Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Passage (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Passage (2019)

The Passage

The Passage (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

drama, akcija, fantazija, avantura, horor

Trajanje:

60 min

Glavne uloge:

Mark-Paul Gosselaar
  >  Brad Wolgast
Henry Ian Cusick
  >  Dr. Jonas Lear
Jason Fuchs
  >  Lawrence Grey
Saniyya Sidney
  >  Amy Bellafonte
Brianne Howey
  >  Shauna Babcock
Alain Uy
  >  Dr. Daniel Pet
Taisha Perez
  >  Tisdale
Adam Aalderks
  >  Randy Paulson
McKinley Belcher III
  >  Anthony Carter
Emmanuelle Chriqui
  >  Dr. Lila Kyle
Catherine Clifton
  >  Lecture Attendee
Catherine Clifton
  >  Pedestrian
Elizabeth Becka
  >  Therapist
B.J. Britt
  >  Peter
Jessica Roth
  >  Soldier

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Passage (2019)
    Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2019 u 22:43
Seriju prevodi JOKER 👍
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2019 u 23:41
Upravo sam odgledao trejler i mogu reci tj. napisati, da je mogao biti kraci) Ovako kao da su nam prikazali celu jednu epizodu ) Seriju cu ''verovatno'' odgledati, ali ja to sacekam sezonu, spakujem pa nekoliko za redom )
Na vrh
toni-nedic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj toni-nedic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2019 u 00:32
Obožavam knjige! Pogledat ću seriju iako mi ne izgleda obećavajuće! Nadam se da griješim!
Na vrh
JOKER View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JOKER Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2019 u 18:27
Serija je rađena po čuvenoj trilogiji Džastina Kronina iz 2010. godine, "Prolaz", "Dvanaestorica" i "Grad ogledala". Serija stvarno već od prve epizode ne prati knjigu, polovi su izmešani, videćemo kako će se dalje odvijati. I deset epizoda je malo za prvu knjigu tako kompleksnu, koja obuhvata dug vremenski period. Svaka preporuka za čitanje. Pozz.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2019 u 18:29
JOKER hvala i za info i za prevode
Na vrh
salemanija View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj salemanija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2019 u 01:18
Da se prebacim ovde, mozda mi izbrisu onaj dugacki komentar... LOL
Razumem ja da je nemoguce pratiti knjigu 100% ali vec ono na kraju prve epizode u stanici a tek onaj glupavi pocetak sa kavezom pokazuje u kom smeru ide Fox sa ovim.
Onome ko nije citao knjige verovatno ne izgleda lose ali su mnogo ispreskakali i izmenili vec u prvoj epizodi. Ono sa otmicom Ejmi (koja nije los izbor, moram priznati) je bilo bas ocajno.
Nece ovde biti nikakve karakterizacije, nikakvih valjanih specijalnih efekata a tek scenario i rezija... Ouch

Jeste da 2500 stranica ne moze da stane u 30 epizoda ali hocu da kazem da je serijal citalo na milione ljudi, i da je ovakav pristup bas nepostovanje tolikog broja citalaca, kako od strane Foxa, tako i od samog Cronina, mada je on prava prodao odavno.
Sta je tu je, stize nam i The Witcher uskoro, mada mi ni to ne uliva previse poverenja, imajuci u vidu koga je Netflix izabrao za glavne glumce.
Citao sam da se sprema i ekranizacija serijala Demon Cycle (Peter V. Brett), koji i nije ostavio bas neki utisak na mene ali je zato podesniji za ekranizaciju, pa mozda budemo imali malo vise fantasy serija u dogledno vreme.  (cik nek se neko usudi da ekranizuje Pripovesti iz Malaske knjige palih od Stivena Eriksona bup  LOL
Pozdrav...
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
Active member
Active member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 5 minuta , u 18:35
to se baš spremam gledati, ikako nakon ovih komentara nisam više sigurna u to
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,102 sekundi.