Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tajvanska romantika najgledanija (04.05.2021.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Tajvanska romantika najgledanija (04.05.2021.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tajvanska romantika najgledanija (04.05.2021.)
    Objavljeno: 04.Svibanj/May.2021 u 19:26
Baš noćas gledao mučnu i tešku tajvansku dramu Silent Forest, sjajno vođenu i odglumljenu, ovo mi tematski deluje kao sušta suprotnost. Btw tip sa slike ne izgleda kao neko ko uteruje dugove 😄, no milica je preslatka, možda i overim to.

Nego, još se ne daš Iga 🙂 lepo je videti da i dalje radiš punom parom. Svaka čast na volji i strpljenju, vremenu i trudu. 👍
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2021 u 19:35
A kad će pasti komentar na film (Silent Forest) u njegovoj temi?
Nisam ga još stigao pogledati, ali razlog zašto ga hoću gledati je da čisto sumnjam da je drama, pripremio sam ga očekujući horor kakav je korejski Silenced, nikakvu bezveznu i dosadnu dramu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2021 u 19:44
Slična stvar i kod mene 😄 bio sam skoro pa uveren da je kakav mračni triler, serijski ubica, flert sa hororom...niđe veze. Vršnjačko nasilje/seksualno zlostavljanje gluvoneme dece. Neverovatno odrađen uprkos svim (pa još danas) zamkama takve jedne komplikovane teme, može se zalutati na svakoj krivini...a eto nije. Još je autorka debitant.

Tek sam ušao u stan, sa posla, nisam ni doručkovao još 😄 ima dana za pisanje dužih/konkretnijih postova.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.