Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Avengers (2012)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Avengers (2012)

The Avengers

The Avengers (2012)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Osvetnici

Godina:

2012

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika

Trajanje:

143 min

Režija:

Joss Whedon

Scenarij:

Zak Penn
, Joss Whedon

Glavne uloge:

Samuel L. Jackson
  >  Nick Fury
Robert Downey Jr.
  >  Iron Man
Robert Downey Jr.
  >  Tony Stark
Gwyneth Paltrow
  >  Pepper Potts
Stellan Skarsgård
  >  Selvig
Tina Benko
  >  NASA Scientist
Paul Bettany
  >  Jarvis
Clark Gregg
  >  Agent Phil Coulson
Alexis Denisof
  >  The Other
Chris Evans
  >  Captain America
Chris Evans
  >  Steve Rogers
Scarlett Johansson
  >  Black Widow
Scarlett Johansson
  >  Natasha Romanoff
Jeremy Renner
  >  Clint Barton
Jeremy Renner
  >  Hawkeye
Mark Ruffalo
  >  Bruce Banner
Mark Ruffalo
  >  The Hulk
Tom Hiddleston
  >  Loki
Cobie Smulders
  >  Agent Maria Hill
Chris Hemsworth
  >  Thor

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Rea View Drop Down
Translator
Translator
Bobi with boobs

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Avengers (2012)
    Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2012 u 00:12

The Avengers (2012)

akcija avantura sf SAD, 2012 
Režija: Joss Whedon
Scenarij: Joss Whedon
Uloge: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson

Marvel studio predstavlja Osvetnike – fantastičnu skupinu superheroja koje predvode Iron Man, Nevjerojatni Hulk, Thor, Kapetan Amerika, Hawkeye i Black Widow. Kada iskrsne neočekivana neprijateljska prijetnja koja ugrozi globalnu svjetsku sigurnost i zaštitu, Nick Fury – voditelj međunarodne agencije za mir poznatije pod imenom S.H.I.E.L.D. – morat će sastaviti jedini tim koji će moći svijetu vratiti ravnotežu i spasiti ga od katastrofe.

Uskoro započinje potraga za junacima koja će Nicka odvesti s jedne strane zemljine polutke do druge...
Film Osvetnici temeljen je na istoimenom Marvelovom stripu prvi put objavljenom 1963. godine.

http://mojtv.hr

Na vrh
sanda84 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sanda84 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2012 u 19:52
po meni odlican film. ima akcije i za nasmijat se i dobri su efekti
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2012 u 11:38
Meni su Avengers-i legli samo tako. Potpuno sam ostao zatečen filmova jer sam, iskreno, očekivao malo, poput pojedinačnih filmova glavnih junaka (ajde da izvojim možda malo Iron man-a)
Robert Downey Jr. poslovično sjajan, Mark Ruffalo, tj Hulk dao takav šmek da je to neverovatno, Jeremy Renner me opasno pripremio za The Bourne Legacy, Scarlett inlove , Cobie Smulders inlove , ma čak je i Chris Evans uspeo da ostavi pozitivan utisak. E sad, možda bezrazložno i nerealno ali najveći utisak mi je ostavio Tom Hiddleston kao Loki! U nekim trenucima me podsetio na "ludaka" poput Džeka Nikolsona (pojma ne znam zašto Confused)... I tako dalje i tako dalje, da ne smaram više... A da, poslednja (POSLEDNJA!) scena kad jedu shwarmu - NAPROCENJIVO!!!

Jedna od scena: Hulk i Thor tabaju ova čudesa i tabaju i tabaju i kad ih potabaju, Hulk odreaguje i namigne.

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2012 u 21:23
Eh, rešila i ja jednog dana da odgledam ovako hvaljeni film... Totalno razočarenje... S obzirom da nisam fan stripova, a ni superheroja, nisam odlgedala ni Ajron mena, ni Kapetana Ameriku, ni Hulka, ni Tora, niti ijedan drugi film o njima pre nego što sam danas konačno odgledala ovo... Avendžerse sam gledala isključivo sa namerom da se malo opustim i nasmejem, pošto sam čula da ima dobrih fora kad se prepucavaju međusobno... Verovatno je moje poimanje humora različito nego kod većine ljudi, pošto me je jedva nasmejala jedna scena, eventualno dve... Izgubila sam 2 sata života ni za šta, pošto je u pitanju visokobudžetni akcioni superherojski film, a ja ne volim njedan od ponuđena 3 elementa.... Smatram da ovaj film ima ciljanu publiku, a da ja definitvno nisam njen član... S obzirom na to, ocena će izostati, već su samo reći da dobro razmislite pre nego što krenete sa gledanjem da li ono što film nudi odgovara vašim afinitetima...
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2012 u 21:39
Ma Darije se samo prima na oblikovane guzice u latexu, tako da svaka guzica tj. film ostavlja pozitivan utisak na njega LOL 

Ja koji volim i stripove, i igre, i heroje Mile Kitic itd. pa ovo ne planiram da gledam jer animacija mi je smesna u odnosu kakva stvarno moze i treba da bude.

I know who I am. And after all these years, there's a victory in that.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2012 u 21:42
Originalno postovano od strane Kampfar Kampfar piše:

Ma Darije se samo prima na oblikovane guzice u latexu

Ono, ima pravo čo'ek... LOLLOL

Ali svejedno, meni se film skroz svideo... ApproveCool
Na vrh
ghostwheel View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2012 u 19:52
Bez ulaženja u kvalitete filma, priznajem da mi potpuno izmiče opravdanost snimanja ovakvog projekta. Pitam se šta je nateralo studio da snimi crossover superherojski film, pogotovo ako se zna da studiji vrlo ozbiljno promišljaju u šta će uložiti novac i da se trude da svaku franšizu iscede do kraja. Naime, ovakvi projekti su na stripu započeli onda kad su serijali dolazili u krizu, pa je na taj način podizana popularnost tj. prodaja. U međuvremenu su sami crossoveri često nadilazili pojedinačne stripove po kvalitetu, ali to je neka druga priča.
Svi skorašnji filmovi o Marvelovim herojima su bili više nego finansijski uspešni iako su neki među njima sramotno loši (Thor), a znajući da studio zanima samo uspeh na blagajnama, ne mogu da se ne zapitam zašto nisu nastavili s eksploatacijom pojedinačnih serijala.
Jeste da su zaradili preko milijardu dolara od Osvetnika, ali uopšte ne kontam tu logiku kojoj su se sada okrenuli.
Inače, u stripu postoji jedna genijalna verzija The Avengers koja se zove The Ultimates sa skoro identičnim junacima koja je odličan predložak za film, no o tom kad budem nešto pisao o samom filmu.

Ažurirao ghostwheel - 01.Rujan/Sep.2012 u 19:54
Come on, you apes. You want to live forever?
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 11:31
Originalno postovano od strane darije darije piše:

Meni su Avengers-i legli samo tako.

I meni. Adrenalin, akcija, sravnjivanje grada sa zemljom... Ma, fantastično.LOL Žao mi samo što nisam gledala u bioskopu, ali prošlo je i ovako Wink

Originalno postovano od strane darije darije piše:

Jedna od scena: Hulk i Thor tabaju ova čudesa i tabaju i tabaju i kad ih potabaju, Hulk odreaguje i namigne.

I meni je to bilo super, ali ubedljivo najjača scena mi je sa Lokijem i Hulkom. Vraćala sam scenu dva puta i umirala od LOLLOLLOLLOL

SPOJLER

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2012 u 15:58
Ma naravno.. i ta je odlična...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.