Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Swiss Army Man (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Swiss Army Man (2016)

Swiss Army Man

Swiss Army Man (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama, komedija, ljubavni, fantazija, avantura

Trajanje:

97 min

Režija:

Daniel Scheinert
, Dan Kwan

Scenarij:

Daniel Scheinert
, Dan Kwan

Glavne uloge:

Marika Casteel
  >  Reporter
Paul Dano
  >  Hank
Richard Gross
  >  Hanks Dad
Daniel Radcliffe
  >  Manny
Mary Elizabeth Winstead
  >  Sarah
Shane Carruth
  >  Coroner
Jessica Harbeck
  >  Officer #2
Timothy Eulich
  >  Preston
Aaron Marshall
  >  Officer #1
Antonia Ribero
  >  Crissie
Andy Hull
  >  Cameraman

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
angels View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj angels Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Swiss Army Man (2016)
    Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2016 u 16:03
Swiss Army Man

Režija: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Scenarij: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Žanr: Avantura, komedija, drama

Jezik: Engleski
Država: SAD
Trajanje: 95

Uloge:

Daniel Radcliffe
Paul Dano
Mary Elizabeth Winstead

Hank (Dano) je zaglavio na napuštenom otoku i na rubu je samoubojstva, kad ugleda truplo (Radcliffe) koje je more izbacilo na obalu, te sklapa nadrealno prijateljstvo. Uskoro otkriva da njegov novi prijatelj, kojeg je nazvao Manny, može govoriti i ima razne nadnaravne sposobnosti.

Ažurirao angels - 25.Rujan/Sep.2016 u 11:49
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2016 u 00:57

Prevod je najavio robin12345 Clap

Na vrh
vanja-janjic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vanja-janjic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2016 u 01:28
A je l' znas slucajno kad izlazi?
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2016 u 10:20
Danas je gotov prijevod u večernjim satima, film je lud kao kupus, upišao sam se kada sam prevađao neke dijelove. Bit će postavljen najkasnije sutra prije podne, pretpostavljam da ću navečer gledati i ispravljati što treba...Big smile
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2016 u 19:22
Prijevod završen, film odličan, sada ga idem "pogledati" pa korigirati što treba. Sutra u jutro ga stavljam na sajtSmile
Na vrh
aron View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2016 u 20:25
Hvala!
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Rujan/Sep.2016 u 00:17

robin12345 hvala za prevod prijatelmkd

Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2016 u 12:24
Hvala za prevod,film je jako smesan,ali ne razumem ga,moze komentar,pozz :)
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2016 u 13:10
"Swiss Army Man" film Dana Kwana i Daniela Scheinerta.
Hank je usamljeni lik koji samuje u šumetini, te razmišlja o samoubojstvu. Sve se preokrene kada plima na plažu naplavi-leš. Nakon što Hank otkrije da leš može s njime komunicirati, nazove ga Manny i usamljenik najednom ima prijatelja. Manny postavlja hrpetinu pitanja iz svog neobičnoga ugla, što je urnebesno i uglavnom je to središnja tema filma, dijaloški nazovimo ( bome sam se namučio dok sam ga preveo ).
Film je ostavio snažan utisak na mene, jer tako nešto gledati ne događa se svake godine. Neki dijelovi ovoga neobičnoga filma su urnebesni, prevađao sam rečenice i cvilio od smijeha, toliko su neobične, nadrealne s onom ludom dozom pametnoga humora.
Film je bio sjajno iskustvo za mene, možda nije za adrenalinske ovisnike, no ljubitelji Monty Pythona ga recimo ne smiju propustiti. Daniel Radcliffe, nikada mi nije sjeo taj mali čarobnjak Harry. No nakon ovoga filma nikada ga više neću potcjenjivati, nikada, kupio me lik. Film je osvojio 2016 godine na Sundanceu, nagradu za najbolju režiju. Zasluženo. Moja ocjena 8/10, no pošto se takvi filmovi snimaju jednom u 10 godina, onda još bod, 9/10. Korak do savršenoga filma koji je rezerviran za mene, ako ga ikada snimim, hahah
Nemam što dodati u komentaru. To nije film sa čvrstom narativnom strukturom, nije određene tematike, tako da nije za svakoga. Bazira se na nekoj vrsti "pametnoga" humora, kojega preferiraju uglavnom britanci, ameri su više za prizemniji humor. Film se sastoji od niza nadrealnih scena, dijaloški je odrađen savršeno. Potežu se teme od braka, ljubavi, seksa, života i smrti, usamljenosti, prijateljstva. Koketira  sa homoerotikom, svrhom života, religijom, medijima. Svega tu ima, no ponavljam nije to svakoga.

Ažurirao robin12345 - 27.Studeni/Nov.2016 u 13:40
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2016 u 13:27
Hvala Ti puno za komentar i prevod,pozz :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,140 sekundi.