Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Snimaće se novi "Pirates of the Caribbean"
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Snimaće se novi "Pirates of the Caribbean"   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Snimaće se novi "Pirates of the Caribbean"
    Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2020 u 13:08
Da ne ispadne da uvijek ja jedini holivudske vijesti smatram očajnima, komentari s indeksa: https://www.index.hr/magazin/clanak/sasvim-drugaciji-pirati-s-kariba-u-novom-nastavku-glavnu-ulogu-imat-ce-margot-robbie/2193522.aspx

Ja nemam fejsbuk niti sam registriran na ijedan social networks kancer, tako da znate da niti jedan od tih komentara nije moj.
Kumice...

Ažurirao JoxerTM - 27.Lipanj/Jun.2020 u 13:15
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2020 u 15:09
Ne gledam ovakve filmove
Na vrh
baho View Drop Down
Senior translator
Senior translator
🍴Bahro Burek sa sirom🍴

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2020 u 21:47
Super... možda Disney napravi dobru stvar od nečega što je već njesra...
Pošto znamo šta su uradili s nekim klasicima (npr. Star Wars), možda stvari ferceraju i u obratnom pravcu...

A možda bi to s ženskim likom i bila prava stvar, jer je Depp ionako sav feminiziran u filmovima... LOL
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2020 u 22:09
Ma daj pa gledali smo već bezobrazno podcijenjeni Cutthroat Island. Šta će nam još jedan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.