Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Last of Us (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Last of Us (2023)

The Last of Us

The Last of Us (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2023

Žanr:

drama, akcija, avantura

Glavne uloge:

Pedro Pascal
  >  Joel Miller
Gabriel Luna
  >  Tommy Miller
Bella Ramsey
  >  Ellie Williams
Merle Dandridge
  >  Marlene
Jeffrey Pierce
  >  Perry
Murray Bartlett
  >  Frank
Anna Torv
  >  Theresa 'Tess' Servopoulos
Nick Offerman
  >  Bill
Marlee Grace Becker
  >  Infected Girl
Lamar Johnson
  >  Henry
Keivonn Woodard
  >  Sam
Brendan Fletcher
  >  Robert
Melanie Lynskey
  >  Kathleen
Ashley Johnson
  >  Anna Williams
Brad Leland
  >  Mr. Adler

Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
Tom Brady View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Last of Us (2023)
    Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 13:47
Odigrao obe igre, sad se čeka serija. Ukoliko bude i upola dobra kao igre biće to pun pogodak!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 20:55
Nisam igrao igre ali se radujem bezmalo svemu sa ma kakvim postapokaliptičnim temama. Approve
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Sijecanj/Jan.2023 u 23:51
Igrao nijednu jer ako nema na PC, ne zanima me.

Na vrh
iamnjegos00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iamnjegos00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2023 u 14:54
JokerTM imas igru za pc izalzi u Martu sada 1 dio xD
Na vrh
lale22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lale22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2023 u 12:16
ocijena 9,6 e to moram pogledat
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2023 u 15:25
Fino je ovo krenulo. Dobro je što se scenaristi za sada striktno drže radnje iz prvog dela igre i ne "filozofiraju" mnogo. Jedino mi je Bella Ramsey malo diskutabilna za ulogu Ellie, ali dobro to i nije neki veliki minus. Pedro Pascal dobar izbor za ulogu Joela.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
aka balavurdija

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 00:04
Originalno postovano od strane lale22 lale22 piše:

ocijena 9,6 e to moram pogledat

To brate! Čitaš mi misli, znači top!

Mislim da je ova serija prekretnica u snimanju ekraniziranja video igrica, ovo će biti revolucija i promeniće tok istorije ljudi, ali i robota. Ovu seriju je podržao nju ejdž, i to je jasna poruka da mora da se gleda. I igra, u suprotnom nećemo znati šta propuštamo!

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 00:30
Nije loše počelo, uopšte volim te uvodne časove sloma civilizacije videti na ekranu, potom je poligon postavljen kako-tako (daleko od tih savršenih ocena, no dobro de), to već u diktaturi, urbanoj, kontrolisanoj sredini mi nije bilo odveć interesantno ali  nadam se da će serija ionako ići drugačijim putanjama onda kada se, je li, izađe izvan tih zidina, te čekam da vidim taj deo priče. Rano je, naravno, za ma kakve procene. Tek, eto, prijala mi je najvećim delom prva epizoda. 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 00:56
Hajde, za one koji vole da provire u ono što će biti:

Na vrh
BianconeriDiBelgrado View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BianconeriDiBelgrado Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Sijecanj/Jan.2023 u 04:47
Одмах на почетку године смо добили хит серију! :)
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 22:24
Kolika fama oko ove serije, a na osnovu čega?
Prikazana jedna epizoda, a gomila je već svrstava u najbolje serije
svih vremena?!?!

Po milioniti put obrađena ista tema, i za sada, ništa novo i drugačije.

Plus, ona klinka užasno antipatična.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2023 u 23:18
Slazem se Payutti, pa nema utemeljejne, argumenti su tanki,  verovatno su utisci  igraca, a ima ih dosta , a i ono novo da se bude u trendu, eto ima Gameplay Walktrough,  lik je jako brzo postavio pa moze i da se vidi da prate igru, ne treba konzola.  Pa svi koji su gledali prvu gledace i celu sezonu, tako da ce biti ushicenja , i brzo ce splasnuti cim se zavrsi u martu, i nece se nesto ni pricati o njoj ,eto moje misljenje, mada igrica ima nastavak tako da ce se nastaviti, videcemo, nema tu puno materijala , ali ako neko iskusan sedne i ima srece da potrefi, moze ovo da bude dosta gledano i u nastavcima.

Svi smo ovde izneli utiske da nije nista novo, nesto sto odstupa, i realno kao sto svi kazu jedna epizoda, ma neozbiljno komentarisanje u najmanju ruku.

Ažurirao AlexDeLarge - 21.Sijecanj/Jan.2023 u 08:34
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Sijecanj/Jan.2023 u 00:18
Mislim da su ljudi samo ushićeni jer je konačno neka igra dobro adaptirana u neki drugi medij. Do sad je većina pokušaja završavala vrlo loše. Priča kao priča, ništa posebno kad prebaciš u film oli seriju jer sličnih stvari bilo.

Nisam još pogledao epizodu, Sačekaću sve epizode a taman igram prvi dio igre, pri kraju sam vjerujem.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Sijecanj/Jan.2023 u 09:35
Ja sam davno samo poceo igru na PS3 zato sam i pogledao. Slazem se Yolix, ali upravo tako treba i reci, a i Brady je lepo napisao.

Da rano je za procenu, ali cu i ja sacekati da se zavrsi prva sezona pa da procenim hocu li gledati.

Mada je van teme, ja i jos par prijatelja smo bili ushiceni kada smo videli najavu Heroes of the Might and Magic III board game (  igrali i MP dvojke bas fino) i planiramo  da je isprobamo. 

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2023 u 20:41
Nije loša ni druga epizoda, zapravo ovaj deo van zidina, među ruševinama civilizacije, uz stalnu opasnost, sam i čekao da bih video hoću li uopšte pratiti seriju. Sačekaću da izađu sve epke pa odgledati sve to u miru...koliko ja mira uopšte mogu imati LOL. Likovi su mi dovoljno interesantni (sada kada nema onih koji su me iritirali), sam svet unutar kojeg se priča i dešava me ne privlači previše, no slab sam na postapokaliptične tonove pa ću, verovatno, ispratiti sve to.
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2023 u 22:14
Druga odlicna!
Vladika
Na vrh
kristijan-dumencic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kristijan-dumencic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2023 u 12:05
Ja sam zadovoljan serijom. Nisam igrao igricu, ali sam na youtube pogledao walktrough igrice koja je neka gejmerka stavila,, traje 10 sati. U prvih dva sata igre vidimo točno prve 2 epizode. Scenarij, okoliš, zombiji, ama baš sve iz igrice je pretočenio na film. Recimo onaj muzej u 2 epizodi i oni slijepi zombiji, u igrici ih zovu clickers, oni razgovori i sve scene sa zombijima su doslvno pretočene na film. Serija vjerno prati igricu.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2023 u 12:12
Ma znam ali je ovo sve vidjeno ,i to mnogo puta da ne pominjem ponovo The walking dead i slicne ,meni ovde nema nista sto bi me iznenadilo.
Na vrh
kristijan-dumencic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kristijan-dumencic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2023 u 13:16
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

Ma znam ali je ovo sve vidjeno ,i to mnogo puta da ne pominjem ponovo The walking dead i slicne ,meni ovde nema nista sto bi me iznenadilo.

Ne nudi ništa novo, ali postoje ljudi koji vole tu tematiku koliko god da je izlizana, vole gledati to preživljavanje i međujudske odnose. Da očekujem nešto novo, prestao bi gledati filmove prije 40 godina. Ni moja žena ne nudi ništa novo već 20 godina pa je volim. Niti prijatelji mi ne nude ništa novo pa se družim s njima. Koji to žanr nudi nešto novo? Uhvatimo se westerna. Šta možemo očekivati od nekog westernu? Možemo ečekivati da ćemo gledati borbu kauboja i indijanaca, američki građanski rat.neku bandu o0dmetnika kako terorizira grad. Nekog bogataša koji hoće pokupovati zemljišta pa unajmi revolveraše da ubiju sve koji mu stoje na putu ili tamo nekog tipa kojemu su pobili cijelu obitelj pa se on osvećujee i slične teme. Nema ništa novo što nudi taj žanr, ali ljudi to vole gledati. Tako je sa svim žanrovima. Tu i tamo nešto novo i osvježavajuže izađe, ali to je rijetkost. Sve se bazire po istom šablonu.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2023 u 13:28
Ma dobro sve si ti u pravu manje vise ,evo i tebi da preporucim Severance to je nesto originalnije od ostalog ili Raise by wolves isto po meni nesto originalno .Volim i ja bas ovu vrstu serija ,ali evo iskreno ovo mi je jedna od dosadnijih ,eto i serija Station eleven obradjuje ovaj zanr na sasvim drugaciji nacin i to je po meni sasvim dobro ispalo. Tako da moze to bolje uvek 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.