmu volim da par ima iole smisla, iz moje perspektive tj.

Protege sa Daniel Woo-om sam gledao manje-više tada kada je izašao, taj osvrt mi je na IDE disku 😄 videću da nađem nekoga ko može naručiti adapter, izbegavam da pišem čak i puki komentar za nešto što gledah pre 10+ godin, o kakvom utisku bih pisao posle toliko vremena? 😄 Ne znam šta mi se i zašto dešavalo juče, doslovce. 🙄
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 22:21
Ma jel taj koji spominješ ovaj:

Ako je... Taj sam namjerno preskočio.
Ne mislim da je loš nego se radi o drogi i dragama, a to me prestalo zanimati. 'Ebga.

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 22:34
Taj je, dobar je, šteta što te deo teme odbija, mada mi je razumljivo, mene pa dave teme sa alkoholičarima, alkoholizmom. 😒

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 23:36
A znam, predlagao sam da se prevede tamilski Master, ali nastavnik koji voli čašicu iako se bori za pravdu, izgleda nikome osim meni nije interesantan.
Cry
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 23:49
Zvuči oki, prevešće ga neko već, kad-tad. 🙂
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2021 u 23:59
Ne... nije mi ovo leglo nikako. Previse rupa... mlako!
Vladika
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2021 u 18:30
Fina ženska akcija .
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Rujan/Sep.2021 u 20:15
Filmova o profesionalnim ubicama (što muških, što ženskih) koji tamane cele vojske plaćenika ima bezmalo kao i filmova o zombijima, tako da je suludo očekivati da se vidi nešto novo. Klasika, ko voli takve filmove biće mu ok. Što kažu: "Nit' smrdi, nit' miriše" 🙂
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Rujan/Sep.2021 u 20:55
Slazem se sa Tom Brady, ali ipak sam ocekivao bar nesto malo ozbiljnije za ovu vrstu filmova . Ovako uzalud protraceno vreme. A povukao me stari Protege (Moon to 2007) koji je sigurno bolji od ovog.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Rujan/Sep.2021 u 21:41
Da je bar malo, malčice ozbiljnije napravljen. Nitko ne traži logiku u ovakvoj vrsti filmova, no bar na trenutke malčice zdravog razuma. Ovako ispao filmić kao crtić.
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 14:59
Za klasu bolji friški Kate (2021)

Bolji lik(ovi), bolja akcija, napetiji, blesaviji, lepše lokacije, sjajna muzika, jasno i bolja Mary Elizabeth Winstead od Maggie Q, to što ne može izvesti u borilačkoj koreografiji nadoknađuje interesantnija postavka scena sukoba. Imamo fine jurnjave, pucnjave, klanice. Od tih savremenih La femme Nikita generičkih klonova, "Kate" je zabavnija, meni tj.

(Nema još svoju temu ili se ne snalazim sa search opcijom)
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2021 u 22:03
Nema temu, boom-boom lemonWinkSvidjela mi se Kata, toliko da bi napisao osvrt...Slažem se da je puno bolja od the Protege. sad kad gledaš ovakav film, jasno ti je što se sve mora poklopiti da bi akcić bio i dobar film. Masu toga. A svi misle da su akcići jednostavni i da nema tu puno mudrosti. Zato većina akcića i je B-rodukcija. Boom boom lemonCool
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2021 u 21:34
Čoveku dođe da proba to boom boom lemon čudo (verovatno bi bilo poput npr Mirinde sa limunom). Kao i twinkies zbog Harrelsona onda kada sam gledao Zombieland. No valjda je ovo ipak izmišljeno piće.   

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.