Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Prizivanja 3: Kriv je sotona

Godina:

2021

Žanr:

misterij, triler, horor

Trajanje:

112 min

Režija:

Michael Chaves

Scenarij:

David Leslie Johnson-McGoldrick
, James Wan

Glavne uloge:

Eugenie Bondurant
  >  The Occultist
Steve Coulter
  >  Father Gordon
Vera Farmiga
  >  Lorraine Warren
John Noble
  >  Kastner
Patrick Wilson
  >  Ed Warren
Keith Arthur Bolden
  >  Sergeant Clay
Ronnie Gene Blevins
  >  Bruno
Vince Pisani
  >  Father Newman
Ashley LeConte Campbell
  >  Meryl
Ingrid Bisu
  >  Jessica
Shannon Kook
  >  Drew
Ruairi O'Connor
  >  Arne Cheyenne Johnson
Andrea Andrade
  >  Katie
Julian Hilliard
  >  David Glatzel
Sarah Catherine Hook
  >  Debbie Glatzel

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
fillmofill View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj fillmofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)
    Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2021 u 08:53
Nije dobar? Ne bih se složio. A to si lepo napisao, za probrane, jer nije za svakog.
Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2021 u 16:00
Ovo gledam pod obavezno
Na vrh
pekinezer View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pekinezer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2021 u 22:03
da vidimo ko je najbrzi s prevodom
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2021 u 22:25
Gledalica je najbrža, već imaju neki. Nije gugltranslejt, malo sam prošao kroza nj brzinski, naoko djeluje pristojno.
Dojma sam da se moglo dosta toga skraćivati da se ne gubi vrijeme na čitanje, npr. jedna linija kaže "Napravimo malu pauzu, hoćemo li?".
Primijetio sam i nekoliko čudnih linija, doduše nisam gledao film pa možda uz sliku nisu čudne, npr "To znači da se bojite ali visite tamo."
Dobro, cjepidlačim, ipak su njihove redovne mušterije nezahtjevne nego daj šta daš pa taman i indijski negledljivi ts. Wink

Kako god, već sam vidio tamo poprilično loših titlova prije, npr. The Paper Tigers kad su prvi dodali bio je baš grozan, a ni on nije bio gugltranslejt.
Pa ću radije pričekati ovdje od nekoga provjeren, ionako nemam sad vremena za gledati film. A hoću ovih dana.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2021 u 23:21
Horor ili ne, ovo je dobar film, a horor je, i to fantastičan.

Ako zanemarim elemente horora film je opet dobar. Priča je zanimljiva. Vrhunski kvalitet, nemam nikakve tehničke zamjerke. Dobra gluma. Sve je dobro, čak i trajanja filma je nekako taman.

Horor elementi su sjajno odrađeni, prepadi, napete scene, zaposjednutosti (valjda se tako kaže) i ostalo. Ali nije to sve, film je baziran na stvarnim događajima, i malo me istripovao. Post-credit audio je šlag na kraju, super što su to dodali. Odmah nakon gledanja sam navalio na guglanje da povežem film sa slučajem. Film ima sve što tražim od horora.

Jedina zamjerka koju imam je vezana za kraj filma. Igrali su na neku "snagu ljubavi" da preokrenu situaciju, a glavna junakinja se prosto mogla snaći i navesti napadača da odradi posao za nju. Nejasno, ali ko odgleda film shvatit će šta mislim.

9/10

Ovako kvalitetni horori su rijetkost, obavezno pogledajte.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2021 u 23:36
Prijevod je uradio Bambula 👍
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Lipanj/Jun.2021 u 19:53
Sad ce da bude da opet nesto pljujem neki film ali meni se ovo nista posebno ne dopada.Gledao sam zbog prva dva dela, koji su onako solidni i nista vise.Ovo je radjeno da se namakne jos neki dolar.Svega ovde iz zanra ima i sve je korektno.Kao da je snimano po semi, sta sve treba jedan egzo horor da sadrzi, pa da sve to ubace u film, uz dobre efekte.Ako se poredi sa nekim tresovima, obavezno mu dajte sansu.Ako se gleda kao nastavak prva dva, ne svidja mi se.Hvala na prevodu
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2021 u 18:32
Meni je ovo bilo i bolje, od prva dva dijela!
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Lipanj/Jun.2021 u 01:33
Obično se ne slažem sa bokidanteom, ali istog sam mišljenja.
Prava punokrvna hororčina bez jeftinih smicalica, dvostruko jezivija od prethodne dvije.

Nemam šta dodavati jer je memich sve rekao pa mu post potpisujem - sve osim brojeva.
Brojevi ne znače ništa.

Ako vam je više dosta jednotesitih glupih fora i stila povrh sadržaja, uzmite ovaj, nauživat ćete se.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.