Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Haunting of Hill House (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Haunting of Hill House (2018)

The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2018

Žanr:

horor

Trajanje:

50 min

Autor:

Mike Flanagan

Glavne uloge:

Timothy Hutton
  >  Hugh Crane
Carla Gugino
  >  Olivia
Michiel Huisman
  >  Steven Crain
Lulu Wilson
  >  Young Shirley
Mckenna Grace
  >  Young Theo
Victoria Pedretti
  >  Nell Crain
Violet McGraw
  >  Young Nell
Kate Siegel
  >  Theodora Crain
Oliver Jackson-Cohen
  >  Luke Crain
Elizabeth Reaser
  >  Shirley Crain
Henry Thomas
  >  Young Hugh Crain
Samantha Sloyan
  >  Leigh
Paxton Singleton
  >  Young Steven
Julian Hilliard
  >  Young Luke
Catherine Parker
  >  Poppy Hill

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
nesaparty View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nesaparty Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Haunting of Hill House (2018)
    Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2018 u 11:19
The Haunting of Hill House(2018)

Između prošlosti i sadašnjosti, slomljena porodica suočava se sa proganjanjem  uspomena iz njihovog starog doma i zastrašujuće događaje koji proizilaze iz njih

Nova horor serija

Uloge: Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton

Ažurirao CSInvestigator - 13.Listopad/Oct.2018 u 15:41
Na vrh
Nerko75 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nerko75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2018 u 15:32
Ako je suditi po prvoj epizodi bice sjajno. Ni trunke krvi a jeza te drzi .
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2018 u 20:47
Odgledala sve. 7/10
Na vrh
Black Panther View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Panther Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 03:01
Ljubitelji horora, znajte da ova serija spada i u žanr drame. Ne očekujte epohalne scene horora, ali ima delova gde ćete se štrecnuti. Čak se i meni jedno veče pričinila žena sa slomljenim vratom. xDDD Elem, svidela mi se serija i ja bih joj dao 8 samo zbog poslednje epizode. Čekam da još neko odgleda, pa da komentarišemo. LOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 10:12
Originalno postovano od strane Black Panther Black Panther piše:

Ljubitelji horora, znajte da ova serija spada i u žanr drame. Ne očekujte epohalne scene horora, ali ima delova gde ćete se štrecnuti. Čak se i meni jedno veče pričinila žena sa slomljenim vratom. xDDD Elem, svidela mi se serija i ja bih joj dao 8 samo zbog poslednje epizode. Čekam da još neko odgleda, pa da komentarišemo. LOLLOLLOLLOLLOL

Šta štrecnuti, krv mi se sledila u žilama i to u više navrata.LOL
Seriju sam odgledala u jednom danu, i da, zadnja epizoda je razlog za moju 7.
Inače ne gledam horore, ne znam šta mi bi da ovo gledam, ali kad sam krenula nisam mogla stati.

"Vulpes pilum mutat, non mores."

Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 13:02
Kako neko može odgledati 10 sati materijala u jednom danu LOL
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 14:35
Moraš biti uporanLOL i slobodanLOL

Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 17:22
Originalno postovano od strane bonenise bonenise piše:

Uporan jesam, slobodan nisam LOL Ima nas 4ro LOLLOL

Odledao sam 4 i koliko god da serija nije horror, nego je jeziva, tj. ide neki tokom drame, drži pažnju sve vreme.

SPOILER ALERT !!!

Do sada najjeziva scena mi je onaj čiča kako šeta po kući, tj. levitira i šeta uz pomoć štapa. Jezivo... (4 epizoda)
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 18:07
švabe ništa ne rade napola, arijevci su to, a ne bagra ko miLOLLOL
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 22:22
Originalno postovano od strane AcaNDr AcaNDr piše:

Originalno postovano od strane bonenise bonenise piše:

Uporan jesam, slobodan nisam LOL Ima nas 4ro LOLLOL

Odledao sam 4 i koliko god da serija nije horror, nego je jeziva, tj. ide neki tokom drame, drži pažnju sve vreme.

SPOILER ALERT !!!

Do sada najjeziva scena mi je onaj čiča kako šeta po kući, tj. levitira i šeta uz pomoć štapa. Jezivo... (4 epizoda)

Ima i nas četvoro, ali ovo troje su ili u školi ili na poslu a ja na godišnjemLOL

UUUUuuuuu, neću o jezivim scenama,  odgledah sve, pa da ne otkrivam previše...Wink

Na vrh
Black Panther View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Panther Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 22:47
Inače ne gledam horore, ne znam šta mi bi da ovo gledam, ali kad sam krenula nisam mogla stati....

... zato što ovaj horor opčinjuje. LOLLOLLOLLOL
Meni je krivo što nisam sve u jednom danu odgledao, ali sam morao da cepam drva. Cool
Na vrh
dzems0 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzems0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 23:24
A ja da pakujem drva Wink
Chepe
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 23:25
te na grijanje inverterom, nema drva, mali računiWinkLOL  I sve se stigne pogledati
Na vrh
mirelovac View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mirelovac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2018 u 23:40
Serija je dosta dobra, ali Vinsent je Vinsent!
spartacus
Na vrh
bonenise View Drop Down
Senior translator
Senior translator
švabica xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bonenise Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Listopad/Oct.2018 u 14:49
Ovde se ne traže titlovi, već se komentariše o serijiWink
Titlove tražiš kod Cersei!LOL

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Listopad/Oct.2018 u 15:11
tako je, ko treba nek se meni javi, imam i par kit(a) za podijelit uz titloveLOLLOL  Stižu praznici, vrijeme darivanjaLOL
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Listopad/Oct.2018 u 16:28
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

tako je, ko treba nek se meni javi, imam i par kit(a) za podijelit uz titloveLOLLOL  Stižu praznici, vrijeme darivanjaLOL

što ne bi ti za praznike dobila kit(u)?LOL
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2018 u 11:05
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

što ne bi ti za praznike dobila kit(u)?LOL

ko što si je ti dobio?LOL
Na vrh
win32 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj win32 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Listopad/Oct.2018 u 21:06

te na grijanje inverterom, nema drva, mali računiWinkLOL  I sve se stigne pogledati

Stvarno su ok racuni? Nije sala, ozbiljno pitam. Embarrassed
Trebam zamijeniti rijanje u kuci, ali je to oko cca 300 kvadrata pa trazim najisplativiji nacin posto mi je dosta centralnog grijanja i drva (samo za pocetak smo kupili trideset metara! LOL).

- - -

Nego, vezano uz seriju....Big smile...vrh! Odlicna serija i sve preporuke!
Na vrh
Nerko75 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nerko75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2018 u 23:07
Za mene masterpiece 👍👍👍🌟🌟🌟🌟🌟
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.