| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Belgijska zombi-krimić serija (19.12.2023.) | BA | HR | MK | RS | SI | |
Odgovori
|
| Korisnik | |
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Belgijska zombi-krimić serija (19.12.2023.)Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2023 u 14:42 |
|
Gledacu, mada moglo je to i bez zobmija
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2025 u 07:07 |
|
Hehehe, zombi pub pred razvodom juri serijskog ubicu 😂
Makar me je nasmejalo ako ništa drugo |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2025 u 14:40 |
|
Nije to prvi put 😂
Jedini razlog zašto uopšte volim "zombi filmove" je taj postapokaliptični svet unutar kojeg preživeli obitavaju, zombiji iako imaju svoju ulogu u tim pričama, naravno, su ipak više dekor, da bi se opusteli svet obojio eto tonom kao strave, smrti koja je večito za petama. Kakva tu peta priča pa da se vrti oko vražijih zombija, kakav zombi pandur, zombi patolog, srednjoškolka, doktori, advokati, trgovci nekretninama, izuzmu baš sve ono što volim, ostavivši mi ubedljivo najbesmisleniju, nebitnu stvar kao okosnicu priče. Da bih šta? Gledao još jednu priču sa pandurima, pošto ih je valjda malo a to što je ovaj nekakav zombi, šta god im to pa uopšte značilo u njjihovom kontekstu, bi kao trebalo da mi je interesantno? Pa nisu li ionako ljudi polumrtvi danas gde god se okreneš? Kucalo im srce ili ne. Bolje onda da pogledam kakav finski filmić, ono zna da pršti od mrtvila i depresije iako su naizgled svi živi 😂 |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |