Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - animirani
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - South Park (1997)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

South Park (1997)

South Park

South Park (1997)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

1997

Žanr:

animirani, komedija

Trajanje:

22 min

Autor:

Brian Graden
, Trey Parker
, Matt Stone

Glavne uloge:

Matt Stone
  >  Kyle Broflovski
Trey Parker
  >  Stan Marsh
Trey Parker
  >  Eric Cartman
Matt Stone
  >  Kenny McCormick
Isaac Hayes
  >  Chef
Trey Parker
  >  Randy Marsh
Trey Parker
  >  Mr. Garrison
Matt Stone
  >  Butters
Trey Parker
  >  Mr. Mackey
Matt Stone
  >  Gerald Broflovski
Trey Parker
  >  Clyde
Matt Stone
  >  Jimbo Kern
Mona Marshall
  >  Sheila Broflovski
Matt Stone
  >  Butters Stotch
Trey Parker
  >  Jimmy Valmer

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: South Park (1997)
    Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2009 u 05:38

"Saut Park" je američka animirana serija koja se bavi doživljajima četiri dečaka u gradiću Saut Park. Serija je karakteristična po sarkazmu, crnom humoru, političkoj nekorektnosti. Glavna tema im je američka kultura, tabui, razna politička i društvena dešavanja.

Glavni likovi su četvorica školaraca: Stenli Sten Marš, najrazumniji deo družine koji na kraju uvek izvlači pouku, Kajl Broflovski, jevrej koji nije naročito religiozan; on je Stenov najbolji drug i njih dvojica su pomalo slični dok je u stalnoj svađi sa Erikom Kartmenom, najproblematičnijim članom ekipe. Kartmen je nepristojan, agreisvan, pohlepan sebičan i pun predrasuda ali je ujedno i najomiljeniji lik u seriji. Zatim tu je Keni Mekormik, siromašni dečak koga publika ne razume šta priča jer mumla, ali njegovi prijatelji ga savršeno dobro razumeju. Na kraju svake epizode Keni gine i vraća se u sledećoj.

Provokativni sadržaj epizoda je odmah izazvao razne proteste zbog uvredljivog karaktera a proizvodi sa likovima iz serije su zabranjeni u školama. Uprkos tome serija je stekla ogromnu popularnost i brojne nagrade.

Trajanje epizode: 30 min
Žanr: komedija
Zemlja: SAD
Godina: 1997
Autori: Trey Parker, Matt Stone

Linkovi:
http://www.imdb.com/title/tt0121955/

http://www.southparkstudios.com/

Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2009 u 12:02
Najbolja kritika modernog, a posebno američkog društva. Prosto ne mogu da poverujem koga sve, i na koji način "pljuju". Svako veče pred spavanje imam ritual: obavezno gledam jednu epizodu, taman bio i mrtav umoran. LOL
Na vrh
mstole85 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mstole85 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2010 u 00:15
kako da skinem prevod otvara mi sve u torent

stole
Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2010 u 00:21
klikni OVDE i izaberi sta ti treba

Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2010 u 19:10
Ne znam da li je neko gledao poslednju epizodu (s14 e9)? Evo, ima 2 sata kako ne mogu da prestanem da se smejem sceni sa Bin Ladenom na kraju epizode. LOL  Nisu normalni! LOLLOLLOL
Na vrh
Coolrunner View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Coolrunner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2010 u 19:51
Ima neko ko ju je odgledao i 3 puta (a nameravao je samo jednom). LOL

It's raping me!  heheprst
Na vrh
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2010 u 19:56
Ahhahahah CARTMAN! ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFL
Na vrh
Coolrunner View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Coolrunner Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2010 u 23:19

LOLLOLLOL

Ažurirao Coolrunner - 17.Listopad/Oct.2010 u 23:23
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2013 u 14:08

Prevode za 17 sezonu je najavio Soulwax Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2014 u 18:51

Prevode za 18 sezonu je najavio Soulwax Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2015 u 15:39

18 sezona je prevedena, hvala Soulwax ruza

Titlove mozete preuzeti OVDJE

Na vrh
H_a_M View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj H_a_M Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Svibanj/May.2015 u 20:00
Napravio sam sync prve sezone, ove dobre kvalitete što se sada trenutno može naći i upload.

Napravio sam to isto za drugu sezonu, admin još nije approve (to sam jučer i danas završio).

Dok ovo pišem, radim sync 6 i 7 sezone i kada to završim - napravit ću sinhroniziran upload svih sezona south parka od 3 do 18e sezone koji se mogu naći u onom "finim" UNCENSORED paketima koje su jako zastupljene (lako za naći + kvalitetni + samo 500 MB svaka sezona) što radim evo već 7 dana (frend me zamolio, ne zna engleski).

Sve u svemu... nikad niti jedan titl nisam stavio i onda "počnem" sa cijelim South Parkom? :D :D :D

Smijeh a :D :D :D

Btw, kranje vrijeme da se to napravilo, South park titlovi su TOTALNI kaos - primjerice, pogledajte sezonu 5: em fale titlovi em su pogrešno nazvane a da niti ne počnem komentirati ostale... od 15 nadalje sezone nadalje je sve dobro, sve pre toga je čisti kupus.

Ajde bok :)
Moj kanal sa 432 hz muzikom: https://www.youtube.com/AndrejŠunko
Na vrh
H_a_M View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj H_a_M Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2015 u 00:28
Ok.

Sezona 2 i sezone 3-18 čekaju approval.

Ja sam svoje napravio i sada sam sretan :D :D 

Sa guštom sam "delete" stare verzije south parka koje sam imao.. bokte, kocka na kocki a ne gledljiv video... da niti ne pominjem da je 3/4 titlova falilo... 

Milina :D :D

Pozzz
Na vrh
H_a_M View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj H_a_M Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Svibanj/May.2015 u 13:01
Netko od admina je izbrisao moj upload, sezone 3-18 od south parka.

Zašto i kako, nije mi jasno. Niti odbijeno, ništa, samo izbrisano bez razloga.

Tko hoće nek' se javi tu sa porukom.
Na vrh
CoaCoic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CoaCoic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2015 u 11:49
Hej Ham, pisao sam ti na pp
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2016 u 23:57

Prevode za 20 sezonu najavio je Soulwax Clap

Na vrh
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2017 u 21:38
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Rujan/Sep.2017 u 21:58
Ja jedva čekam novu sezonu
Srdačan pozdrav
Nikola : nikola@titlovi.net
Psi laju a karavan prolazi !!!

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2017 u 20:40
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2017 u 00:22
  Prva epizoda nove sezone je standardna za South Park. Autori serije su ponudili rešenje za nezaposlene ljude koji su žrtva progresa.

Negde sam pročitao da će ostaviti Trampa na miru jer on sam sebe dovoljno blamira. Nadam se da će se predomisliti jer ne postoji tema koju autori nisu spremni da obrade.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,078 sekundi.