Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Majestic (2001)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Majestic (2001)

The Majestic

The Majestic (2001)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Majestic

Godina:

2001

Žanr:

drama, ljubavni

Trajanje:

152 min

Režija:

Frank Darabont

Scenarij:

Michael Sloane

Glavne uloge:

Jim Carrey
  >  Peter Appleton
Bob Balaban
  >  Elvin Clyde
Hal Holbrook
  >  Congressman Doyle
Martin Landau
  >  Harry Trimble
David Ogden Stiers
  >  Doc Stanton
Gerry Black
  >  Emmett Smith
Brent Briscoe
  >  Sheriff Cecil Coleman
Karl Bury
  >  Bob Leffert
Jeffrey DeMunn
  >  Ernie Cole
Catherine Dent
  >  Mabel
Amanda Detmer
  >  Sandra Sinclair
Allen Garfield
  >  Leo Kubelsky
Laurie Holden
  >  Adele Stanton
Brian Howe
  >  Carl Leffert
Ron Rifkin
  >  Kevin Bannerman
Chelcie Ross
  >  Avery Wyatt
James Whitmore
  >  Stan Keller
Susan Willis
  >  Irene Terwilliger

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Majestic (2001)
    Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 11:55
Dobar film. Podseća na ono što je snimao legendarni Frenk Kapra. Ko nije gledao, a voli takav tip filmova - obavezno!
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 13:48
Koji je to tip filmova?
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 14:02
Ja bih to nazvao "društveno-angažovana romantična drama s elementima komedije"

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 14:09
Dok bih ih ja okarakterisao kao praznike filma, dela koja prosto želiš da gledaš sa nekim ko ti je drag. 😊
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 14:12
Bravo Puppet. tvoja definicija je lepša :)
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 14:16
Doduše, to je glede Kapre, Mažestik mi je bio lep film onda kada je izašao, zbilja uz refleksiju starog Holivuda, no Kapra je ipak Kapra.
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 14:36
Ma da, Kapra je neprikosnoven. I, napisao sam da ovaj film samo podseća. U ovo vreme i to je dosta...
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 12:45
Ne znam kako sam propustio ovaj film,lep je bas podseca na te stare filmove. Inace volim Jim Carrey ,kad se ne krevelji i izigrava imbecila, tako da hvala na preporuci bas mi prijao.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 15:24
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Dok bih ih ja okarakterisao kao praznike filma, dela koja prosto želiš da gledaš sa nekim ko ti je drag. 😊

Da?
Čisto sumnjam da gornji film spada u horor.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 15:28
Dabome da ne spada, meni je horor to šta sve moram da pamtim a ne gubitak sećanja i novi život u kakvoj tihoj i mirnoj varošici sa bioskopom.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 15:42
I sa ejs venturom pretpostavljam.
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 15:49
Ne znam ,Jim Carrey se poprilicno izglupirao u stvari i nije tu je najvise para zaradio na razne Ajs Venture,Cable guy ,Mask i ovo najnovije nevidjeno s...nje Sonic,ali on je meni opet jedan od omiljenih i najpotcenjenijih glumaca 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 15:50
Dobar je Carrey kada nije u full Jerry Lewis modu. Mada i to ima svojih čari. Sve u svoje vreme.

Dok se taj moj komentar iznad ne odnosi na Majestic, već na, rekoh, Capru tj njegove filmove.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 19:27
Šta bi ti, Jox, voleo da gledaš sa mnom, u nekom suludom scenariju kada bih ti bio drag? LOL
Horor?
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 20:57
Ni slučajno!
Isključivo whodunnit!

Ne bilo koji nego neki koji se predstavlja kao da je whodunnit, a zapravo je skroz nešto drugo, primjeri:

Rekoh horor jer padam na, kako bih rekao, mrzitelje(?) horora.
Jer gledaju američke gluposti označene kao horor pa misle da su jedino te dosade horor.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2022 u 21:02
Probao sam tog Džejlana, nije mi išao ali se ne sećam zbog čega, možda je i oki a da ja nisam bio raspoložen tog dana za sporogoreći film, šta znam sada. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.