Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Lost City (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Lost City (2022)

The Lost City

The Lost City (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2022

Žanr:

komedija, akcija, ljubavni, avantura

Trajanje:

112 min

Režija:

Adam Nee
, Aaron Nee

Scenarij:

Seth Gordon
, Dana Fox
, Adam Nee
, Aaron Nee
, Oren Uziel

Glavne uloge:

Sandra Bullock
  >  Loretta Sage
Stephen Lang
  >  Fantasy Villain
Anthony Alvarez
  >  Cigar Man
Joan Pringle
  >  Nana
Daniel Radcliffe
  >  Fairfax
Hannah Adeogun
  >  Henchman
Adam Nee
  >  Officer Sawyer
Olga Bucarelli
  >  Woman Singing in Village
Slang
  >  Fantasy Villain
Sli Lewis
  >  Shades
Raymond Lee
  >  Officer Gomez
Omar Patin
  >  Limo Driver
Katherine Montes
  >  Fan
Héctor Aníbal
  >  Rafi
Bowen Yang
  >  Ray the Moderator
Thomas Forbes-Johnson
  >  Julian

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Lost City (2022)
    Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 12:09
Iznenađujuće zabavan film. Jeste da je ovaj film podseća na nekoliko starih filmova, ali je ipak dosta zanimljiv i zabavan a to mu je pre svega i glavna namena. Sačekajte dobre snimke i polako sa prevođenjem, bez žurbe.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 12:31
Želiš reći da ima ljudi koji se i dalje pate sa CAM-ovima?
Njima će film sigurno uteć pa moraju.
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 12:44
Bezvezarija, da nisam bio u kinu prekinuo bi nakon pola sata. Neduhovit, usiljen i dosadan film. Jedino donekle podnošljivo su glavni glumci. Ni blizu ocjena na rottenu ili ebertu. Za mene 3/10
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 13:12
Što 3/10 znači?
0.3, dobro, ali nismo na matematičkoj olimpijadi.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 15:38
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Što 3/10 znači?
0.3, dobro, ali nismo na matematičkoj olimpijadi.

To sam se pitao odavno u prvim komentarima (ocena na sajtovima ok znamo kako), baš sam i ja postavio nekoliko puta pitanje , odgovor nisam dobio , mada ovo mogu da interpretiram kao 10/10, pa oduzimanje za elemente , i onda scenario loš -1, omašena komika  -1, omašen žanr -1, realizacija -1, sporedni glumci i njihova gluma -1, utisak -1, doživljaj -1, i na kraju 3/10. Ali ne mogu da shvatim 6.3 na nekim mestima.

Ažurirao AlexDeLarge - 26.Ožujak/Mar.2022 u 15:48
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 16:00
Procenat (ne)zadovoljstva more biti. Na skali od nula do 100. neko bude zadovoljan 63%, do tih 3% se došlo pređašnjim iskustvom moguće. Ako je prethodni film budio npr 61% zadovoljstva, no eto taj sledeći bude za 2% bolji 😄😊

Šalim se, mene ne more te dileme i pitanja, mahom napišem šta mi se svidelo a šta i ne baš, lakša mi je proza no matematika. Svakom svoje uostalom, ne smetaju mi tuđi brojevi, dok se svakako trudim, često uzalud, razumeti sebe, drugi mi mogu biti konfuzni i sa stranicama kucanog teksta, nije sve u razumevanju 😄 na forumu bi svako trebalo biti slobodan da kaže svoje, pa šta god to već bilo. (ne, ne kažem da im tu slobodu iko ugrožava, usputno tek pišem zbog čega se ne mešam u tuđi pristup proceni utisaka, muka je izaći na kraj sa mojim umom, zašto bih se petljao u tuđe 😊)

Ažurirao puppet_master - 26.Ožujak/Mar.2022 u 16:13
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 16:55
Ne znam sto je tu nejasno. Od mogucih 10 kao najveća ocjena ja dajem ocjenu 3. Ili ako već hoćete 1.5/5, ako je najveća ocjena 5
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 16:59
Dakle film za mene nema niti prolaznu ocjenu, odnosno film je negledljiv
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 17:10
Onda i napiši - negledljiv.
Razlomci ništa ne govore.
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 17:14
Osim opisne postoji i brojčana ocjena. Ne vidim problem
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 19:09
Piši kako god je tebi bliže, pusti ti zvockanje i upute, nema problema. Katkada ako ne i uvek prosto bude jasnije šta kom filmu eventualno fali (ili šta je pa dobro) ako se konkretnije to i kaže. No takođe nije iko dužan da objašnjava svakom ponaosob po svakom zamislivom kriterijumu svoj utisak. 

Usput, ocene su takođe i relativne, subjektivne kao i sve drugo, kada vidim da je npr Danilo dao nekom filmu nulu ili neku po njemu već nisku ocenu (meni je majka pravila torte i za kečeve u školi, nije sve u ambicijama i tuđoj proceni nečijeg znanja, ne? pa i ta skala ne znači svakome isto) to mi govori da bih ja mogao uživati u njemu (filmu), tako da i meni, kojem je pisanje bliže od brojki, itekako može značiti i nečija ocena, tek mi tekst ne bi značio išta u takvim slučajevima, prosto smo svi različiti. 
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 20:17
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Piši kako god je tebi bliže, pusti ti zvockanje i upute, nema problema. Katkada ako ne i uvek prosto bude jasnije šta kom filmu eventualno fali (ili šta je pa dobro) ako se konkretnije to i kaže. No takođe nije iko dužan da objašnjava svakom ponaosob po svakom zamislivom kriterijumu svoj utisak. 

Usput, ocene su takođe i relativne, subjektivne kao i sve drugo, kada vidim da je npr Danilo dao nekom filmu nulu ili neku po njemu već nisku ocenu (meni je majka pravila torte i za kečeve u školi, nije sve u ambicijama i tuđoj proceni nečijeg znanja, ne? pa i ta skala ne znači svakome isto) to mi govori da bih ja mogao uživati u njemu (filmu), tako da i meni, kojem je pisanje bliže od brojki, itekako može značiti i nečija ocena, tek mi tekst ne bi značio išta u takvim slučajevima, prosto smo svi različiti. 

Uopšteno se slažem sa tvojim komentarom.

Nije ovo bilo upućeno direktno alterego-u ,čak je dodao i dosadan, usiljen, nije duhovit, bezvezan , hteo sam da ga prekinem da nisam bio...    ali se desilo u ovoj temi.  Više puta sam drugima direktno uputio pitanje, a onda odustao, pak sad pokušao da interpretiram, i ništa više. 

Zanimljivo dijametralno suprotni utisci  u odnosu na Raven-a, naravno i jedna od suština  lepote  je u različitostima. I da uopšteno  ako nije nešto neukusno, uvredljivo po nekoj osnovi ili pak vredjanje svako može da piše šta želi i da daje utiske u bilo kom obliku.

Ali mislim da se sa par rečenica stekne se koliko-toliko bolji uvid. I tu se slažem sa Joxerom i sa tobom, bolje je, doprinosi, bar moje mišljenje.

Tvoj sistem znam, Joxer-ov znam, Danilov znam, da ne proširujem, samo me dati podstakao za komentare nekog drugog filma ,ali bilo je   kasno i nisam imao vremena da napišem sa telefona, a onda najava i 10 novih , pa sam ga izgubio iz vida, gde je bilo u stilu dobar 7/10, zanimljiv, od mene 5/10, ništa specijalno, nije loš  i šta zaključiti iz toga, osim pusti, pa videćeš. A i ja često skratim je bi bili spoiler-i kada bih više hteo da kažem sve šta mislim zašto mi se svideo ili pak nije, i to neko ne voli, pa sam odustao. Možda je i sve ovo bilo suvišno, ali eto podstaklo me da napišem, iako je tema komentari filma The Lost City.   

Ažurirao AlexDeLarge - 26.Ožujak/Mar.2022 u 20:47
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2022 u 20:30
Originalno postovano od strane AlexDeLarge AlexDeLarge piše:

Nije ovo bilo upućeno direktno alterego-u

Znadem Alex, probah i da naglasim da nije na tvoj ili Joxov račun išta, prosto ne želim da alterego prestane da kucka, deli ocene, šta god da radi već, ne fali njegovim postovima išta, pa eto da ne bi došlo do nesporazuma ili šta već, reko' da napišem i ja koju.  

Hajde, glede Lost city...šta ja ovakav mogu reći...svakako ću ga gledati, nisam baš Bullock fan, pa ni Tatumov, no zna biti šarmantna i oki glumica, ovaj pa dovoljno zabavan, nemam pojma kako ispadoše par uopšte, dopada mi se u najavi ukoliko to i budu u filmu (obično ture nekog gotovo veterana od 60 godina i hanumu mu od 30 LOL ovo je pa dovoljno drugačije uparivanje), iznad svega toga volim avanture, pa šta mi bude već. 

Ažurirao puppet_master - 26.Ožujak/Mar.2022 u 20:48
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2022 u 12:46
samo da pitam,vidim da glumi Tatum,a nema ga nigdje na popisu glumaca pa mi baš nije jasno...
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2022 u 13:02
Obično se desi kada je blesava skala sa imdb-a, recimo bude po abecedi (pa se ne stigne do Tatum npr) dok sada ne znam šta bi moglo biti po sredi. Nije naveden ni Brad Pitt. 
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2022 u 13:20
aha,hvala ti,ono gledam vidim ga na slici,pričate o njemu,a njemu ni traga ni glasa:)
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2022 u 13:20
Tatum je glavni lik uz bullock
Na vrh
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2022 u 23:12
kad izlazi u hd zna l' neko?
Na vrh
Gewehr98 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gewehr98 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Svibanj/May.2022 u 00:21
Originalno postovano od strane Danis88 Danis88 piše:

kad izlazi u hd zna l' neko?
Desetog maja izlazi na Amazon Video.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Svibanj/May.2022 u 17:41
Mislio sam da će vući na "Romancing the stone", voleo sam taj film kao dete, dakle ne bi me iznenadilo da je The Lost City kakva savremena verzija, što delom možda i jeste. Međutim, dok sam gledao ovo čudo, humor mi je bio nezanimljiv, situacije predvidljive, čitav film standardno leži na Bullock-Tatum tandemu, bez njih nema ovde ičega. Neću se praviti da avanturistički filmovi inače budu pa ozbiljni, zašto bi tek ovaj to bio, prosto sam ja stariji, gunđaviji, ne raduju me iste stvari kao devetogodišnjeg Puppeta, ovaj film me je samo rastužio, nedostaju mi ljudi sa kojima sam gledao "Lov na zeleni dijamant", nedostaje mi, manjim delom, čak i ono nekadašnje dete, majušni Puppet kome je sve bilo novo i zanimljivo. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.