Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shameless (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Shameless (2011)

Shameless

Shameless (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2011

Žanr:

drama, komedija

Trajanje:

46 min

Autor:

Paul Abbott
, John Wells

Glavne uloge:

Steve Howey
  >  Kevin Ball
Shanola Hampton
  >  Veronica Fisher
Cameron Monaghan
  >  Ian Gallagher
William H. Macy
  >  Frank Gallagher
Emmy Rossum
  >  Fiona Gallagher
Jeremy Allen White
  >  Lip Gallagher
Ethan Cutkosky
  >  Carl Gallagher
Emma Kenney
  >  Debbie Gallagher
Joan Cusack
  >  Sheila Jackson
Noel Fisher
  >  Mickey Milkovich
Isidora Goreshter
  >  Svetlana
Emma Greenwell
  >  Mandy Milkovich
Laura Wiggins
  >  Karen Jackson
Justin Chatwin
  >  Steve
Dermot Mulroney
  >  Sean Pierce

Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Shameless (2011)
    Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2010 u 21:41

Showtime je izbacio prvi trailer za svoju novu dramsku seriju, Shameless. Ovaj remake istoimene britanske serije prati Franka, pater familiasa nekonvencionalne radničke obitelji iz Chicaga. Jedan od autora serije je John Wells, televizijskim geekovima dobro poznat kao autor ER-a i Southlanda, a u glavnim su ulogama William H. Macy i Joan Cusack. Prva sezona kreće s emitiranjem 9. siječnja i imat će 12 epizoda.

IMDB

autor: Marin Kuharić serijala.com

TITLOVI

Ažurirao bojan969 - 11.Veljaca/Feb.2014 u 16:28
Na vrh
jale46 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jale46 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2014 u 15:55
Ima li aktivnih gledatelja ove serije na forumu?
Ovo mi je u TOP 3 serijama koje gledam :)
Something out there where love is your only friend and we are the ones that will make you feel better and someone to spare when love is the only end and we are the ones that will make you feel better
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2014 u 16:28
jedna od najboljih humorističko dramskih serija ikad...

Ažurirao bubba ho-tep - 11.Veljaca/Feb.2014 u 16:28
Na vrh
jale46 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jale46 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2014 u 09:44
Slažem se. Mislio sam da će serija postati lošija jer je već 4. sezona, ali svaka čast ekipi koja radi seriju. Izvrstan posao.
Something out there where love is your only friend and we are the ones that will make you feel better and someone to spare when love is the only end and we are the ones that will make you feel better
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2016 u 23:30
Serija je obnovljena za 7. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2016 u 13:14
 William H. Macy u ulozi Franka, je definitivno najbolja gluma koju vidjela u životuSmile  Jednostavno gadi ti se a istovremeno ga obožavaš, savršen je u toj uloziSmile
Na vrh
win32 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj win32 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2016 u 21:12
Ihaaaaa.....VelikiMaliEkran poceo prevoditi najjacu seriju!! Hvala lijepo!!
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2016 u 10:16
Smile nije to njegov prevod,prekopirao ga je...po meni serija ja 0.Likovi su stariji i nije zanimljivo kao pre...ne gubite mnogo sto nema prevoda...serija dominira jer nema konkurenciju...
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2016 u 18:16
Nije baš ni jako opala u kvaliteti, no da je slabija 20-30% kao i sve dugotrajne serije, naravno. Pa s kim se sve Fiona nije okinula? Kevin je bio debel', pa mršav, pa teretana, pa mršav, pa grunge, pa teretana, pa mršav. No, ja se ne dam dokle ima Franka, socijaliste i borca za prava posrnulih alkosa i neradnika. Djeca kao da su naša, odrasla pred kamerama. Žalim za starim vremenima, kada se sjetim Sheile, šmrcnem i idem dalje...
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2016 u 19:12
Nije,jer je jedina te tematike + ima gledanost.Po meni Frenk ubija kako glumi,lezi mu uloga pijandure,deca ga ne vole zato je manje interesantno.Sto se tice Fione ista je i sada samo sto ne prikazuju...Najvise mi nedostaje Jimmy/Stiv....
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2016 u 19:14
Originalno postovano od strane robin12345 robin12345 piše:

Nije baš ni jako opala u kvaliteti, no da je slabija 20-30% kao i sve dugotrajne serije, naravno. Pa s kim se sve Fiona nije okinula? Kevin je bio debel', pa mršav, pa teretana, pa mršav, pa grunge, pa teretana, pa mršav. No, ja se ne dam dokle ima Franka, socijaliste i borca za prava posrnulih alkosa i neradnika. Djeca kao da su naša, odrasla pred kamerama. Žalim za starim vremenima, kada se sjetim Sheile, šmrcnem i idem dalje...

tako je robin.... dok ima franka serija je odličnaBig smile

Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2016 u 19:48
Ubija kako glumi,cas ga obozavas,cas ga mrzis,po Meni je takva gluma vrh...
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Prosinac/Dec.2016 u 09:38
Upravo sam odgledao 10e,po meni najbolje ikad,bolje cak i od remek dela Breaking Bed
Spoiler for Hiden:
...kad Lip ode kod Helene...kakva serija
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Prosinac/Dec.2016 u 17:55
Ti si, primjećujem, po avataru, ljubitelj takvih ponovnih susreta. LOL

Al da, to je bila brutala. I cijelo vrijeme sam, gledajući tu scenu
mrmljao sebi u bradu; Ti si ta, ti si bila ta, ti si ga uništila i sj... do kraja.

Ona je njemu bila prijelomna točka - femme fatale, koju nikako ne može prežaliti.
Zato je i to bilo za njega sasvim normalno, dok je, naravno, svima bilo nešto sramotno-besramno.

Da je glazbenik, pisao bi pjesme o njoj. Ovako utapa tugu u piću.
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Prosinac/Dec.2016 u 18:23
Po meni ponovo je najbolje,znas gde si gresio :) Po meni Keren ga je unistila...ovo je replay...
Ovako da su uradili s Jimmy/Steve i Fionom,ne znam sta bi...hvala ti sto komentarises
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2016 u 00:26
Obnovljeno za 8. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Prosinac/Dec.2016 u 16:07
Originalno postovano od strane CSInvestigator CSInvestigator piše:

Obnovljeno za 8. sezonu Wink

Da li znaas kad pocinje?Wink
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Prosinac/Dec.2016 u 17:40
ne vjerujem da će prije jeseni.
osim ako ne namjeravaju da im bude zadnja, pa izbace na ljeto.

mislim da u proljeće počinju snimat.

ovo su valjda zbog Emmya napravili, il nešto. 
al stvarno, mora im se čovjek divit što su poduplali ove godine.

Ažurirao ameo02 - 31.Prosinac/Dec.2016 u 17:41
Na vrh
Cvija01 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cvija01 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Prosinac/Dec.2016 u 21:33
Realno serija ima pricu koja tece,po Meni mogli su da smanje vreme epizode i produze sezonu,realno ne razumem dve sezone za godinu,ako ce kasnije biti isto,srecni praznici Svima i sve najlepse
Na vrh
budimir69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj budimir69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Svibanj/May.2017 u 19:13
Ma oni Su sampioni! Frank je ponajbolja uloga koju sam gledao, neki ludi spoj south parka, rhe simpsonsa, nemam pojma cega sve, ali malo koja serija ima toliko crnjaka... :) preporuka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.