Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Man Who Fell to Earth (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Man Who Fell to Earth (2022)

The Man Who Fell to Earth

The Man Who Fell to Earth (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Čovek koji je pao na Zemlju

Godina:

2022

Žanr:

znanstvena fantastika

Trajanje:

60 min

Glavne uloge:

Chiwetel Ejiofor
  >  Faraday
Naomie Harris
  >  Justin Falls
Bill Nighy
  >  Thomas Newton
Clarke Peters
  >  Josiah Falls
Jimmi Simpson
  >  Spencer Clay
Annelle Olaleye
  >  Molly Falls
Kate Mulgrew
  >  Drew Finch
Rob Delaney
  >  Hatch Flood
Sonya Cassidy
  >  Edie Flood
Joana Ribeiro
  >  Lisa Dominguez
Tanya Moodie
  >  Portia
Sarah Molkenthin
  >  Convict
Joshua McGuire
  >  Zach
Sarah Hadland
  >  Lucy
Quelin Sepulveda
  >  Vicki

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Man Who Fell to Earth (2022)
    Objavljeno: 13.Svibanj/May.2022 u 23:08
Seriju prevodi prevodilac ✨
Na vrh
pacuha View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pacuha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 11:09
Ovdje je ( očito greškom ) jako kriva ocjena serije u odnosu na IMDB
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 11:58
Takva je ocena bila u momentu kreiranja teme serije, verovatno i pre negoli je emitovana, sada je naravno sasvim drugačija.
Dok i samo pljuvanje/omalovažavanje, pa još i takvo, napamet, pretpostavljam da je standardno vezano za otklon prema svakom rimejku (preciznije još jednoj ekranizaciji dela) ili eventualno još i gore, gunđanje onih koji još uvek u mislima imaju Bouvija ili im pa smeta promena rase lika, kulturološke tendencije bla-bla-bla. Valjalo bi prvo pogledati ili makar probati seriju, lako je potom ocenjivati 😄

Kako bilo, i moje je napamet, tek želim reći da nije do ovog sajta, samo do momenta kreiranja teme, ocena se svakako promenila umeđuvremenu.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 12:36
Pa zar nije i na IMDb ocena 6.5. Ok mi je, proslo je 46 godina od prve adaptacije knjige i 34 od druge, a meni je tema dobro dosla da odem pa porucim knjigu, za divno cudo nisam je ponovo citao jer sam... a ima samo 155 strana, pa ce ici brzo.

Ažurirao AlexDeLarge - 20.Svibanj/May.2022 u 20:06
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 12:37
Na imdb-u jeste 6.5 a ovde je stajalo 3.9

Ispravljeno je maločas.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 12:38
Onda je promenjeno u medjuvremenu.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 12:41
Prodaje lik od Kentaura 4 knjige, 87,5 dinana po knjizi, a i data je medju njima. Razocarah (odavno a i dalje me drzi) se kako su knjige otisle u bescenje. Mada bila je aktuelna skoro i adaptacija njegove knjige The Queen's Gambit

Ažurirao AlexDeLarge - 20.Svibanj/May.2022 u 12:46
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 12:54
Zavisi kako za koga, koje knjige, u kom konkretnom momentu itd. Po meni su preskupe u globalu, ja sam radio sa knjigama od 1993. pa je logično da sam snalažljiv ali opet svako malo naletim na nešto suludo skupo (na prvom mestu ih ne bi trebalo kupovati nove po knjižarama dok su po 1000, 2000 dinara).
Bukvalno su nepristupačne ogromnoj većini u takvim uslovima. Na ulici, po pijacama itsl je pedeseta priča, ja svakako neuporedivo više volim starija izdanja, tvrdi povez, nekadašnje prevoditelje itd, kakva crna Laguna i Vulkan, time zbog posla napunih kućnu biblioteku.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 14:11
Ja sam od skora poceo ponovo da uzimam knjige ,i mogu reci da nalazim jeftino za sada ,nadjoh bas ovu za 150 din ,citao odavno i Neoprezni Putnik od Rene Barzavela ista cena,ovo je malo remek delo po meni ,omiljena tema naravno putovanje kroz vreme. Pa ako niste citali obavezno stivo.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 14:38
Meni lately zbilja sve ode na račune i hranu (mahom i fali 😄😄) mada dođe pokoja knjiga da mene. I dalje nikako da mi naleti onaj fini Dina komplet Čarobne knjige ili pa Lagunine "Besede o Zemljinoj prošlosti". Tj bivša milica je htela da mi kupi Dina komplet ali gde bre to mogu da prihvatim, beži tamo, naleteće mi kad-tad, uostalom njih sam svakako već čitao (nekoliko makar) dok Cisinovu trilogiju nisam. Doći će mi one šaka, ima dana, iz principa neću (sve i kada bih imao love sada) da ih kupujem u Laguni. A i polovne po 400-500 svakako ne dolaze u obzir. Trenutno ne znam ni kada bi ih čitao, ruku na srce 😄
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 16:05
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

Ja sam od skora poceo ponovo da uzimam knjige ,i mogu reci da nalazim jeftino za sada ,nadjoh bas ovu za 150 din ,citao odavno i Neoprezni Putnik od Rene Barzavela ista cena,ovo je malo remek delo po meni ,omiljena tema naravno putovanje kroz vreme. Pa ako niste citali obavezno stivo.

Ja sam citao pre dvadeset i `kusur` godina, zaboravlja se, i skoro da nemam pojma osim opstih stvari, a kazem nema puno strana da bi se ponovo procitalo kao sto sam skoro ponovo tunel od Sabata,  dao nekome i nije mi vratio, to je ono izdanje iz mislim 1979. godine, ne znam za neka novija, a deo sam donirao biblioteci jer bi poceo da stavljam na krevet gde spavam. 11/22/63 me je ubio u pojam, kao i serija, Metro slicno, ali pogledacu za Neoprezni putnik, mada nabavih i Nikadija od Zindela sto si mi preporucio i nisam stigao da procitam. Nego sam izmedju toga procitao Ubistva pod cvetnim mesecom, bolje da nisam, kad izadje pogledati film.

Ažurirao AlexDeLarge - 20.Svibanj/May.2022 u 16:13
Na vrh
pacuha View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pacuha Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 21:07
@puppet master. Hvala na odgovoru. Pozz
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 22:03
Nema na čemu. Služimo narodu Approve
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 22:26
Puppet,drugarice i drugovi  Wink, a gde je film Serve the People!? Inmineul wihae bongmuhara
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 22:41
To je, može biti, nešto nalik filmu "Karaula", mada teško sa takvom i mjuzom Heart

Ažurirao puppet_master - 20.Svibanj/May.2022 u 22:51
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2022 u 22:56
Moze, ali ipak da vidimo, nema takve muzike ali je nabijen strastima i emocijama kako su onomad govorili.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.