Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Suicide Squad 2 (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Suicide Squad 2 (2021)

The Suicide Squad

The Suicide Squad (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

ODRED OTPISANIH: NOVA MISIJA

Godina:

2021

Žanr:

misterij, komedija, akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

132 min

Režija:

James Gunn
, Gavin O'Connor

Scenarij:

James Gunn
, Gavin O'Connor
, Zak Penn
, John Ostrander
, Adam Cozad
, Anthony Tambakis

Glavne uloge:

Will Smith
  >  Deadshot
Jared Leto
  >  The Joker (rumored)
Stephen Blackehart
  >  Briscoe
Steve Agee
  >  John Economos
Dee Bradley Baker
  >  Sebastian
Pete Davidson
  >  Blackguard
Viola Davis
  >  Amanda Waller
Idris Elba
  >  Bloodsport
Nathan Fillion
  >  T.D.K.
Sean Gunn
  >  Weasel
Dwayne Johnson
  >  Black Adam (rumored)
Michael Rooker
  >  Savant
John Cena
  >  Peacemaker
Joel Kinnaman
  >  Rick Flag (rumored)
Crisp Ratt
  >  Sebastian Rat
Jennifer Holland
  >  Emilia Harcourt
John Ostrander
  >  Doctor Fitzgibbon
Tinashe Kajese
  >  Flo Crawley
Jai Courtney
  >  Captain Boomerang
Flula Borg
  >  Javelin
Margot Robbie
  >  Harley Quinn (rumored)
Fernando Martinez
  >  Sliced Dome Soldado
Joseph Oliveira
  >  Frankie
Mayling Ng
  >  Mongal
Daniela Melchior
  >  Ratcatcher 2
Karen Fukuhara
  >  Katana (rumored)

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
DzonDon View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DzonDon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Suicide Squad 2 (2021)
    Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2021 u 17:30
This world is divided. Too separate to be one. No protectors here. This world will fall, like all the others. FOR DARKSEID.
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2021 u 17:52
"Birds of Prey" bio je razočaranje. Nadam se da će novi "Suicide Squad" biti dovoljno "vizualno atraktivan".Cool
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2021 u 18:45
Ne gledam ovakvu vrstu filmova. Steta gde igra Idris Elba
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2021 u 18:59
I steta gde Joel Kinnaman glumi
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2021 u 21:27
Meni su i Birds of Pray i Suicide Squad bili super. Od ovog filma očekujem još više jer sam veliki fan Kinnamana.

Doduše, čekam bolju verziju, HMAX verzije mi loše izgledaju.
Na vrh
fran-ferbezar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fran-ferbezar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2021 u 19:01
Kada stižu titlovi? Film se može nađe na YTS.MX, nema veze gledat ću na englenskom i ponovno na hrvatskom.
Na vrh
Ordinary View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ordinary Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2021 u 20:13
Ovo je takva debilcina od filma(function(){window['__CF$cv$params']={r:'67b26ffef9e3fc69',m:'bf5eff3918e519314d4d40ad9d1b46d8958469f4-1628359572-1800-AY9woZ0H5RLVNql5sp/fvG20QMVVi/R/mkeMfoZYbnLIuREa+oWu2KfJASttghfrSSsdK45lN/f/IudDoySegQ868Bb94AfE4IKYIoyJAqyGB9XUgpwgdokyXUdivHmvtRSVL3bAZjWTQMyC29946zuUYDXESab6qa0kDgX/dH3+',s:[0xdbe5c6062f,0x8b7b726675],}})();
Normal's Overrated
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2021 u 23:22
Ovaj film se dosta razlikuje od filma Suicide squad iz 2016. Više je u nekom šaljivom fazonu, nešto poput Deadpool-a i ako ga prihvatite kao takvog možda vam i bude zabavan. Meni lično se više dopao onaj iz 2016.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2021 u 00:02
Prijevod je uradio payutti 👍
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2021 u 09:15
najblaže rečeno - "Ludilo mozga"
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2021 u 20:15
Malo mi baca na Deadpool, koji me oduševio, tako da je ovo meni bilo zabavno, i puno bolje od Sucide Squad-a iz 2016!
Na vrh
lale22 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lale22 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2021 u 14:05
ovdje netko nije normalan tko je dao 8,7 ocjenu ovog filma kakva glupost od filma svega unutra nabacano ne moš spojit kraj sa krajem užas izgubio vrijeme na budalaštinu
Na vrh
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2021 u 15:53
Meni je ovaj film bio dobar, odlican. Mnogi ga uspoređuju sa SuicideSquad iz 2016 i birds of pray, kome se svidjaju ta dva, i ovaj iz 2021 ce im se svidjeti. Lale22 kaze ima svega ubacano, pa bajo moj taj squad cine 6-7 likova i svi oni imaju drugacije sposobnosti i moci, normalno da ce bit ubacano jer su razliciti likovi squad, sta si očekivao da ce svi nosit m4 ak47 i tjt? Ovaj film ima dosta smiješnih scena, ima komedije dosta. Harley quinn gotivna kao uvijek, elba doktor ja licno ne volim john cenu, ne gotivim ga kao glumca zato mi se na trenutke nije dosta toga svidjalo, kao on ima scene i ne gleda mi se koliko me iritira covjek. Meni je ovaj film odlican
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2021 u 15:58
Hehehe, John Cena...

Na vrh
balavurdija View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

aka Mizantrop87

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj balavurdija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2021 u 15:51
Najbolja uloga Staloneta!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2021 u 18:29
Koliko ''prostora'' za nekakvu glupost koja je na žalost gledana i te kako a drama Klint Istvuda ili Šon Pena na primer ne bi imala ovoliko pažnje. I naravno verovatno se sprema i 3 deo(function(){window['__CF$cv$params']={r:'67d2d3ff9b92cbc4',m:'61e3d3870d6ad9f122d5a732de49e484b4244fc2-1628699212-1800-ARuM1RwYat4VsKNhbY6nSGwyYuAovo9vYFfY6fI+QeU/PcOma1VmTeJz/j/YB+eQPLaE05JHlaoem+wjBSpYtIBX1bP3VaEjoPiWXzPs7sv1qk6l46N8PZr/4sJLDZVV/hG1EqPYV0pr1a9SiNh4s667PvIwqVdiHixbv8IoenWQ',s:[0xeb38303665,0xe7f7cf1157],}})();
Na vrh
Armando Sain View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Armando Sain Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2021 u 14:11
Zali boze vremena potrosenog na ovo smece.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2021 u 15:08
Jao jao... Žali bože internet prostora na isprazne fejsbuk zidove i tvitove.

Prvi suicidni skvod mi je bio blagorečeno bezze.
A najgora u tome filmu je bila nekakva štracetina koju nisam mogao smisliti.
Ona nekakva teatralna nula koja pokušava biti drama kvin ili antidrama kvin na pogrešan način.

Čudni su potevi Weinsteinovih učenika, pa su potom snimili neki novi film sa tom jadnicom, nemam pojma kako se zvao, naravno da ga nisam gledao.

I onda kako se pisalo da je ovaj novi film skroz nova ekipa, dao sam mu šansu.
Kad šta, jesu promijeniti sve osim one iste glupače.

Znate na koga mislim, onu nekakvu japanska trash&grindhouse deadly mistress of doom wannabe.
Lošu kopiju razbijačice iz Tokyo Gore Police i sličnih bombona.

Ako ne budete okretali očima na svaku bespotrebnu scenu s njom, komotno su se mogle sve izrezati van jer ne trebaju ni filmu ni scenariju, bit će vam itekako zabavno.
Ako ne možete ignorirati tu furku, film će vas barem dijelom naživcirati.

Pa ću ja reći gledljivo, ali da nisu popustili pod ne znam čijim pritiskom i vratili tu tuku, bilo bi puno zabavnije.

Da se razumijemo, ja ne krivim glumicu, ona je svoj posao odradila kako je od nje traženo.
Krivim scenarista, režisera i producente.

Ažurirao JoxerTM - 12.Kolovoz/Aug.2021 u 15:16
Na vrh
Armando Sain View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Armando Sain Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2021 u 16:01
Koliko god prvi bio bezveze, ovaj je tesko smece, ali bas, svasta mogu gledati, i volim filmove ovo izaziva ptsp(function(){window['__CF$cv$params']={r:'67da3be3ccc00f8e',m:'9d289c54139edcec44e2868fbcb52d32bcbc9b42-1628776868-1800-AWWJBRwekfN7130kHgpId7aKVZcKyEoiEZGrbVYj832WY9jZ+f/Aw7nysrICB4SwuAZvnDft//WY0SrAo9hDC+EKFfKA0Jjnm3sVaFvl7GslVKNMzzTsGl1UdSKr0NPsYJJy706iWYO6xKBSPDvK2lmoK/jBuQIM3adnGy+HSvFqczGBYapLbS2muMxz9DX8xg==',s:[0xfa0e18e8af,0xdd9d84d4c5],}})();
Na vrh
matz_hr View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj matz_hr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2021 u 18:23
Film je izlizana kopija Deadpoola, sa svim tim teatralnim scenama ubijanja i prskanja krvi i iznutrica uokolo.... Ako izuzmemo da je to SF film, radnja je totalno bez veze složena, a nadam se da ona scena na kraju ne znači da misle napraviti i treći dio....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.