Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sweet Tooth (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Sweet Tooth (2021)

Sweet Tooth

Sweet Tooth (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Sweet Tooth: Rogati dječak

Godina:

2021

Žanr:

drama, akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Autor:

Jim Mickle
, Beth Schwartz

Glavne uloge:

Dania Ramirez
  >  Aimee
Nonso Anozie
  >  Tommy jepperd
Adeel Akhtar
  >  Aditya Singh
Aliza Vellani
  >  Rani Singh
Stefania LaVie Owen
  >  Bear
Christian Convery
  >  Gus
Naledi Murray
  >  Wendy

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sweet Tooth (2021)
    Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2021 u 13:32
Osvrt je osvrt, a tema je sada za drugeLOL

Ažurirao robin12345 - 13.Lipanj/Jun.2021 u 10:41
Robin Obični- najobičniji
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2021 u 14:28
Moraju i deca gledati nešto 🙂
Definitivno dečija, no sa aktuelnim temama (vazda sa tim mutantima ide i lepa poruka o prihvatanju različitosti) njima će više značiti negoli meni. Lepo izgleda, kakve verovatno kanadske šume glume Yellowstone, fin je soundtrack, dobar i pratioc ovom srndaću od protagoniste, negativac je pa prenaglašen, kažem, nije namenjena meni a eto izdržah sedam epizoda (nisam stigao da uzmem više 😄 a i verujem da će sve biti oki na kraju, pa da ne zamaram oči 😊).
Na vrh
fillmofill View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fillmofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 12:54
Za klince, ahahahahaha. Serija je za sve koji vole fantastiku!
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 13:39
Najbolje je pročitati naslov, pa se keslebariti. Tko još čita dalje od naslova. Oooops mea culpa, čovjek ima  ukupno 2 posta. To su oni koji su "na zadatku"Smile
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 15:19
Ček, hoćeš reći da je ovo points broj postova?
Pa u šta sam ja godine sprdio... Wink
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 15:54
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Ček, hoćeš reći da je ovo points broj postova?
Pa u šta sam ja godine sprdio... Wink

Sorry Džoks tek sam sada vidio da si napisao points, a ne poantaLOLMislio sam da držiš štangu rookijuUnhappyPoints su valjda postovi. Nekada je pisalo postovi, no pošto se računaju i slike, pa i Puppet pumpa statistiku s gomilom spotova u SpamuLOLLOLLOLLOLnetko promjenio u pointsTongue
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 17:11
Otkud imam vremena još i za statistiku 😄 to je tek da se kaže da spam nije potpuno krepao ☠️

Nisi video šta se zbilja radi za stats? Sa rezervnim nickom se fura i redom zahvaljuje samom sebi 😄 Teško da bih ja ikada bio u takvoj raboti (sve i da se setim lozinke za svoj prastari nick ovde 😄 ne znam ni zašto pišem išta i sa ovog 😄).
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 17:31
Ma još kada sebe hvale i uzdižu. Gore je kad s rezervnim nickom pljuckaju po drugima. Kad god me pljucne netko s dva-tri posta, odmah pomislim da se registrirao da bi pljucnuo. No što je tu je. Otkako je komentara, dotle je i trolanja. Mada priznajem između negativnog stava i trolanja, možda i ima mala razlika. No moja arogancija ponekad pomiješa sve to i pobrka pa sam onda sklon overreactingEmbarrassedConfused
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2021 u 17:53
Bole te brige baš, izazivaš reakcije, znači da to što radiš ima smisla, pa još i toliko da raja ulaže trud da se sruši ili makar opovrgne reč preCednika 😄

U ovom slučaju srndaća si zapravo bio blag poput majčine duše. Ni ja se ne bih baš rugao seriji, neka je, no zbilja mi je jedva išta iznad proseka.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.