Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shot Caller (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Shot Caller (2017)

Shot Caller

Shot Caller (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, kriminalistički, triler

Trajanje:

121 min

Režija:

Ric Roman Waugh

Scenarij:

Ric Roman Waugh

Glavne uloge:

Chris Browning
  >  Redwood
Matt Gerald
  >  Phil Cole
Jon Bernthal
  >  Frank 'Shotgun'
Jessy Schram
  >  Jennifer
Sarah Minnich
  >  Janie

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Shot Caller (2017)
    Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2017 u 13:20
Opis:
Jacob Harlon je uspješan financijer koji živi savršenim životom s obitelji i suprugom Kate. Sve to nestaje jedne večeri kada vožnja u alkoholiziranom stanju završi smrću njegovog najboljeg prijatelja Toma. Optužen za ubojstvo, Jacob biva osuđen na kaznu zatvora gdje je okružen okorjelim kriminalcima. U zatvoru se njegov život ubrzo okrene naglavačke i prisiljen je činiti nezamislive stvari kako bi preživio, pa tako postaje član jedne od zatvorskih bandi. Po izlasku iz zatvora, vođa te bande ga prisili da izvede opasan posao na ulicama Južne Kalifornije.

Meni je ovo odlično, bilo bi lepo prema ovog filma da odrade neku mini seriju, ima tu dosta materijala da sklope seriju... Glavni lik malo facom potseća na Walter White iz Breaking Bad. Hvala za prevod majstore!

Ažurirao icemaher - 30.Srpanj/Jul.2017 u 13:41

Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 08:39
samo nek' ne bude serija!!!Angry
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
tantal View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

web-dl xD

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tantal Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 15:20
Nisam verovao da ce film biti ovako dobar,ali zaista dobar.
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 15:45
dakle najbolji film ove godine uz odličan prijevod..svakako ga treba pogledati..
Na vrh
franc-prijatelj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj franc-prijatelj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 16:53
Dobar. Ovaj Chris igra dobro. I zaključak po mjeri za sve koji vole odmazdu!
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 09:49
ne da je dobar, već genijalan.
i sumnjam da će u skorije vrijeme izaći ovako dobar film.
preporuka svakome. dajem strogih 9/10
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 13:10
Za mene osobno previše površno napravljeno.Ajmo ozbiljno (znam da je film i da postoji redateljska i umjetnička sloboda),ali da čovjek nakon par dana i poslije par tjedana postane ozloglašeni zatvorenik a do zatvora bio šonja i njonjo i štreber e pa malo previše da bude genijalan film.Nakon gledanja,meni osobno ,ostao mi tup pogled u ekran,mislim možda sam ja tupina ali film me je zatupio i malo previše.
Svaka čast Nikolaju na odigranoj ulozi ali film je ,za mene osobno,prosječan i ništa više.Daleko je on od genijalnosti. Stern Smile

Ažurirao sinna - 07.Kolovoz/Aug.2017 u 13:11
Everything is a Joke !
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 22:02
najbolji film ove godine..
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2017 u 09:27
Originalno postovano od strane sinna sinna napisao:

Za mene osobno previše površno napravljeno.Ajmo ozbiljno (znam da je film i da postoji redateljska i umjetnička sloboda),ali da čovjek nakon par dana i poslije par tjedana postane ozloglašeni zatvorenik a do zatvora bio šonja i njonjo i štreber e pa malo previše da bude genijalan film.Nakon gledanja,meni osobno ,ostao mi tup pogled u ekran,mislim možda sam ja tupina ali film me je zatupio i malo previše.
Svaka čast Nikolaju na odigranoj ulozi ali film je ,za mene osobno,prosječan i ništa više.Daleko je on od genijalnosti. Stern Smile

ne znam da li si ikad bio u buksi,
ali ja sam namjerno otišao, jer nisam htio platiti kaznu.
a mogao sam. to je mjesto gdje se otkriva pravi karaktrer čovjeka.
tamo važe sasvim druga pravila i nema nikakve veze sa vanjskim svjetom.
upoznaš svakave ljude. naglasak na ljude, ne životinje.
ali zatvorene. ili lomiš ili bivaš slomljen.
u pitanju je mentalna i fizička snaga, ali prije svega mentalna.
stvar psihologije. ili nađeš novi smisao života ili ga totalno izgubiš.
film prikazuje izuzetno inteligentnog čovjeka,
koji donosi teške odluke u cilju zaštite onoga što mu je najsvetije
i što mu daje podstrek da gura dalje. nažalost,
mnogi se slome i pokleknu, ali neki
na taj način otkriju svoju drugu narav,
možda nešto što bi se desilo
da nije imao uređen i planiran život.
zapravo, u stvarnosti ima dosta sličnih slučajeva,
naravno, ne tako ekstremno kao u filmu,
ali ima mnogo slučajeva gdje ljudi tek tamo postanu krimininalci.
iskreno, za mene nezaboravno iskustvo
i malo mi je i žao što nisam dulje ostao.

konačno, u svijetu sedme umjetnosti,
shvatanju tanku liniju između dobrih i loših likova.
po meni, veliko osvježenje, nazovimo,
novi žanr, gdje više nije sve šablonski,
crno-bijelo, a prikazano je tako realistično.
to je i razlog zašto je film
tako dobro primljen od strane publike.
Na vrh
odmut View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj odmut Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2017 u 18:48
10+
Na vrh
LesaRad View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LesaRad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2017 u 19:38
Čekaj, jel njih stvarno stave u dva kaveza i puste da pričaju da niko ne čuje, i na kraju i da se poubijaju?
Pri tome postoji jedan jedini stražar, koji je eto podmićen.
Nešto mi nelogičan taj sistem.
Nije film loš, ali ima takvih nedoslednosti.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2017 u 08:57
Originalno postovano od strane LesaRad LesaRad napisao:

Čekaj, jel njih stvarno stave u dva kaveza i puste da pričaju da niko ne čuje, i na kraju i da se poubijaju?
Pri tome postoji jedan jedini stražar, koji je eto podmićen.
Nešto mi nelogičan taj sistem.
Nije film loš, ali ima takvih nedoslednosti.

ne zvanično dva stražara vode jednog zatvorenika,
ali razgovor sa advokatom je ekskluzivaWink
Na vrh
Banjo92 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Banjo92 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Kolovoz/Aug.2017 u 19:16
Dosta dobra prica za ovaj triler,jedna od mogucih zivotnih situacija svakog pojedinca,svakako preporucujem ga za pogledati...
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2017 u 12:31
pošto sam i ja bio u zatvoru ovo je najbolji film ove godine..
Na vrh
zdenko-lauter View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zdenko-lauter Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2017 u 18:52
Nisam ga jos odgledao, ali na osnovu vasih postova sigurno cu ga veoma brzo odgledati
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2017 u 17:51
Odličan film, moja ocijena je 10/10!
Na vrh
papiko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj papiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Kolovoz/Aug.2017 u 19:51
Va8/Va9. :)
S'poljubcima do samara...
Na vrh
asmmir View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj asmmir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Kolovoz/Aug.2017 u 00:52
9/10, daleko ispred ostalih ove godine.
Na vrh
Isolation View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Isolation Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Kolovoz/Aug.2017 u 18:33
Odlican film!!!!
Na vrh
rade-zvonic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rade-zvonic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Kolovoz/Aug.2017 u 07:11
Pobjednik za dosadašnju 2017 god.Film nije neko veliko djelo ali za mene ima svoju visoku vrjednost.Dovoljno je mračan a nije banalizirani nasilnički proizvod , dovoljno je usporen a nije razvučen pa te izbacuje iz dnevne kolotečine brzine, malo te tjera da razmisliš a nije zavrzlama ,samo je kraj i rješenje malo petoparačno poštose tako ni sporedne stolice ne uzimaju a kamoli glavne... ima tu još dosta njih koji bi rekli ja sam gazda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.