| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Snima se novi Hellboy (09.05.2017.) | BA | HR | MK | RS | SI | |
Odgovori
|
| Korisnik | |
sinna
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 15.Travanj/Apr.2017 Lokacija: Dalmatia Status: Offline Points: 5570 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Snima se novi Hellboy (09.05.2017.)Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 12:02 |
|
Ako Del Toro ne bude za kormilom (a izgleda po članku da neće) strah me za kvalitet filma/ova.Postavio si visoko ljestvicu Guillermo,ni motka neće pomoći.(osim da je netko pokaki)
|
|
![]() |
|
Hogar Strašni
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Administrator
Sujo Veličanstveni Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013 Lokacija: Ekonomski Tigar Status: Offline Points: 57033 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 18:46 |
|
Koliko me je obradovao naslov toliko me je razočarao tekst.
Maršal je vešt reditelj i filmu definitivno ide na ruku što je umešan Minjola i verovatno će biti sasvim dobar. Ipak, vizuelni utisak Helboj filmova vezujem za Del Torov stil i biće mi žao ako to izgube. Još više filmski lik Helboja vezujem za Rona Perlmana. Naravno da ću pogledati i taj novi film, ali mislim da mi bez dvojca Del Toro/Perlman neće biti toliko drag kao prva dva. A možda sam i samo previše nostalgičan. Videćemo. |
|
|
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |