Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Serpent (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Serpent (2017)

Serpent

Serpent (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Serpent

Godina:

2017

Žanr:

triler

Trajanje:

85 min

Režija:

Amanda Evans

Scenarij:

Amanda Evans

Glavne uloge:

Sarah Dumont
  >  Gwynneth Kealey
Tom Ainsley
  >  Adam Kealey

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Serpent (2017)
    Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2017 u 10:12
Na prvi pogleda rekao bih dosadan film, manje više bez obzira na moguću napetost situacije. Amanda Evans režiserka ovoga niskobuđetnoga filmića, uništila je nekako nezamislivo, a to je situacija u kojoj ti se dlačice trebaju naježiti na rukama, ona je to svela na mlaćenje prazne slame. I dosadu. D a stvar bude gora, zadnja trećina filma je upropastila ionako slabašan film, jer je Amanda svoj smisao za "akciju" posve pogrešno usmjerila i film učinila smješnim, a nije trebalo tako biti..
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2017 u 10:26
Ja se bas i ne slazem sa tvojom konstatacijom Robine. Mislim po ovoj tematici tesko izvodljivo da napravis bolji film ali realno. Ima par scena gde je moglo malo bolje da se odradi ali opet ja mislim da je izvucen maksimum iz filma. Mislim ne pamtim ni jedan film snimljen na takvom mestu (ko je gledao znace o cemu pricam), i nemam ideju sta je mogla jos ubaciti :) Kraj filma nedorecen i malo nerealan zbog te jurnjave... Meni je bio simpatican film od pocetka do kraja.
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.