Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Outlaws (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Outlaws (2021)

The Outlaws

The Outlaws (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

drama, kriminalistički, komedija

Glavne uloge:

Christopher Walken
  >  Frank Sheldon
Darren Boyd
  >  John Halloran
Stephen Merchant
  >  Gregory Dillard
Clare Perkins
  >  Myrna Okeke
Eleanor Tomlinson
  >  Lady Gabriella Penrose-Howe
Jessica Gunning
  >  Diane Pemberley
Charles Babalola
  >  Malaki
Gamba Cole
  >  Christian Taylor
Rhianne Barreto
  >  Rani Rekowski
Dolly Wells
  >  Margaret
Nina Wadia
  >  Shanthi Rekowski
Ian McElhinney
  >  John Halloran Snr.
Aiyana Goodfellow
  >  Esme
Tom Hanson
  >  Spencer
Guillermo Bedward
  >  Tom

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Outlaws (2021)
    Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2022 u 12:31
Poceh ovu seriju, i pogledah jednu epizodu i samo sam zapoceo drugu. Meni je ovo zanimljivo, ne znam kako ce se razvijati, ima i druga sezona, ali iznecu utiske, za pocetak mi je interesantna, upoznavanje sa likovima, konstantno se nizu  fazoni, fore, gegovi, itd. svako `sasav` na svoj nacin, kada se sve usrednji, pa lepo me zabavise. Zahvalicu se kjovu na preporuci, a onda cu ga kritikovati ako nije dobro Wink

Ažurirao AlexDeLarge - 18.Studeni/Nov.2022 u 13:37
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2022 u 14:28
Hehe neka neka dovoljna je samo zahvalaSmileSmile
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Studeni/Nov.2022 u 20:43
Pa ovako meni je prva sezona   bila zabavna, e sad dramski deo, glavni mi se ne svidja kako su realizovali, ono je klasika i toliko naivno, mogli su da biraju kakve god su hteli, a oni izabrase nesto sto bi mi mozda proslo kao klincu,pade mi na pamet jedan crtani a koji nakon svake epizode ima pa kao izvedeno naravoucenije, svi znate o kom se radi, sporedni su mi dobri, ipak dajem prednost sporednim nad glavnim, tako da je ukupan utisak prevagnuo na pozitivnu stranu. Zanmiljivo su smislili, moram da kazem, i povezivanje lepo, komika ok kad se usrednji, dovoljno.

Prva sezona  moze da bude i celina, dakle dovoljno su razradjeni likovi i njihovo medjudelovanje, ali ne i u celini, dakle ima prostora ( jedan deo nije zavrsen koji mi je jako zanimljiv kod jednog lika, drugi koji prati glavni narativ pa i nesto mi nije ni bitan, ni toliko interesantan).

Ažurirao AlexDeLarge - 29.Studeni/Nov.2022 u 15:14
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2022 u 18:14
Odgledah i drugu, pa slican fazon kao prva, u slicnom stilu. Dakle jedan deo je zavrsen u drugoj na naivan nacin ali je nastavak izvukao bas dobro, glavni i dalje  stoji,  satira, neke poruke, kritika, ta komika, interesantni likovi, savko na svoj nacin i njihov nacin ponasanja i u medjudelovanju, neki dramaturski deo, sve opet kad se usrednji  (nesto je preuzeto iz jedne poznate serije) sve mi je to na kraju fino i prijalo.
Dakle meni se ovo svidja, e sad kome bi se potencijalno svidelo ne mogu ni da pretpostavim.

Ažurirao AlexDeLarge - 05.Prosinac/Dec.2022 u 08:50
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.