Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Greatest Beer Run Ever (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Greatest Beer Run Ever (2022)

The Greatest Beer Run Ever

The Greatest Beer Run Ever (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Največji pivski tek

Godina:

2022

Žanr:

drama, komedija, avantura

Trajanje:

126 min

Režija:

Peter Farrelly

Scenarij:

Brian Hayes Currie
, Peter Farrelly
, Pete Jones

Glavne uloge:

Russell Crowe
  >  Coates
Bill Murray
  >  The Colonel
Paul Adelstein
  >  Mr. Donohue
Kristin Carey
  >  Mrs. Minogue
Omari K. Chancellor
  >  Erickson
Zac Efron
  >  Chickie Donohue
Shirleyann Kaladjian
  >  Mrs. Donohue
Matt Cook
  >  Lt. Habershaw
Joe Adler
  >  Red
Ruby Ashbourne Serkis
  >  Christine
Hal Cumpston
  >  Leary
Jake Picking
  >  Rick Duggan
Will Ropp
  >  Kevin McLoone
Kyle Allen
  >  Bobby Pappas
Christopher Reed Brown
  >  Noodle
MacGregor Arney
  >  Brendan
Archie Renaux
  >  Tom Collins
Kevin K. Tran
  >  Hieu 'Oklahoma'

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Greatest Beer Run Ever (2022)
    Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2022 u 22:27
Prevod je uradio princeton 👍
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2022 u 14:26
Dobar film, zanimljiva priča. Vredi pogledati. Thumbs Up

Po istinitom događaju je, kolega beogradski treba obavezno pogledati. Big smile
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2022 u 10:26
I od mene, palac gore!
Na vrh
s.t.a.l.k.e.r. View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj s.t.a.l.k.e.r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2022 u 15:10
........ The Greatest Beer Run Ever..... ........kako se zove ovaj film........ da li je moguće da je ovako neko preveo ...... .......Največji pivski tek
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2022 u 00:57
Moglo je i trebalo mnogo bolje. Bilo je tu potencijala za dobar anti ratni film. Ali Zak Efron nije Robin Vilijams i ovo nije Good Morning Vietnam. Steta, imam osecaj da je propustena velika sansa da se napravi odlican film.

Ocena 5.5. Zbog price koja je ipak slabo ispricana.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2022 u 01:17
Meni je bio ok,  povremeno me je (minimalno) podsetio na Forest Gump LOL ali se slažem da je moglo mnogo bolje a opet, film je, kažu, po istinitom događaju, pa i ne čudi to što je sveden ponegde gde je moralo više mašte, ludila i humora. 
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2022 u 03:16
Bas tako - OK. Kao u skoli, ima uvod, razradu, zakljucak, i nista vise. Dobar 3.

A moglo je bolje (ruzmarin, snjegovi i sas)  :)    Npr. koliko je bilo prostora za humor kada je istrcao sa pricom da ce to da uradi, pa kako je pokusavao da se izvuce...

Vijetnam je bas dosta vremena odneo u filmu a to je prikazano maltene kao pozoriste. Mogao je reziser da pogleda neki dobar film o ratu u Vijetnamu i nauci nesto, ukoliko ne zna, a ocigledno ne zna, kako da nam prenese tu ratnu atmosferu. Trebao je, i morao je, da nam menja emocije, od komedije sa CIA, preko napetosti, straha i panike u rovu, pa do tragedije sa razaranjima i lesevima na ulicama koje je prikazao maltene kao stubice da se kola ne parkiraju. 

Ocajno, zaista ocajno prikazan rat. 

A tek muzika, izbor pesama...ma uzas..

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2022 u 04:47
Dok sam ga gledao prijao mi je, mahom, iako vrišti neozbiljnost iz filma, sama tema je blesava, ideja, tip je neozbiljan sam po sebi, pa i konačni utisak ne može biti drugačiji, svakako gledam bitno drugačije antiratne filmove onda kada mi je do toga. Uglavnom mi sve to nije smetalo jer nisam ni prišao iole ozbiljno filmu (ovo je bila jedna od mojih ponoćnih projekcija, tj film koji puštam da bih se uspavao, nisu mu teški zadaci LOL), ono što je meni problem, je samo finale. Dakle to kada imaš junaka koji bukvalno u kameru priča nekakvu poruku (kao da smo u školici), šta je video i šta je doživeo, šta je rat, blabla, dok ga svi drugi slušaju u tišini, pa to je zbilja na nivou filma za (malu) decu. Inače mi je uprkos svim manama zbilja bio ok, onaj balvan je šarmantan, kao i njegova naivnost, situacije pa dovoljno blesave da bi mi sve to držalo pažnju, nije to tako lako hollywoodskim filmovima danas, sve mi je teže da završim sa njima lately. Zato ja to gledam pred spavanje, ako zaspim, super, ako me ne uspava, zaintrigira ičime, još bolje, dokle god me ne iznervira nešto toliko da niti mogu da spavam niti da nastavim da gledam. LOLLOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.