Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Leftovers (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Leftovers (2014)

The Leftovers

The Leftovers (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Preostali

Godina:

2014

Žanr:

drama, misterij, fantazija

Trajanje:

60 min

Autor:

Tom Perrotta
, Damon Lindelof

Glavne uloge:

Christopher Eccleston
  >  Matt Jamison
Amy Brenneman
  >  Laurie Garvey
Justin Theroux
  >  Kevin Garvey
Carrie Coon
  >  Nora Durst
Margaret Qualley
  >  Jill Garvey
Liv Tyler
  >  Meg Abbott
Chris Zylka
  >  Tom Garvey
Ann Dowd
  >  Patti Levin
Kevin Carroll
  >  John Murphy
Jovan Adepo
  >  Michael Murphy
Janel Moloney
  >  Mary Jamison
Regina King
  >  Erika Murphy
Scott Glenn
  >  Kevin Garvey, Sr.
Jasmin Savoy Brown
  >  Evangeline Murphy
Amanda Warren
  >  Lucy Warburton

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
wareham View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj wareham Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Leftovers (2014)
    Objavljeno: 08.Svibanj/May.2017 u 18:43
Odlična serija, zanimljiv zaplet, svakako drugačija
Na vrh
Marac Data View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Marac Data Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 16:07
Serija The Leftovers je 80% drama te po 10% sf i misterija. Također smatram da ima "ono nešto", vrijedno gledanja, i svakako je preporučujem. Nećete zažaliti.
Na vrh
stanko-bobinec View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj stanko-bobinec Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2017 u 20:49
Tema priče je zanimljiva ali nedorečena. Ako nemate ništa drugo za gledati bit će dobra, ako zaspite nitko vas neće kriviti...
Na vrh
Stressman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stressman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2017 u 12:12
Odlična serija! Ne znam da li se završila sa 8.epizodom treće sezone,ili će biti još,ali sama 8 epizoda je bila fantastična,1h i 11min uživanja.
P.S. Ipak je završena:''On December 10, 2015, HBO renewed the show for a third and final season,which premiered on April 16, 2017 and concluded on June 4, 2017.''

Ažurirao Stressman - 11.Lipanj/Jun.2017 u 12:18
Na vrh
LillyWhite View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LillyWhite Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2018 u 10:01
Nesto se mucim sa ovom serijom. Dobra je prica, ali mi ipak nesto nedostaje. Mada, dacu joj jos malo sansu, pri kraju sam prve sezone, mozda mi se misljenje promeni.
Na vrh
LillyWhite View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LillyWhite Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2018 u 11:00
Ipak je dobro sto sam nastavila da je gledam, odlicna je serija. Druga i treca sezona mnooogo bolje od prve. Odlicno razradjena prica. Bilo bi bolje jedino da su trecu sezonu jos malo razradili. Konkretno (spoiler) kad Nora prica Kevinu o odlasku na drugu stranu. Volela bih da smo i to videli u seriji. U svakom slucaju, preporuka za ovu seriju
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 14:37
Davila me prva sezona kao zmija zabu.Nisam se predao a i zanimalo me je sta ce se KONACNO dogoditi do kraja iste.Vise manje, nista se nije ni dogodilo.Krenuo sam sa drugom sezonom i u startu mi deluje da je po kvalitetu, za dva stepenika iznad prve.Videcemo.
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2021 u 18:28
Originalno postovano od strane dzindzin16 dzindzin16 piše:

Davila me prva sezona kao zmija zabu.Nisam se predao a i zanimalo me je sta ce se KONACNO dogoditi do kraja iste.Vise manje, nista se nije ni dogodilo.Krenuo sam sa drugom sezonom i u startu mi deluje da je po kvalitetu, za dva stepenika iznad prve.Videcemo.

Zavrsih ovo.Druga, pa i treca sezona su mnogo mnogo zanimljivije od prve.Bar meni.Postojalo je to nesto, sto me je vuklo da gledam do kraja.Serija jeste 80% drama, sto rece drug iznad i to ne smeta, kad se udje u radnju.Kraj je nekako, mozda malo zbrzan.Medjutim, nije tu imalo sta vise ni da se prica a da se ne poremeti dobra celina.Da dodam i to, da seriju u vise navrata, prati odlicna, bas odlicna muzika.Drago mi je da sam pogledao.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.