Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kingdom of Heaven (2005)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kingdom of Heaven (2005)

Kingdom of Heaven

Kingdom of Heaven (2005)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kraljevstvo nebesko

Godina:

2005

Žanr:

drama, povijesni, akcija, avantura, ratni

Trajanje:

144 min

Režija:

Ridley Scott

Scenarij:

William Monahan


Glavne uloge:


Liam Neeson
  >  Godfrey de Ibelin
David Thewlis
  >  Hospitaler
Jouko Ahola
  >  Odo
Orlando Bloom
  >  Balian de Ibelin
Nikolaj Coster-Waldau
  >  Village Sheriff
Marton Csokas
  >  Guy de Lusignan
Eriq Ebouaney
  >  Firuz
Philip Glenister
  >  Squire
Martin Hancock
  >  Gravedigger
Kevin McKidd
  >  English Sergeant
Michael Shaeffer
  >  Young Sergeant
Michael Sheen
  >  Priest
Alexander Siddig
  >  Imad
Velibor Topic
  >  Almaric
Bronson Webb
  >  Apprentice
Steven Robertson
  >  Angelic Priest
Eva Green
  >  Sibylla
Nathalie Cox
  >  Balian's Wife

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
micelj View Drop Down
member
member


Pridružen: 10.Veljaca/Feb.2014
Lokacija: Ljubuski
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj micelj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kingdom of Heaven (2005)
    Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2023 u 16:07
Znali ko koji je podnaslov za verziju: Kingdom Of Heaven (2005) [2160p] [4K] [WEB] [5.1] [YTS.MX]
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013
Status: Offline
Points: 1228
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2024 u 16:29
Što bi rekao kolega @beogradski, "ponovo sam pogledao ovaj dobar film"
Prvi put vrlo davno, brzo nakon izlaska, neka brljava kopija, jednako brljav prevod... Otprilike kao da ga nikad nisam ni odgledao. I sve ovo vreme nekako se provlači ispod radara, naiđem na TV na pola pa preskočim i tako... Konačno došao red da se odgleda kako valja.

I utisci su veoma dobri, iznad očekivanja. Ridley baš voli istorijske teme i ovo ostvarenje po meni ne zaostaje iza Gladijatora, iako je potonji daleko popularniji i prisutniji. Jedino je prilično omanuo sa poslednjim, Napoleonom, po mom skromnom mišljenju i ukusu.

Sve u svemu, jedno fino tročasovno (Director's Cut!) filmsko iskustvo sa dobrom kamerom, efektima i pregršt ozbiljnih glumačkih imena. Istorijski događaji su sigurno malo prepeglani i prilagođeni svrsi, ali svejedno se tu ima šta videti. Misija osvežavanja sećanja i kvalitetnog repriziranja dobija svoj puni smisao.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,152 sekundi.