Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Black Phone (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Black Phone (2021)

The Black Phone

The Black Phone (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

horor

Trajanje:

102 min

Režija:

Scott Derrickson

Scenarij:

Scott Derrickson
, Joe Hill
, C. Robert Cargill

Glavne uloge:

Ethan Hawke
  >  The Grabber
Jeremy Davies
  >  Mr. Shaw
James Ransone
  >  Max
Mark Riccardi
  >  Umpire
Ron Blake
  >  EMT
Jacob Moran
  >  Billy
Brady Hepner
  >  Vance Hopper
Hailey Nicole Ralston
  >  Fight Kid
Chris TC Edge
  >  Fireman
Gina Jun
  >  Bruce's Mother
Jordan Isaiah White
  >  Matty
Brady Ryan
  >  Matt
Kristina Arjona
  >  Mrs. Fulgrim
Madeleine McGraw
  >  Gwen Shaw
Robert Fortunato
  >  Patrolman #2
Braxton Alexander
  >  Jackass#2
J. Gaven Wilde
  >  Moose
Banks Repeta
  >  Griffin
Reagan Shumate
  >  Teen Girl #1
Mason Thames
  >  Finney Shaw

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
TheDudeAbides View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheDudeAbides Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Black Phone (2021)
    Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2022 u 09:39
Pogledao jučer u kinu, nije loš, al predvidljiv i gluma nije na razini. 6/10
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2022 u 10:14
Jedan od retkih filmova koje čekam da overim. Doduše, bez velikih očekivanja, tek Derrickson, pa Hawke u drugačijoj roli...dovoljno meni da me zaintrigira. 
Na vrh
23-sasa-vasic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj 23-sasa-vasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2022 u 11:37
I ja ga čekam ko ozebo sunce.
Na vrh
KrazyM View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KrazyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2022 u 17:34
Originalno postovano od strane TheDudeAbides TheDudeAbides piše:

Pogledao jučer u kinu, nije loš, al predvidljiv i gluma nije na razini. 6/10
Kako si mogao pogledati film u kinu ako izlazi tek 23.06. a ti si komentirao 15.06.? Doista bi volio čuti gdje si gledao?
Što se tiče samog filma, doista je dobar, pogotovo će biti zadovoljni ljubitelji nadnaravnih trilera, a klinci i Hawke su baš pravo dobri u ulogama. Naravno, to je moj doživljaj, te ga preporučujem. Samo ne očekujte koljačinu i krvi do koljena, nego veoma uznemirujuć i podosta emotivan film.
Na vrh
TheDudeAbides View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheDudeAbides Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2022 u 09:59
https://www.facebook.com/ljetnokinobacvice/ pretpremijera bila 14.6. u ljetnom kinu Bačvice u Splitu...govorim, puno više samo očekivao i, nije da je loš, al stavia bi ga u prosjek
Na vrh
KrazyM View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KrazyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Srpanj/Jul.2022 u 09:48
Na trenutak sam pomislio da doista muljaš kako si pogledao film, moja greška :) Za razliku od tebe, ja sam očekivao jako malo od filma, te sam se na kraju fino iznenadio jer dobio sam nešto suprotno od očekivanja. Sa novim hororima sam oprezan od The Nun, jer očekivao sam dosta a dobio VEOMA glup film, pravo mi se zamjerio. Moram nadodati da je soundtrack u The Black Phone odličan, sami rock 70-ih.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.