Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Snimaće se i
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Snimaće se i "The Tomorrow War 2" (25.07.2021.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Snimaće se i "The Tomorrow War 2" (25.07.2021.)
    Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2021 u 16:36
Pa naravno, scenarista ne treba platit može ga napisati i dijete iz vrtića.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Srpanj/Jul.2021 u 16:41
To je bilo brzo 😄
Zbilja, dakle najiskrenije i bez mrve cinizma sam ga zaboravio kroz dva dana. Pa eto i ovi brže-bolje da odrade i nastavak, gde da čekaju dve-tri godine, ko li bi ga tek onda pamtio. 🤭
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2021 u 14:30
Film sam nedavno gledao i čini mi se da je IgaBiva prilikom prevoda sinipsisa sa IMDb-a zbabrljao ko je kome i šta. Uostalom, iako je glavni lik nastanik, koliko se sećam on je i obučeni vojnik. Šteta, bojim se da će samo zabrljati s nastavkom.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.