Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Long Road Home - Solidno, ne i blistavo (06.01.2018.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Long Road Home - Solidno, ne i blistavo (06.01.2018.)

The Long Ride Home

The Long Ride Home (2003)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2003

Žanr:

western

Trajanje:

87 min

Režija:

Robert Marcarelli

Scenarij:

Vaughn Taylor
, Mike Dougherty


Glavne uloge:


Ernest Borgnine
  >  Lucas Moat
Eric Roberts
  >  Sheriff Hank Bowman
Stella Stevens
  >  Fiona Champyon
Garry Marshall
  >  Arthur
Jeff Dolan
  >  Deputy
Jerry Doyle
  >  Sheriff
Rance Howard
  >  Old man
Jeff McGrail
  >  Kyle Moat
Alec Medlock
  >  Daniel Fowler
Steve Nave
  >  Caleb Moat
Paul Tinder
  >  Deputy Hart
Randy Travis
  >  Jack Cole
Randy Travis
  >  Jack Fowler
Michele Dalcin
  >  Miriam
Sam Dolan
  >  Billy
Vaughn Taylor
  >  Laura Fowler

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Online
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Long Road Home - Solidno, ne i blistavo (06.01.2018.)
    Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2018 u 16:35
Video sam trejler i ne kazem da je ova mini-serija losa, ali tematika Irak je vec poodavno ''deja vu'''. Pre svega sto se filmova tice a i mini-serija. Ne kazem da nije za odgledati ali svakako nije prioritet, a i da se ne odgleda, nece se bas nesto i propustiti. Na neki nacin je ovo i klasican klishe. Oda u ''Semper Fi'' maniru. A i uvijeno ( ne u oblandu ) kao americka propaganda i jasno i glasno ''kill or be killed''. A da se razumemo, obe strane nisu u pravu a USA vodi ratove gde je uvek ''hidden agenda'' ( nafta i tako to... ), a nijedan rat se nikada nije vodio na njhovoj teritoriji a njihovo je delo unisteni Bagdad. I za kraj, nisam ja neko ko napada Ameriku ili da brani talibane, daleko od toga, kao sto sam napisao da nisu u pravu ni jedni ni drugi ali neutalni su tu kolateralna steta a to je narod. Nije svaki musliman taliban a zna se da u Americi ako nemas nikog i ako nemas gde, na koja se vrata zakuca - vojska.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.